امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاد زندگی کردن برای ام.اسی‌ها سخت نیست!
من شاد زندگی میکنم ولی باید بگم که اصلا این بیماری مزمن نیست شاید برای کسی که ازدواج کرده و بچه داره و در جای خوبی با امکانات تهران یا تبریز زندگی میکنه مزمن باشه ولی برای من که یک دانشجوی شاغل مجرذد هستم و در جنوب زندگی میکنم اصلا اینطوری نیست باور کنیدrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : زیبا*
اصلا سخت نیست چون دلخوشی هاکم نیست اینو ازته قلبم میگم خداشاهده.....
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
سخت نیست اگه نگاه های ترحم امیز بذاره.سخت نیست اگه صحبت های در گوشی بذاره.سخت نیست اگه دید عام نصبت به ام اس عوض شه.سخت نیست اگه خودمون بخوایم.ای بابا اصلا مطمئن نیستم سخته یا نه
تنهــآ چیزی ڪـه ایــن روزا دوسـت دارم بـشنـوم...

اینــه ڪـه

خـُـدا بهــم بــگـه : ایــن دنـیا یــه شـوخـیـه بـُـزرگــ بــود...

نـــاراحــت ڪـه نـشُـدی؟؟؟
 تشکر شده توسط : زیبا*
اصلا برای چی باید شاد زندگی کردن سخت باشه؟!ام اس اصلا نمی تونه سد راه شادی وسرحالی بشه.شاد زندگی کردن هرکسی دست خودش است نه ام اس.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : نازلی
ربطی به ام اس نداره
به شرایط زندگی مربوطه و شخصیت هر فردAngel
 تشکر شده توسط : نازلی
شاد بودن اصلاً سخت نیست چند سالی میشه که به این نتیجه رسیدم کاش زودتر می فهمیدم angry2angry2angry2یه خورده زود می فهمیدم ام اس رو ملاقات نمی کردم confused از من به شما نصیحت یا وصیت چه می دونم laughing3خلاصه قبول کنید دیگه شاد بودن سخت نیست ما خودمون سخت می گیریم شادباشیدشادِشاد icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باشهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
شاد بودن یا نبودن!!! مسئله این است
ما ام اسی ها بخوایم نخوایم یه چیزی رو از دست دادیم.خواسته یا ناخواسته (و اون سلامتیمونه)
مطمئنا هر کسی ته دلش یکم ناراحته، اما من با دیدن دوستای ام اسیم و مقایسشون با بقیه مردم احساس می کنم اونا الان بیشتر قدر زندگی رو می دونن.
خودم به شخصه قبلنا که مسافرت می رفتم زیاد لذت نمی بردم اما الان دیگه نه تنها همه مسافرتام لذت بخشن بلکه تک تک لحظه هام واسم مهم شدن.
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : نازلی , kaveh_plus
ام اس به من خیلی چیزا را نشون داد که شاید بدون ام اس تا کهنسالی هم نمیفهمیدم
الان نگاهم به زندگی با قبل ام اس خیلی تفاوت داره
الان ارزشهام با قبل ام اس زمین تا آسمون فرق کرده
همینطور آرزوهام دیگه دنبال بدست آوردن چیزی نیستم غیر از لحظات قشنگ (این لحظات هم سخت بدست نمیاد مثلا سفر همدان برای من لحظات بی نظیری را رقم زد در حالی که شاید 10 سال پیش برام مهمتر از سفر همدان این بود که اون چند روز وقتم را صرف پول در آوردن و کار کنم نه این که برم سفر)
دیگه فهمیدم که بابا زندگی که چیزی توش نیست یه روز هم تموم میشه الان که هستم مهمه (پس بابت اون چیزهائی که ندارم ناراحت نیستم چون اگه همه چیز را هم داشته باشم یک دقیقه بعد ممکنه خودم هم نباشم)
درسته ام اس یه سری محدودیت برام تو زندگی ایجاد کرد ولی اون طرف داستان هم درک خیلی کاملتری از زندگی بهم داد (مهمترینش این که گذشته افسوس نداره چون افسوس بابت گذشته همین لحظه را هم ازم میگیره)
الان بدون شک میگم خوش تر از قبل ام اس هستمicon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : ahya
بچه هاجون
من حرفاتونو خوندم
دوستان من شاید دیگران ندونن و نفهمن
ولی ماخودمون میدونیم و می فهمیم که ما شادیم اگه اجازه ندیم دلمون بشکنه،شادیم اگه آمپولامونو سروقت بزنیم،شادیم اگه بیش ازحدسردی نخوریم، شادیم اگه دوهفته یه قرص ویتامین دی نوش جان کنیم واز همه مهمتر
شادیم اگه باهم باشیمlove51
پس الان همه بخندیم و شک نکنیم شاد بودن برا ما سخت نیست...love51love51

این صحبتم شاید یة یادآوری بود
واقعا خدا بزرگه
حیفه ما نباشه که خدای نکرده غصه بخوریم
دوستون دارم love51

بچه هاجون
من حرفاتونو خوندم
دوستان من شاید دیگران ندونن و نفهمن
ولی ماخودمون میدونیم و می فهمیم که ما شادیم اگه اجازه ندیم دلمون بشکنه،شادیم اگه آمپولامونو سروقت بزنیم،شادیم اگه بیش ازحدسردی نخوریم، شادیم اگه دوهفته یه قرص ویتامین دی نوش جان کنیم واز همه مهمتر
شادیم اگه باهم باشیمlove51
پس الان همه بخندیم و شک نکنیم شاد بودن برا ما سخت نیست...love51love51
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
این تاپیک خیلی خوب و تاثیر گذاری بود . کاش به همون صورت که شروع شده بود ادامه پیدا میکرد . سوسن جون کجاست ؟confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی را سخت نگیرید! paeazan 8 6,807 2014/04/22, 02:05 PM
آخرین ارسال: shahrzad.s
  مواد لازم دمنوش برای داشتن اعصاب آرام و سرخوش بودن hamid_147 0 3,628 2014/04/20, 12:13 AM
آخرین ارسال: hamid_147
  ترک عادت های قدیمی،شروع زندگی جدید Escape 3 3,590 2014/02/19, 12:31 AM
آخرین ارسال: spring
  خوب بودن برای چه کسی؟ Escape 6 5,574 2014/02/18, 09:56 AM
آخرین ارسال: سالومه
  چـهار گام برای افزایـش اعتـماد به نفـس 360 0 2,136 2012/10/01, 05:31 PM
آخرین ارسال: 360
  راز داشتن عمر طولانی در دیدگاه و نگرش مثبت به زندگی fereshteh 56 29,118 2012/07/31, 08:23 AM
آخرین ارسال: nazaninamiri70
  5راه ارتقای شوخ طبعی برای ارتقای روابط اجتماعی نازلی 0 2,141 2011/03/17, 10:36 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان