•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
دوستان خوبم میدونم که کارتون رو خوب بلدید.
اصلا لازم نیست نگران باشید
مطمئن باشید برای آرامشتون دعا میکنم و منتظرم تا 5شنبه یا جمعه در بهترین حالت وشرایط ممکن ببینمتون
موفق باشید

(چون با خدا همراهم از هیچ چیز نمیهراسم)
 تشکر شده توسط : romina60 , Prime , Aram , fireboud , parivash , hamid
(2011/08/09, 03:00 PM)# پریسا # نوشته است: دوستان خوبم میدونم که کارتون رو خوب بلدید.
اصلا لازم نیست نگران باشید
مطمئن باشید برای آرامشتون دعا میکنم و منتظرم تا 5شنبه یا جمعه در بهترین حالت وشرایط ممکن ببینمتون
موفق باشید

(چون با خدا همراهم از هیچ چیز نمیهراسم)

خیلی خوب گفتی!!!
واقعا همه برای آرامش دوستانمون در اون روز دعا کنیم
و موج مثبت بفرستیم.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : romina60 , havaars , # پریسا # , DavidBili , Aram , fireboud , Mahdieh , parivash , hamid
سلام به همه
هيات مديره ونازنين عزيز ازتون ممنونم به خاطر زحماتتون
اميدوارم نماينده ي ام اس سنتر موفق باشه
همين كه حضور پيدا كنه عاليه . نميشه انتظار بيش از حد داشت چون رسانه ي ما هميشه براي مسائل جدي وقت كم داره فقط اميدوارم اين باور غلط مردم در مورد مبتلايان به ام اس از بين بره و اونا هم توي جامعه مثل همه ي افراد عادي زندگي كنن(همسر من مبتلاست و ما متاسفانه مجبور شديم از همه مخفي كنيم )
براي همتون آرزوي موفقيت و سلامتي دارم love51
خدا گويد:
تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم ، تو اي والاترين مهمان دنيايم ، بدان آغوش من باز است ، شروع كن .....
يك قدم با تو ، تمام گامهاي مانده اش با من.
 تشکر شده توسط : hamed , Prime , نازلی , havaars , DavidBili , Aram , fireboud , Mahdieh , nazaninn , Matilat , hamid
توی برنامه مصطفیث نمیدونم دیدی یا نه خانمش در اومد گفت یه بیماری بود تو اتاقمون گفت شما چته گفتم شوهرم سرطان داره گفت شوهر من 5 سال روی ویلچر بود هر جایی بردمش دکترا گفتن ام اس داره confused ای خدا
بعدش توکل کرد به خدا الان هیچیش نیست بلند شده از رو ویلچر داره راه میره اونهاش میبینیش دم اسانسوره دارم میاد داخل confused2

اخرش اسم این ویلچر رو بردا من تنم یهو سرد شد rolleyes
 تشکر شده توسط : DavidBili
بچه ها بدهکار بی بی همین الان احسان اعلام کرد که آزاد شد
به افتخار بی بی icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
من که میگم بفرستیمش سازمان مللicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2agreement2agreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : havaars , DavidBili , parivash
آره! دیشب هم احسان گفت که بی‌بی رو نیاورده ببخشه! خوشم اومد! agreement2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : khatoon25 , parivash
سلام

بچه ها خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر....icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

بی صبرانه منتظرم تا این برنامه رو تو زمانی که میگین ببینم.
از نازنین جون و هیئت مدیره محترم که زحمت این کار باهاشون بوده کمال تشکر رو دارم.

امیدوارم تو وقت اندک برنامه بتونین به اکثر مطالب مهم بپردازین.
موفق باشینicon_question

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninn , hamid
(2011/08/09, 04:17 PM)Prime نوشته است: خیلی خوب گفتی!!!
واقعا همه برای آرامش دوستانمون در اون روز دعا کنیم
و موج مثبت بفرستیم.
آقاعلیرضا واقعا همین طوره این بچه ها نیاز به آرامش دارن بقیه حرفها حاشیه ست و فقط استرس اونا رو میبره بالا و باعث میشه فکر کنن شاید نتونن همه ی اعضای سایت رو راضی کنن . در حالی که مطمئنم تمام تلاششون رو میکنن
بازم براتون آرزوی موفقیت میکنمagreement2
 تشکر شده توسط : Aram , Prime , بهــار
فکر نمیکنم قرار باشه کسی رو بچه ها راضی کنن، قراره حرکتی در جهت آگاه سازی جامعه و مسئولین انجام بشه، قراره گام اول ورود به رسانه انجام بشه، قراره از مخفی گاهمون بیائیم بیرون و گام اول آشکار سازی ام اس انجام بشه، قراره بگیم ما همونهایی هستیم که هر روز در کنار شما مردم تو خیابون و کوچه و مدرسه و دانشگاه و محل کار پابه پاتون راه میریم و کار میکنیم و درس میخونیم و شما از ام اس ما بی خبرید، قراره بگیم همون طور که فرد ام اسی رو تا حالا رو ویلچر و تخت تصور میکردید بعد از این سر پا و در حال فعالیت هم میتونید تصور کنید، اما در عین حال یه چیزایی رو باید در موردمون رعایت کنید تا ما همین طور خوب و سرحال باقی بمونیم، همین.

لطفا این یکی دو روز باقی مونده فقط به بچه هایی که قراره برن آرامش بدیم و با حرفها و انتظاراتمون پریشونشون نکنیم، تا الان هر فکر و صحبتی که لازم بوده حتما انجام شده و حالا دیگه مثل بچه های پشت کنکوری که باید روزهای آخر درس و بزارن کنار و برن پی استراحت و آرامش، بچه های شرکت کننده هم نیاز به آرامش دارن، برای آرامششون از همین الان دعا کنیم و آیت الکرسی و هر دعای دیگه ای که بلدیم بخونیمagreement2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hamed , DavidBili , zaynab , fireboud , احمدرضا , Mahdieh , Prime , # پریسا # , havaars , hamid , Sina
(2011/08/09, 05:29 PM)yas نوشته است: توی برنامه مصطفیث نمیدونم دیدی یا نه خانمش در اومد گفت یه بیماری بود تو اتاقمون گفت شما چته گفتم شوهرم سرطان داره گفت شوهر من 5 سال روی ویلچر بود هر جایی بردمش دکترا گفتن ام اس داره confused ای خدا
بعدش توکل کرد به خدا الان هیچیش نیست بلند شده از رو ویلچر داره راه میره اونهاش میبینیش دم اسانسوره دارم میاد داخل confused2

اخرش اسم این ویلچر رو بردا من تنم یهو سرد شد rolleyes
آخ دقیقا منم همچین حسی داشتم!
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,937 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,396 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,586 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,768 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,706 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,351 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,810 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,501 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,970 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,407 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان