نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر

موضوع برنامه:
نارنجی پوشان ۳

جمعه 15 شهریور 92

ساعت 8:30 صبح جمعه درب ورودی مجموعه توچال حضور داشته باشید

[تصویر:  IMG_3583.JPG]

با ورزش سبک و مداوم بر MS غلبه کنیم
نارنجی می پوشم تا از MS و دوستانم حمایت کنم

ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻣﻨﻄﻘﻪ و نحوه دسترسی به منطقه :‬ ‫

بام تهران به بخش بالایی ولنجک و قسمت ابتدای تله کابین توچال گفته می‌شود. بام تهران مجموعه‌ای است که بین بخش پارکینگ تله کابین و ایستگاه اول آن بصورت جاده آسفالته بوده و به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی‌ترین نقطه شهر تهران موجب شده شهروندان تهران برای استفاده از طبیعت و مناظر زیبا، این جاده را به‌عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده‌روی انتخاب کنند. تردد اشخاصی که قصد بالا رفتن از کوه‌های منطقه توچال را دارند و یا قصد استفاده از تله کابین را داراند باعث اهمیت بیشتر مجموعه بام تهران شده‌است.مسیر اصلی دسترسی به ایسگاه اول ولنجک شامل یک مسیر دسترسی اصلی و چند مسیر فرعی است. مسیر اصلی منتهی به ایستگاه اول یک مسیر آسفالت می‌باشد که به واسطه شیب دره محدود شده است.این مسیر که عموما مورد استفاده گروه‌های مختلف مراجعین قرار می گیرد بارزترین مشخصه این مجموعه است.اتوبوس هایی مراجعین را تا ایستگاه اول انتقال می دهند.بین ابتدا و انتهای این مسیر اختلاف ارتفاعی معادل ۱۰۸۴ متر وجود دارد،علاوه بر این مسیر اصلی، چند مسیر فرعی نیز به یستگاه اول وجود دارد.این مسیرهای تجهیز نشده خاکی که کمتر شناخته شده اند، بیشترمورد استفاده کوهنوردان قرار می گیرند. ادامه مسیر از ایستگاه اول نیز خاکی است.این مسیرهای فرعی در زمانی که شرایط جوی نامساعد است و یا در هنگام بارندگی تقریبا غیر قابل استفاده می باشند. شاخص‌ترین کاربری این مجموعه تله کابین مجموعه ورزشی ولنجک می‌باشد که در واقع مسیری است برای دسترسی به ایستگاه‌های بالاتر، هتل این مجموعه و پیست اسکی؛ از این رو در طی فصول سرد سال در سطح گسترده ای مورد استفاده علاقه مندان به این ورزش قرار می گیرد.

خیابان بام تهران از ارتفاع ۱۸۳۰ متری در انتهای خیابان ولنجک تهران آغاز و در ارتفاع ۱۹۱۰ متری از سطح دریا در ایستگاه ۱ تله کابین توچال به پایان میرسد.

شرح برنامه:

◄عرصه بام تهران این با شاهد حضور نارنجی پوشانی خواهد بود که میخواهند بر باور غلط مردم این سرزمین خط بطلان کشیده و ثابت کنند “ام اس ناتوانی نیست” و با شعار “با ورزش سبک و مداوم بر ام اس غلبه کنیم را سر منشا خود قرار داده اند.

◄این برنامه با همکاری گروه کوهنوردی همگام برگزار خواهد شد .

◄زمان برنامه: پانزدهم شهریورماه نود و دو – ساعت و مکان شروع برنامه اعلام می گردد

مسیر رفت :

ولنجک – بام تهران – ایستگاه ۳ توچال

مسیر برگشت:

از مسیر رفت

◄ مدت برنامه: ۱ روز

◄هزینه برنامه: رایگان

◄لوازم مورد نیاز: البسه مناسب،کفش ساقدار، کوله مناسب و کوچک،عینک و کلاه، باد گیر، زیر انداز،کارت شناسایی،مواد غذایی( صبحانه و نهار برای یک وعده )،آب و ظرف آب آشامیدنی

◄سطح برنامه: سطح۴

نکات قابل توجه:
◄شرکت در این برنامه با هماهنگی سرپرست گروه و مدیران سایت برای عموم میسر است.

◄همه شرکت کنندگان از لباسها و نماد های نارنجی استفاده نمایند.

[تصویر:  velenjak.JPG]

قوانین گروه ( حتما مطالعه شود در صورت عدم رعایت قوانین برخورد می شود )

قوانین گروه ام اس سنتر

یادمان باشد ما در این برنامه ها نماینده گروهی از ام اسی ها هستیم ، تلاش کنیم الگویی نمونه برای دوستان خود باشیم

ساعت 8:30 صبح جمعه درب ورودی مجموعه توچال حضور داشته باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , رامنا , kaveh_plus , مـه ســـا , yummy , رنگین کمان , amirfarhag , shahrzad.s , sooorooosh , طلایی , Maz , FBF , naarin.p , ahya , elham 66 , hamid , farbod bahmani , هانیه , spring , م.ه , shokolat , paeeze , یه غریبه , kheiri.mahdi , matinfard , edarzi , nahid , eglantine , zohaa , arezoo_azizi , Aram , الهام ج , damoun , hamdam , maryam.N , کارون , nanaz , hilda , محبوب64 , نازی ی , zeinabi , asall , zhonan , reyhaneh , barzegar , Nooranta , ابراهیم , hamid_147 , melody , grisha , O#!!! , zenith , بی تـــا , سها , علی دنیانورد , Yanis , nazanin200312 , ماه , paeazan , omid , Ghost , coffeedot
چرا این تاپیک در انزواست؟!
wink2
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : FBF , nahid , eglantine , Aram , Maz , damoun , نازی ی , kaveh_plus , sooorooosh , zhonan , رامنا , Nooranta , kheiri.mahdi , ahya
با ورزش سبک و مداوم بر MS غلبه کنیم
نارنجی می پوشم تا از MS و دوستانم حمایت کنم
عرصه بام تهران این با شاهد حضور نارنجی پوشانی خواهد بود که میخواهند بر باور غلط مردم این سرزمین خط بطلان کشیده و ثابت کنند “ام اس ناتوانی نیست.
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : FBF , nahid , eglantine , neda.n , fireboud , zohaa , matinfard , یه غریبه , Aram , Maz , الهام ج , damoun , محبوب64 , نازی ی , kaveh_plus , zhonan , رنگین کمان , رامنا , Nooranta , ahya , zenith , بی تـــا
حیفه بالا نباشه این تاپیک!Dodgy
 تشکر شده توسط : Aram , SSA , Maz , eglantine , الهام ج , matinfard , damoun , نازی ی , kaveh_plus , zhonan , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi , ahya , hamid_147 , zenith
(2013/08/31, 08:16 PM)matinfard نوشته است: چرا این تاپیک در انزواست؟!
wink2
متین راست میگه چرا این تاپیک در انزواست؟؟!!

از بابت برنامه ریزی این گردشگری به رنگ نارنجی، هم از مدیران سایت و گروه کوهنوردی سایت هم از گروه همگام خیلی خیلی ممنونمicon_questionicon_question

آقا تا کی وقت داریم برای شرکت در برنامه اعلام آمادگی کنیم؟
لطفا برای اینکه بتونیم برنامه ریزی کنیم ساعت رفت و برگشت رو هم بگید، من از الان باید بدونم تا برنامه هام رو جابه جا کنم، میشه لطفا زودتر ساعتش رو هم اعلام کنید، ممنونicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , Maz , eglantine , matinfard , damoun , asall , kaveh_plus , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi , zohaa
تا پنجشنه ظهر فرصت دارین
زمان حرکت به زودی مشخص میشه که احتمالا تا عصر طول میکشه ولی چون مسیر بام هستیم می تونید با هماهنگی زودتر برگردید

قابل توجه دوستان این مسیر از جنگب کارا سبک تر هست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , eglantine , Aram , Maz , matinfard , یه غریبه , damoun , nanaz , hilda , محبوب64 , نازی ی , asall , kaveh_plus , sooorooosh , zhonan , رامنا , reyhaneh , nahid , kheiri.mahdi , zenith , بی تـــا , ساسان
(2013/08/31, 11:09 PM)fireboud نوشته است: تا پنجشنه ظهر فرصت دارین
زمان حرکت به زودی مشخص میشه که احتمالا تا عصر طول میکشه ولی چون مسیر بام هستیم می تونید با هماهنگی زودتر برگردید

وااااای ممنون فربود که زودی جواب دادی، اگه بشه با هماهنگی زودتر برگشت خیلی خوب میشه

یه خواهشِ دیگه، لطفا صبح زود نباشه! معلومه خواب آلوام؟Blush ashamed0006.gifashamed0006.gif باور کنید سخت مشغول کارم انشاالله برای یه نمایشگاه انفرادی دارم فعالیت میکنم، تا دیر وقت کار میکنم، برای همین صبح ها خیلی سخت بیدارمیشمconfused
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , نازی ی , asall , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi
داشتن همراه رو هم الان بايد اطلاع بديم؟ اصن اجازه هست؟confused2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , eglantine , رامنا , kheiri.mahdi , ahya , hamid_147
دوست دارم اینقد تعدادمون زیاد باشه ایندفعه که بام تهران یه روز پرتقالی پرتقالی رو تجربه کنه‏!
فقط دوستان خوراکی اینا زیاد نیارید من میدونم دیگه همه مثل من دچار بی اشتهایی میشید خب‏!laughing3
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , sooorooosh , eglantine , fireboud , رامنا , reyhaneh , Nooranta , م.ه , kheiri.mahdi , ahya , zohaa
متاسفانه من تهران نیستم و نمی تونم بیام angry3angry3

خیلی دوست داشتم باشم rolleyes

دوستای عزیزم بهتون خوش بگذره که البته مطمئنم میگذره جای منم خالی کنید icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,357 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,887 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,066 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,940 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,729 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,368 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,383 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,772 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,498 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست