نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
اقا من شب قبلش عروسی ام و میخوام زودی برگردم و به همه هم میگم فردا یه روز باشکوهه!
فقط میشه احیانا باخودم چندتا همراه بیارم ؟؟؟؟Smile (16)
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , zohaa , م.ه , damoun , chipchip , zhonan , kheiri.mahdi , eglantine
خیلی دوست دارم که حضور داشته باشمAngelAngel
دارم تلاش می کنم که یک وقتی پیدا کنم بیام ولی فکر کنم به یک جای دیگه مسافرت اجباری دارم و نتوانم بیامDodgy
فقط از من خورده نگیرید و من را ببخشید Confused
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , aalieh , zohaa , damoun , Maz , chipchip , zhonan , kheiri.mahdi , eglantine
منم میام

به شرطی که یکی مردونگی کنه شبش یه اس ام اس یه من بده چون یهو یادم میره.
Smile (16)
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : shokolat , fireboud , neda.n , zohaa , رامنا , damoun , shahrzad , chipchip , zhonan , kheiri.mahdi , eglantine
اینبار توچـــــــالlove28love28 با دوست جوونای ام اس سنتـــــریlove28love28 love28 ولی یه صب تا بعد از ظهرConfusedConfused
ینی اینبار خیـــــــلی دلم میسوزه منِ عاشق توچالِ مشتاقِ دیدار دوستامsad2sad2sad2
آخه یه صب تا بعد ازظهر واسه من که دو هفته از وقتم واسه تحویل پروژه درسیم رفته و دو هفتش مونده و استادم هی تهدیدم میکنه به نمره 16DodgyDodgy خیلی حیاتیهangry3angry3
اصن از اولشم من شانس نداشتم! یه قضیه دیگه هم هست که مزید بر علت شدهconfusedconfused
دلم از اون دیدارهای دو سه ساعته میخواد که اینبار حتما جور کنم و بیامRolleyesRolleyes
تازه تو رفت و برگشتتون از جلو دانشگاه ما هم رد میشین ها womanwomanwoman
آقا ما از درِ آخر دانشگامون ینی درِ استخر(که میدون یاسمن هست) میریم داخل.. من صب شنبه اون حوالی رو واسه یافتن اشیا نارنجیlove28love28 سرچ میکنم، دیگه هر چی کرمتونهwink2wink2
اصنشم اگه هم چیزی پیدا نکردم مهم نیس! مهم اینه که یه عالمه انرژی مثبت دیروزش اون حوالی بودنRolleyesRolleyesRolleyes

همیشه میگفتم به خودم تو بیماریتو بگو تا ملت بفهمن ام اس ینی چی! ولی بعدش میگفتم نه مرضیه، یه دست که صدا نداره!! ولی حالا با دیدن این همه دست، روزی که قراره ام اسمو به همه بگم با خودم تجسم میکنم و از اون روز با وجود شماها لذت میبرمicon_questionicon_questionicon_question
به وقتش که من کارای آزمایشگاهیمو کرده باشم و از تهاجم زیراب زنی ها و ترحم های احتمالی ناشی از ام اس خیالم راحت شده باشه، با وجود شماها ام اسمو فریاد میرنمwomanwomanwoman

دوستان عزیزم یه روز نارنجــــــــی خــوب و خــوش رو از خدای مهربون براتون طلب میکنمicon_questionicon_question
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , الهام ج , fireboud , رامنا , yummy , Aram , hamid , Maz , damoun , shahrzad , chipchip , zhonan , kheiri.mahdi , Rahayi , zohaa , eglantine , نازی ی
یه پیشنهاد میشه بدم ؟؟؟؟ اجازه ؟؟؟؟؟
میشه من ۵۰ تابادکنک نارنجی بیارم برای کوهنوردا که بادش کنن ببندن به کوله هاشون و هرکس دوست داشت روش یه چیزی بنویسه و باخودمون تو مسیر ببریم و وقتی رسیدیم اون بالا همگی بادکنک های نارنجیمونو بدیم به اسمون با همدیگه ؟؟؟؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : رامنا , Aram , طاهره کسمایی , الهام ج , fireboud , Maz , damoun , shahrzad , chipchip , zhonan , kheiri.mahdi , م.ه , Rahayi , zohaa , eglantine , Prime , نازی ی
(2013/09/02, 09:04 PM)ماه نوشته است: آخه یه صب تا بعد ازظهر واسه من که دو هفته از وقتم واسه تحویل پروژه درسیم رفته و دو هفتش مونده و استادم هی تهدیدم میکنه به نمره 16DodgyDodgy خیلی حیاتیهangry3angry3
استادا از این تهدیدا زیاد میکنن، بی خیال تهدید استادت بشو و پاشو بیا، فربود گفته میتونیم عصر زودتر از گروه برگردیم، قراره این برنامه در دو مرحله باشه، اول بام و دوم ایستگاه اول، خب مرحله دومش رو نمیریم، خودت میدونی من چقدر درگیرم، اما اگه ساعت رفت معلوم بشه و با زمان مصرف داروم جور دراد برای مرحله اولش که بام هست حتما میرم، بیا بریم با هم زود برمیگردیم، باشه؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , ماه , shahrzad , chipchip , kheiri.mahdi , eglantine
(2013/09/02, 10:17 PM)Aram نوشته است:
(2013/09/02, 09:04 PM)ماه نوشته است: آخه یه صب تا بعد ازظهر واسه من که دو هفته از وقتم واسه تحویل پروژه درسیم رفته و دو هفتش مونده و استادم هی تهدیدم میکنه به نمره 16DodgyDodgy خیلی حیاتیهangry3angry3
استادا از این تهدیدا زیاد میکنن، بی خیال تهدید استادت بشو و پاشو بیا، فربود گفته میتونیم عصر زودتر از گروه برگردیم، قراره این برنامه در دو مرحله باشه، اول بام و دوم ایستگاه اول، خب مرحله دومش رو نمیریم، خودت میدونی من چقدر درگیرم، اما اگه ساعت رفت معلوم بشه و با زمان مصرف داروم جور دراد برای مرحله اولش که بام هست حتما میرم، بیا بریم با هم زود برمیگردیم، باشه؟

آرام جووووووونم اتفاقاً من با بعد از ظهرش راحت ترم چون صبا کارامو میکنمو بعدش خیالم راحت میشه.. بعدشم میدونی که از کرج تا بیام و برگردم دو-سه ساعتی هم تو راهمangry2angry2
آره میدونم خدایی خیلی درگیری و این فعال بودنت واسه من الگو شدهlove51love51happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
هی قلقلکم نده آرام، نمیدونی چقدر دلم میخواد بیام ولی این استاد ما تهدیداش بهتر از عملشه!! ینی مثلا اگه تهدیدت بکنه 16 بده، اگه کارو نرسونی به جایی که میخواد یهویی میبینی 15 داده، بعد میفتم بدبخت میشم والا!(آخه تو پی اچ دی نمره 16 به بالا نمره قبولیه)angry3angry3angry3

ولی باز سعیمو میکنم ببینم چه قدر جلو میرمconfused2confused2confused2
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : fireboud , Aram , رامنا , chipchip , kheiri.mahdi , eglantine
(2013/09/02, 10:02 PM)shokolat نوشته است: یه پیشنهاد میشه بدم ؟؟؟؟ اجازه ؟؟؟؟؟
میشه من ۵۰ تابادکنک نارنجی بیارم برای کوهنوردا که بادش کنن ببندن به کوله هاشون و هرکس دوست داشت روش یه چیزی بنویسه و باخودمون تو مسیر ببریم و وقتی رسیدیم اون بالا همگی بادکنک های نارنجیمونو بدیم به اسمون با همدیگه ؟؟؟؟

سارا بادکنک با فوت هوا نمیره ها smiling یعنی میره ولی 1 متر میره دوباره بر میگرده پایین
اون بادکنک هایی که هفته پیش تو بام فرستادن هوا با گاز پر شده بود ! اینجوری باید یه کپسول هلیوم بخریم یه خورده گرونه همچین Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , ماه , Aram , ابراهیم , damoun , shokolat , chipchip , neda.n , zhonan , الهام ج , kheiri.mahdi , م.ه , eglantine , hilda , نازی ی
(2013/09/02, 10:34 PM)ماه نوشته است: هی قلقلکم نده آرام، نمیدونی چقدر دلم میخواد بیام ولی این استاد ما تهدیداش بهتر از عملشه!! ینی مثلا اگه تهدیدت بکنه 16 بده، اگه کارو نرسونی به جایی که میخواد یهویی میبینی 15 داده، بعد میفتم بدبخت میشم والا!(آخه تو پی اچ دی نمره 16 به بالا نمره قبولیه)angry3angry3angry3

ولی باز سعیمو میکنم ببینم چه قدر جلو میرمconfused2confused2confused2

ببین قراره من چند روزی رو از خواب عزیزتر از جانم بزنم
تو هم بیا یه درس رو تجدید شو!!!! evilgrin0039.gif

اما من به تو ایمان دارم، تو میتونی، سعیت رو بکن آفرین خانم دکترlove51love51

(2013/09/02, 10:38 PM)hamid نوشته است:
(2013/09/02, 10:02 PM)shokolat نوشته است: یه پیشنهاد میشه بدم ؟؟؟؟ اجازه ؟؟؟؟؟

سارا بادکنک با فوت هوا نمیره ها smiling یعنی میره ولی 1 متر میره دوباره بر میگرده پایین
اون بادکنک هایی که هفته پیش تو بام فرستادن هوا با گاز پر شده بود ! اینجوری باید یه کپسول هلیوم بخریم یه خورده گرونه همچین Smile (16)
حمید خسیس نباش همش یه خورده گرونه، خیلی که نیست، یه خورده است!Smile (16)
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : ماه , fireboud , hamid , shahrzad , chipchip , kheiri.mahdi , zohaa , eglantine
(2013/09/02, 05:40 PM)Prime نوشته است: منم میام

به شرطی که یکی مردونگی کنه شبش یه اس ام اس یه من بده چون یهو یادم میره.
Smile (16)
من بهت اس ام اس میدم علیرضا
اصلا میخوای زنگ بزنم؟!Smile (16)
خیلی مایه گذاشتم هاagreement2
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : chipchip , kheiri.mahdi , م.ه , zohaa , eglantine , Prime

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,300 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,488 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,970 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,887 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,671 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,915 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,942 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,609 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,842 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,531 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان