•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
بچه ها چرا انقدر انرژی منفی ساقط میکنید ؟
اگه یادتون باشه بتافرون سری قبلیش تو همین مایه ها بود . البته از حق هم نگذریم که لااقل میتونستن مایع مقطر رو درون سرنگ قرار بدن و از شیشه جداگانه صرفه نظر کنن .
ملودی عزیز ( ببخشید من اسمتو نمیدونم ) میشه بپرسم چند تا سر سوزن در بسته وجود داره ؟
و یه خواهش دیگه : میشه لطف کنی یه بار که تزریقتو کامل انجام دادی از وسایل باز شده عکس بگیری . مثلا از سر سوزن که خیلی مهمه تو تزریقات زیر جلدی .

باز هم خواهش میکنم از دوستان که زیاد هم پیش داوری نکنن .
الان هممون به جز ملودی فقط ظاهر قضیه رو دیدیم اونم از طریق عکس .
ظاهرش خوب معلومه نسبت به بتافرون ضعیف تر عمل شده . میتونستن از اون الگو برداری کنن و با یه هزینه اندک حداقل ذهن فرد رو اشفته نکنن . فقط کافی بود مثل بتافرون وسایل هر تزریق درون یک بسته قرار میگرفت . حالا سایر قضایاش بماند که احتمالا دو سر سوزن داره و مایع مقطر درون یه شیشه جداگانه هست و قطر سرسوزن رو من پیش داوری میکنم و میگم که قطعا از سرسوزن بتافرون حداقل یه شماره بزرگ تر هست .

ولی مابقی موارد میمونه به فردی که داره تزریق رو انجام میده . در حال حاضر فقط ملودی میتونه از باطن قضیه انتقاد کنه . و شاید هم در مقابل بگه که هیچ فرقی با بتافرون نداره یا حتی از اون بهتره .

همون طور که علیرضا عزیز در تاپیک مربوطه عنوان کرد این دارو مجوز های لازم رو کسب کرده و اگر کسب نمیکرد حتی اجازه پخش دارو داده نمیشد . من یه بار به کارخونه سیناژن رفتم و مدارکی رو دیدم که اگه فرضا یه ph حتی از 0.00000001 بیشتر شه یا کمتر شه اون دارو تایید نمیشه .
این شرکت رو نمیدونم ولی به احتمال زیاد باید مثل سیناژن باشه : یکی از دستگاه های اصلی برای آزمایش نهایی دارو تحریم هست و به ایران وارد نمیشه . سیناژن مجبور بود در هر سری ساخت مقداری از دارو به رو خارج از کشور بفرسته و اونور روش ازمایش های لازم رو انجام بدن و پس از تایید دارو پخش بشه ، پس اینو مطمئن باشید که هر دارویی که به دست شما میرسه از طریق متخصصان داخلی و خارجی تاییدیه داره .

قبلا هم داشتیم و داریم انتقاد هایی که از سینوکسی که سال هاست داره در داخل تولید میشه ولی بین خودمون افراد زیادی هستن که از سینوکس استفاده میکنن و حتی اگه اونکس که هم نوع سینوکس هست رایگان هم بشه بازهم از سینوکس استفاده میکنن . فقط یه سری مشکلات که سینوکس با بدن فرد سازگاری نداشته باشه وجود داشت که اونم در سایر دارو ها وجود داره و مثلا آنارام از تمام دارو های خارجی استفاده کرده و بدنش سازگاری نداشته

پس اجازه بدیم دارو استفاده شه حداقل به مدت یک ماه و بعد راجع بهش قضاوت کنیم ..
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : melody , kami , zenith , parvaneh , naz.gigili , maedeh , fireboud , mehdernet2 , nahid , آسو
ممنونم از دوستاي گلم ولي خودم پشيمونم كه اين دارو رو گرفتم هم خودم هم خانوادم به شدت از اين دارو از بسته بندي و سرنگ و سر سوزن و غيره ناراضي و خودم به شدت عصباني هستم و بي تعارف بگم از توليد كننده هاي اين دارو از خوده دارو تا بسته بندي متنفرم مممممممممم angry angry
حميد جان اگه سر سوزنش عوض ميشد كه خوب بود حداقل ميتونستم سر سوزن خارجي و ظريف تر استفاده كنم اما سرش ثابته و داخله بسته فقط همين يه سرنگ قرار داره
حميد واقعا نميدونم چي بگم اخه
چطوري توصيفش كنم angry2 angry2
من حتي سرنگ انسولين گرفتم كه با اون تزريق كنم ولي خب حجم سرنگ انسولين كمتره confused2
اكستاويا كه قبلا ميزدم 3 تا سر سوزن توي بسته قرار داشت كه ميشد عوضش كرد و نازك تر گذاشت بعد اب مقطر توي سرنگ ها بود خيلي مرتب agreement2
ام اين زيفرون confused angry3
باورتون نميشه فقط 2بار تزريق كردم نصف بدنم كبود شده و ورم كرده rolleyes
پدرم دارو رو با جعبه اش انداخت توي سطل زباله agreement2 icon_biggrin
و قراره دوباره اكستاويا بزنم با دستگاه agreement2
هورا هورا icon_biggrin
اخه ميدونين حتي از وقتي اين دارو رو استفاده كردم حالت تهوع و تب شديد و كلا وضع بدي داشتم واسه همين نتونستم به ديدار بيام تا شما دوستاي گلم رو ببينم rolleyes
دعا كنين واسم زودي خوب بشم
دوستتون دارم love51love51
حميد جان از سرنگ عكس گرفته بودم نميدونم چرا اينجا نيومد confused2
چشم دوباره ميذارم عكسشو wink2
 تشکر شده توسط : hamid , parvaneh , nahid , MFhealth , Saina , Hasty , naz.gigili , Matilat
اگه یه عمر سوار بی ام دابلیو سری 7 مدل 2011 بشید و یهو بیان به شما

سمند ساخت کشورو بدن سوار بشید ... حسش مثه همین حسه !!!

زیاد فرقی ندارن ! جفتش راه میره ! foodanddrink
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : hamid , zenith , Saina , Ali 324 , naz.gigili , sara.arsham , Matilat
چه جالب !
میگن سرسوزن داروهای زیر جلدی باید خشک خشک باشه ! اون وقت این سرسوزنش یه بار باید بره مواد مقطر رو بکشه ! بعد بریزه تو ویال . بعد دوباره از ویال بکشه !
خیلی باحالن اینا !
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : melody , parvaneh , Hasty , naz.gigili
قیافش که نسبت به بتافرون خیلی وحشتناکه
اما شاید اینم مثل بقیه داروها بدن بهش عادت کنه و تب و حالت تهوع اوایل مصرف دارو پیش بیاد
بهتره انقدر بهش بد نگاه نکنیم(هرچند شکلش منم ترسوند) آخه هرچقدر بد بهش نگاه کنیم اگه هر کدوم از ماها بخواد ازش استفاده کنه خیلی واسش سخت میشه...

به قول حمید وکامی بهتره هوای همو داشته باشیمو انقدر همدیگه رو نترسونیم ...
آدمها دیر یا زود به همه چی توی زندگی عادت می کنن همیشه همینطوره!!!!
همینطور که به آمپول زدن عادت کردیم یا داریم عادت میکنیم اگه مجبور باشیم به سورنگ بلند و بزرگشم عادت می کنیم...
من از حرفها بیشتر از عکسهای دارو ترسیدم که !!!(برخلاف همیشه که از حرفاتون روحیه گرفتم اما این بار...Sad )!!!!
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : melody , naz.gigili
نميشه خودمون واسه تزريقش یه سرنگ خوب بخريم?به اميد روزی كه جاي بتافرون و ربيف ام اس کمياب و نادر بشه
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : melody , TootFarangi , hamed , Ali 324 , goli61
من اگه جای شما بودم به دکترم میگفتم برام همون بتافرونو بنویسه
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : melody , TootFarangi
ما داروی ایرانی نخوایم باید کیو ببینیییییییییییییییییییییییییم؟؟؟؟angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
دکتر من این سری گفت میدونی بتافرون داره گرون میشه گفتم چرا گفت واسه اینکه داروی ایرانیش ساخته شده و بیمه دیگه زیر بار هزینه خارجیش نمیره
گفتم شما ایرانیشو تایید میکنید ؟گفت هنوز هیچی راجع به داروی ایرانیش مشخص نییییییییییییییییییییییستconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
ای خدا یعنی کودکان فلسطین و سومالی و...از جوونای خودمون مهمترن که پول مملکت رو واسه اونا میبرن اما به درد و بدبختی خودمون نمیزننsadsadsadsad؟
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Ali 324 , sooorooosh , نازی ی
یعنی منم این بار برم دکتر بهم میگه باید دارومو عوض کنم؟؟؟

اینم دستگاه داره؟؟؟

من تا حالا بتافرون رو با دستگاه تزریق کردم
اگه داروم عوض شه و بخوام بدون دستگاه بزنم بازم باید یه نوع دیگه شهامت کسب کنم گویا!!!!؟؟؟؟؟؟؟confusedconfusedconfused

این که دارومون عوض شه اجباریه؟؟؟؟

من تا حالا بتافرون رو با دفترچه 98 تومن میگرفتم حالا اگه بخوان گرون کنن با دفترچه چقدر میشه؟؟؟

من فقط همین یه حمله دیگه رو در زندگی کم دارمangry3angry3angry3angry3angry3
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : نازی ی
اولا لذومی نداره دارو رو عوض کنید.
ثانیا زیفرون داروی خوبیه و چند ساله که داره روش کار میشه و از خیلی از آزمایش گاه های معتبر تاییدیه داره
ربطی هم به آرژانتین و اینا نداره

تنها مشکلش نبودن همین لوازم جانبی و شاید ضخیم بودن سرنگه!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : zenith , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5