نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
اومدن من حکم سوسکای یتیم شده رو داره که کسی تحویلشون نمیگیره .............منم که مظلومwink2
آخه با هیچ کس آشنایی ندارم
از جهتی هم خیلی دوست دارم دوستای مثل خودمو ببینم
واقعا الان حکم همون سوسک یتیم شده رو دارمBlush
زندگی
 تشکر شده توسط : امین , fireboud , matinfard , Maz , رامنا , kheiri.mahdi , نارنجی مدرسه موشها , hamid , eglantine , damoun
(2013/09/03, 03:27 PM)الهام ج نوشته است: اومدن من حکم سوسکای یتیم شده رو داره که کسی تحویلشون نمیگیره .............منم که مظلومwink2
الهام جون منم وقتی واسه همدان ثبت نام کردم همین حسو داشتم.
اما وقتی رفتم همه خوب و صمیمی بودن.مطمئن باش برات خاطره انگیز میشه.
باحال تر از بچه های ام اسی هیچ جا پیدا نمیکنی.wink2
کاش منم می تونستم بیام.rolleyesrolleyes
بچه ها بهتون خوش بگذره.icon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , الهام ج , matinfard , Maz , رامنا , kheiri.mahdi , م.ه , hamid , aalieh , zohaa , eglantine , damoun , sooorooosh , hilda
اهم اهم agreement2agreement2agreement2
اقا حالا هی بخندین وبگید سارا موند توخماریه هوا کردن بادکنک هاشlaughing3laughing3
اقا در یک جستجوی مصرانه یافتم که هلیوم اره گرونه ولی......!
بهله ولی خسیس نباشین این پولا چیزی نیست کهN_aggressive (35)N_aggressive (35)
مثل ادمهای دنبال گنج!رفتم و یافتم که با یه سیلندر 5لیتری از گاز هلیوم میشه 100تا بادکنک رو باد کرد و موجودم هست(اخه صبح اقاهه گفت گرونه و اصلا نیستN_aggressive (35))
خلاصه اینکه درسته یه ذره از پول خوراکی های اونروز همه امون بیشتر میشه ولی به لذتش می ارزهjumping0047.gif
بچه ها میخریم حالا!!!!!
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Maz , الهام ج , رامنا , kheiri.mahdi , zohaa , eglantine , damoun , نازی ی
!
سارا جونم كجا داره خودم ميرم ميگيرم....
شما فقط ادرس بدهagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : zohaa , eglantine , damoun , shokolat
حسی که برای جمعه و روزهای مثل اون دارم چیزی نیست که بهش بگم حس خوب
حس خوب رو آدم نسبت به خیلی چیزا ممکنه داشته باشه
حس من یه حس عجیبه با یه نشاط پنهان!
یه حس غریب مهربون...!
گفتنش سخته... بی خیال wink2
امیدوارم جمعه غروب با کلی حال خوب به خونه هامون برگردیم
happy0065.gif
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , الهام ج , م.ه , نارنجی مدرسه موشها , fireboud , hamid , neda.n , zohaa , Aram , kheiri.mahdi , eglantine , damoun , hilda , نازی ی
(2013/09/03, 03:27 PM)الهام ج نوشته است: اومدن من حکم سوسکای یتیم شده رو داره که کسی تحویلشون نمیگیره .............منم که مظلومwink2

نه الهام جان این حرف و نزن درسته من بچه ها رو از نزدیک ندیدم ولی وصفشون و خیلی شنیدم عیب نداره که اولین باره میری ولی حتما بهت خوش میگذره از دستش نده از دوستان میخوام هوای الهام و داشته باشن لطفاBlushالبته با اینکه در این موضوع شکی ندارم امیدوارم به همگی خوش بگذرهagreement2
جای خالی بعضی ها با هفت میلیارد نفر هم پر نمیشود!
همه ی دنیای من مینومlove28
 تشکر شده توسط : minoshka , hamid , رامنا , zohaa , الهام ج , matinfard , kheiri.mahdi , eglantine , damoun , naarin.p , نازی ی
(2013/08/31, 11:25 AM)گروه کوهنوردی ام اس سنتر نوشته است:
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر

موضوع برنامه:
نارنجی پوشان ۳

جمعه 15 شهریور 92

[تصویر:  IMG_3583.JPG]

با ورزش سبک و مداوم بر MS غلبه کنیم
نارنجی می پوشم تا از MS و دوستانم حمایت کنم

ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻣﻨﻄﻘﻪ و نحوه دسترسی به منطقه :‬ ‫

بام تهران به بخش بالایی ولنجک و قسمت ابتدای تله کابین توچال گفته می‌شود. بام تهران مجموعه‌ای است که بین بخش پارکینگ تله کابین و ایستگاه اول آن بصورت جاده آسفالته بوده و به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی‌ترین نقطه شهر تهران موجب شده شهروندان تهران برای استفاده از طبیعت و مناظر زیبا، این جاده را به‌عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده‌روی انتخاب کنند. تردد اشخاصی که قصد بالا رفتن از کوه‌های منطقه توچال را دارند و یا قصد استفاده از تله کابین را داراند باعث اهمیت بیشتر مجموعه بام تهران شده‌است.مسیر اصلی دسترسی به ایسگاه اول ولنجک شامل یک مسیر دسترسی اصلی و چند مسیر فرعی است. مسیر اصلی منتهی به ایستگاه اول یک مسیر آسفالت می‌باشد که به واسطه شیب دره محدود شده است.این مسیر که عموما مورد استفاده گروه‌های مختلف مراجعین قرار می گیرد بارزترین مشخصه این مجموعه است.اتوبوس هایی مراجعین را تا ایستگاه اول انتقال می دهند.بین ابتدا و انتهای این مسیر اختلاف ارتفاعی معادل ۱۰۸۴ متر وجود دارد،علاوه بر این مسیر اصلی، چند مسیر فرعی نیز به یستگاه اول وجود دارد.این مسیرهای تجهیز نشده خاکی که کمتر شناخته شده اند، بیشترمورد استفاده کوهنوردان قرار می گیرند. ادامه مسیر از ایستگاه اول نیز خاکی است.این مسیرهای فرعی در زمانی که شرایط جوی نامساعد است و یا در هنگام بارندگی تقریبا غیر قابل استفاده می باشند. شاخص‌ترین کاربری این مجموعه تله کابین مجموعه ورزشی ولنجک می‌باشد که در واقع مسیری است برای دسترسی به ایستگاه‌های بالاتر، هتل این مجموعه و پیست اسکی؛ از این رو در طی فصول سرد سال در سطح گسترده ای مورد استفاده علاقه مندان به این ورزش قرار می گیرد.

خیابان بام تهران از ارتفاع ۱۸۳۰ متری در انتهای خیابان ولنجک تهران آغاز و در ارتفاع ۱۹۱۰ متری از سطح دریا در ایستگاه ۱ تله کابین توچال به پایان میرسد.

شرح برنامه:

◄عرصه بام تهران این با شاهد حضور نارنجی پوشانی خواهد بود که میخواهند بر باور غلط مردم این سرزمین خط بطلان کشیده و ثابت کنند “ام اس ناتوانی نیست” و با شعار “با ورزش سبک و مداوم بر ام اس غلبه کنیم را سر منشا خود قرار داده اند.

◄این برنامه با همکاری گروه کوهنوردی همگام برگزار خواهد شد .

◄زمان برنامه: پانزدهم شهریورماه نود و دو – ساعت و مکان شروع برنامه اعلام می گردد

مسیر رفت :

ولنجک – بام تهران – ایستگاه ۳ توچال

مسیر برگشت:

از مسیر رفت

◄ مدت برنامه: ۱ روز

◄هزینه برنامه: رایگان

◄لوازم مورد نیاز: البسه مناسب،کفش ساقدار، کوله مناسب و کوچک،عینک و کلاه، باد گیر، زیر انداز،کارت شناسایی،مواد غذایی( صبحانه و نهار برای یک وعده )،آب و ظرف آب آشامیدنی

◄سطح برنامه: سطح۴

نکات قابل توجه:
◄شرکت در این برنامه با هماهنگی سرپرست گروه و مدیران سایت برای عموم میسر است.

◄همه شرکت کنندگان از لباسها و نماد های نارنجی استفاده نمایند.

[تصویر:  velenjak.JPG]

قوانین گروه ( حتما مطالعه شود در صورت عدم رعایت قوانین برخورد می شود )

قوانین گروه ام اس سنتر

یادمان باشد ما در این برنامه ها نماینده گروهی از ام اسی ها هستیم ، تلاش کنیم الگویی نمونه برای دوستان خود باشیم
خوب الان کجا باید ثبت نام کنیم؟همین جوری بیایم ولنجک قبوله؟
 تشکر شده توسط : eglantine
تو نظر سنجی بالای تاپیک رای بدید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

رای دادم ثبت نکرد
confused2
دوستان بعد از شرکت در نظر سنجی فراموش نکنند :

◄ساعت 8:30 صبح جمعه درب ورودی مجموعه توچال حضور داشته باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hamid , zohaa , یه غریبه , matinfard , eglantine , damoun , shokolat , رنگین کمان , م.ه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,575 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,609 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,176 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,933 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,861 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,006 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,099 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,672 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,868 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,541 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان