•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
میشه لطفا بفرمایید سرنگش دقیقا چه اندازه است ؟
آخه اینطور که از عکسش پیدا بود سرنگش اندازه سرنگ تزریق عضلانی بودش confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/10/19, 03:14 PM)Milo نوشته است: میشه لطفا بفرمایید سرنگش دقیقا چه اندازه است ؟
آخه اینطور که از عکسش پیدا بود سرنگش اندازه سرنگ تزریق عضلانی بودش confused2

سرنگی که باهاش دارو را می کشی در ویال ترکیب می کنید سرسوزن معمولی داره ولی موقع تزریق سرسوزن رو عوض می کنید و سوزن انسولین می گذارید.
من اولین پک رو که گرفتم اون ویال دارویی اش رو با جون کندن باید باز می کردیم که اینو من به اون پرستار گفتم. جالبه که در پک دوم که گرفتم این مشکل برطرف شده بود باورتون می شه؟؟؟؟؟Huh
ایشاالله که بقیه مشکلاتش هم کم بشه یا اصلا برطرف بشه سازنده دارو می گفت قراره مانند بتافرون دیگه سرنگ آماده داشته باشن. امیدوارم که موفق بشن ولی هرچی باشه از استرس بودن یا نبودن دارو خلاص می شیم.Rolleyes
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : TootFarangi , Prime , hamid , فرناز , نازی ی
aghaghi عزیز،
اگر امکانش باشه عکسی از این برامون بذارید.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
خوب تولید هر دارویی در ابتدا مشکلات و نقص هایی داشته . من از دوستانی که چندین ساله دارن بتافرون مصرف می کنند شنیدم اون اوایل هم مشکل داشتن. میگم چندین سال یعنی 15 یا 16 ساله ام اس دارن که یکیشون نزدیک به 10 یا 12 ساله داره بتافرون مصرف می کنه.
مگفتش اون اوایل مشکل داشته سوزنش بد بوده و ظاهرش بد بوده و ... که این زیفرون هم عینا همون مشکلات رو داره.
منتها مسئله اصلی اینه که بتافرون اگر 10 سال پیش اون مشکلات رو داشته اینا دیگه نباید بیان مثل 10 سال پیش تولید داروی اونها عمل کنند خوب یکمی جای انصاف نیست.
درسته زحمت کشیدن اینو تولید کردن ولی دیگه نباید هر مشکلی که اونا اون اول کار داشتن اینا هم داشته باشن که ! دروغ می گم ؟
این میشه یک مدل درجا زدن در حقیقت خوب confused2

یک دوستی می گفت : عمر آدم اونقدر نیست که بخواد همه ی تجربه هایی که دیگران داشتن رو ، تجربه کنه !

حالا این شده حکایت ما و تولید دارو و ...
 تشکر شده توسط : ساغر , نازی ی
سوزنش واسه ما که مرتب تزریق داریم اهمیت زیادی داره.منکه بدون دستگاه اصلا نمی تونم تزریق کنمconfused2confused2confused2confused2

حالا سوزن و موزن و این چیزاش به کنار خدا کنه کیفیتش در حد بتافرون باشه(عمراً)
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Hasty
این صحبت رو نفرمایید ، شاید واقعا داروش 100 برابر بهتر از بتافرون باشه ولی تا زمانی که ظاهرش اینطوره من نمی گیرم.
 تشکر شده توسط : فرناز
(2011/10/20, 12:31 PM)Milo نوشته است: این صحبت رو نفرمایید ، شاید واقعا داروش 100 برابر بهتر از بتافرون باشه ولی تا زمانی که ظاهرش اینطوره من نمی گیرم.

با اطمینان کامل خدمت شما عرض شود که محاله 100 برابر که هیچ حتی یک درصد از بتافرون بهتر باشهangry2angry2angry2
من رو بتافرون غیرت دارم .لطفا بهش توهین نکنینevilgrin0039.gif
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Hasty
خوب همین بتافرون روی یکی از دوستان انجمن جواب نداد که حدود 10 تا حمله پشت سر هم داشت که پزشک ایشون که همون پزشک من بود واسش آوونکس تجویز کرد. روی اونم جوابی نگرفت حالا داره سینووکس مصرف می کنه حالش هم کاملا خوبه و دیگه مشکلی نداره.
هر دارویی روی هر بدنی یک طور جواب میده شما اینطوری میفرمایید کار درستی نیست. مگر من دارم داروی ایرانی مصرف می کنم که بخوام از اون دفاع کنم. دارم حرف حقیقت رو می گم دوست جان icon_question
 تشکر شده توسط : فرناز , نازی ی
بخدا ایرانی و خارجی نداره اینقدر متعصب نباشید من خودم 8 سال بتافرون مصرف کردم اونم رایگان ولی بعد از 8 سال مشکل پیدا کردم اونم از نوع بدش مواد زیر پوستم ( لوکه ) میشد و جذب نمیشد حالا نمی دونم چرا؟ خلاصه یک یکسالی با خودم جنگیدم و هیچی استفاده نکردم تا یک ماه پیش که دوباره حمله داشتم رفتم دکتر و به من سینووکس داد که کمتر تزریق داشته باشم خوشبختانه از داروی ایرانی راضیم و به دوستای گلم میگم که تو رو خدا مثبت فکر کنین همه چی حل میشه فدای همتون واسم دعا کنین نتیجه همچنان خوب بمونهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : rad007 , نازلی , Hasty , نازی ی
سر سورنگ هاش هنوزم بلنده ؟ یا سورنگ انسولین گذاشتن واسش ؟ confused2
 تشکر شده توسط : آذرستون

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4