نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
همه چی برای یه روز خوب آمادس
نارنجی پوشامونم آمادن ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : eglantine , fireboud , ahya , FBF , یه غریبه , Maz , محبوب64 , damoun , neda.n , الهام ج , رنگین کمان , coffeedot , matinfard , ماه , kaveh_plus , maryam.N , Aram , نازی ی
هیــــــم
هی دل ما رو بسوزونینrolleyes
خوش بگذره بچه هاicon_biggrin
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , coffeedot , matinfard , ماه , ahya , eglantine , damoun , hamid , nazaninamiri70 , fireboud , maryam.N , Maz
هیلدا نیستی ولی راهت ادامه دارهagreement2agreement2
دوستای نارنجی پوشم تنها یک روز دیگر باقیست.....icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
امشب زود بخوابین که فردا صبح با انرژی برین که روی ام اس رو کم کنین...icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin و به همه نشون بدین که باید باورای غلطشون راجع به ام اس رو بزارن کنار angryangry
می دونم فردا هرکسی این گروه نارنجی رنگ رو ببینه بهشون غبطه می خورهsmilingsmiling
جای مارو هم خالی کنینwink2wink2wink2
امیدوارم یه عالمه خوش بگذرهhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , kaveh_plus , eglantine , damoun , hamid , Maz , fireboud , matinfard , maryam.N , hilda , نازی ی
دوستان یه تقاضا داریم ازتون اونم اینه که ، خواهشا کسانی که در نظرسنجی رای دادن و امکان حضور در این برنامه رو ندارن اعلام کنن
چون بیمه همه اعضا از طرف گروه کوهنوردی همگام که قبول زحمت کردن و مارو شرمنده خودشون ، قرار رد بشه
و اگر شرکت نکنیم با یک رای ، فقط باعث هزینه میشیم.

جا داره از سرپرست گروه همگام ، دوست عزیزمون مهدی خیری تشکر ویژه داشته باشیم.

مورد دوم هم اینکه تمام دوستانی که زیر انداز دارن با خودشون بیارن
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , FBF , eglantine , fireboud , matinfard , maryam.N , kaveh_plus , Aram
من بااینکه تهران هستم اما بدلیل اینکه تازه امشب پالس تراپی ام تموم میشه سعادت دیدن دوستان رانخواهم داشت امیدوارم به همگی خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوش بگذره جای ما رو که بنابه دلایلی نمی تونیم درجمع شما شرکت کنیم خالی کنید
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , eglantine , ahya , maryam.N , fireboud
جای ما هم خوش بگذرونین حسآآآآآآآآآآبی icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
عکس هم واسمون بذارین که دلمون عجیــــــــــــــــــــــــــــب واسه همه تنگولیدهlove28love28love28
 تشکر شده توسط : Maz , sargol , eglantine , ahya , maryam.N , aalieh , fireboud , یه غریبه , نازی ی
هـــــــــــــــــــــــــــی... Sad
جای ما خـــــــالـــــــــی...!!!!
خوش بگذره بهتون و مــــــــوفـــــــق باشید دوستای گلم... icon_question icon_question icon_question
 تشکر شده توسط : sargol , aalieh , fireboud , matinfard , eglantine , Maz
آقا اگه ما الان بگیم میایم قبوله؟؟
اگه نارنجی نپوشیم چی؟ بازی هستیم؟؟
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : hamid , eglantine , fireboud , Maz , Aram , sooorooosh
(2013/09/05, 09:11 PM)ماه نوشته است: آقا اگه ما الان بگیم میایم قبوله؟؟
اگه نارنجی نپوشیم چی؟ بازی هستیم؟؟

هر دو جواب مثبته
فردا میبینمت wink2

اقا من هنوز کوله نچیدم !! هنوز نمیدونم چی باید بردارم !!! وای دقیقا همین الان یادم افتاد آبنبات نخریدم !!!
من بی آب نبات میمیرم smilingsad2Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : ماه , eglantine , fireboud , Maz , Aram , sooorooosh , hilda
دوستان خوش بگذره
هرکاری کردم بتونم بیام نشد که نشد که نشد.........
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : eglantine , fireboud , Aram , hamid , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,972 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,980 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,885 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 13,031 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,275 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,160 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,535 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,793 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,897 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,557 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست