نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
ای بابا یا من خیلی سرم شلوغه یا شماها برنامه هاتون رو با روزای خیلی شلوغ من تنظیم می کنین!!!!!!!!!!!!!!!angry3angry3 خوش بگذره دوست جونیام!! بام با دوستا حال و هوای دیگه ای داره!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : matinfard , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi , zhonan
کاش من هم میتونستم باشمwink2
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : eglantine , رامنا , reyhaneh , kheiri.mahdi , نارنجی مدرسه موشها , baharan , zhonan
ساعت شروع برنامه هنوز ۱۰۰٪‌ نیست ولی حدود ساعت ۸ خواهد بود (‌بازم میگم ۱۰۰٪‌ نیست )
راجع به همراه :‌ همراه میتونید داشته باشید و اعلام هم کنید

انشالا یه روز خیلی نارنجی در بام تهران داریم آخر هفته
روزی که تلاش میکنیم وضعیت واقعی ام اس رو بیش از پیش به جامعه بشناسونیم agreement2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , damoun , kaveh_plus , الهام ج , Maz , matinfard , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , fireboud , محبوب64 , zhonan , رنگین کمان , رامنا , reyhaneh , chipchip , maryam.N , nazaninamiri70 , kheiri.mahdi , zohaa , Aram , hamid_147 , Rahayi
همه بیاین.
من دارم میرم منریه دستمال سر نارنجی بگیرم. درسته رنگ مورد علاقم مشکیه.
نارنجی احترام داره. حرمت دارهicon_biggrin
بیاید با استراحت نرم و دائمی و خوردن کباب و دوغ بر ام اس غلبه کنیم.
انجمن ام اس شیراز و حومه
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : yummy , fireboud , zhonan , neda.n , hamid , eglantine , kaveh_plus , Maz , رامنا , reyhaneh , نازی ی , chipchip , الهام ج , nahid , maryam.N , earth , رنگین کمان , Nooranta , nazaninamiri70 , damoun , matinfard , م.ه , kheiri.mahdi , ahya , zohaa , hamid_147 , sina gt , نارنجی مدرسه موشها , baharan , hilda
برای همه نارنجی پوشها ، برای روز جمعه نارنجیه ما :
می آیی می نویسی به یکی گفتی ام اس داری و چه برخوردها که نکرد . می خوانمت و دلم می گیرد .
می آیی و می نویسی رفتی دکتر ، آن وقت اقای دکتر تحصیلکرده گفته : تو ام اس نداری اگه داشتی اینطوری سالم نبودی . می خوانمت و دلم می گیرد
بعد با خودم می گویم چه می شود کرد . دنیا همین است دیگر . شاید باید دست روی دست گذاشت و همینطوری نشست و تماشا کرد که هی قضاوت بشویم و هی هر چی دلشان خواست درباره مان بگویند .
خب کسی نیست که حمایت کند یا اگر هستند کمند یا صدایشان به جایی نمیرسد . انگار این ناتوانی ، این جلوه از کار افتادگی ، این چهره مخدوش بیماری برای بعضی ها منافعی دارد که اینطوری تبلیغش می کنند . آخر مظلوم نمایی اینجا ، خوب جواب میدهد . استفاده از احساسات پاک هم البته .
بعد فکر می کنم اگر برای هم قلاب بگیریم چی ؟ اگر با هم یک نردبان بلند بسازیم چی ؟ آن وقت بالا برویم و آن بالاتر ها دنبال نور بگردیم . دنبال یک طلوع . انقدر بالا برویم که اگر دستمان را دراز کنیم ، به تکه ای از آسمان شفاف برسیم . بیا .... من پله تو می شوم ، پا در قلاب دستهایم بگذار و برو بالا . بیا پله های این نردبان را با هم بسازیم و دستمان را به سمت آبی آسمان ،‌به سمت نور دراز کنیم . آینده ماله ماست ، شک نکن . agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , eglantine , محبوب64 , رامنا , kaveh_plus , یه غریبه , Maz , shokolat , afsaneh , رنگین کمان , مرجان , reyhaneh , yummy , نازی ی , chipchip , مـه ســـا , FBF , الهام ج , nahid , maryam.N , earth , Nooranta , nazaninamiri70 , damoun , matinfard , kheiri.mahdi , ahya , م.ه , zohaa , شيدا رها , Aram , hamid_147 , shahrzad , sina gt , نارنجی مدرسه موشها , melody , aalieh , baharan , zhonan , Rahayi , ساسان
کاش ما شهرستانی ها هم میتونستیم شرکت کنیم ولی موردی نداره فقط مهم ثابت کردن ام اس به ملللللت و شادی دوستانه که شادی ما هم هستicon_biggrin
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , neda.n , sooorooosh , رامنا , reyhaneh , نازی ی , chipchip , الهام ج , nahid , maryam.N , Nooranta , matinfard , kheiri.mahdi , ahya , damoun , نارنجی مدرسه موشها , baharan , Rahayi
ندا فوق العاده بود
روز نارنجی مون رو قطعا بیشتر از همیشه نارنجی میکنیم و واقعیت هارو رساتر فریاد میزنیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : eglantine , neda.n , محبوب64 , fireboud , kaveh_plus , رامنا , Maz , sooorooosh , afsaneh , مرجان , reyhaneh , نازی ی , chipchip , maryam.N , Nooranta , matinfard , kheiri.mahdi , ahya , zohaa , hamid_147 , نارنجی مدرسه موشها , aalieh , الهام ج , zhonan
بچه ها هرکی میتونه همراهی کنه. فرصت خوبیه... مطمئن باشید بیشترین انرژی رو از این برنامه اونهایی میگیرن که همراه میشن. Blush
برای اونهایی نمیتونن بیان;

شما هم هر جا که هستید نارنجی بپوشید... بیاید با بچه هایی که میرن همراه بشیم. سعی کنید یه قدم هرچند کوچیک برای شناسوندن چهره واقعی این بیماری و تواناییهاتون در اون روز و روزهای حول و حوشش بردارید. بعد بیاید و اینجا تعریف کنید که چه کردید. لازم نیست حتما بیماریتون رو به بقیه اعلام کنید. اصلا آدم میتونه بیمار نباشه اما به نفع مبتلایان به یه بیماری فعالیت کنه و به جامعه آگاهی بده. اگه به هر دلیلی نمیخواید بیماری خودتون رو به همه اعلام کنید هم میتونید اینطوری فعالیت کنید. مثل من که هنوز موقعیت (یا شاید شهامت) فاش کردنش رو ندارم... Undecided .

من چهارشنبه میرم و 12 روز هم نیستم. نمیدونم اگه بودم میومدم یا نه... ولی اونجا که قراره برم ترسی از اینکه الان همکارام بفهمن و دیگه کسی کار بهم نده و اینها هم ندارم. evilgrin0039.gif دوستم برام یه دست بند نارنجی خریده. هم امضام روشه (i'm MS fighter) و هم آدرس سایت (با ماژیک سی دی نوشته برام روی دست بند)woman . خلاصه دستم میکنمش. فکر کنم به چشم میاد. چون مشکی رو نارنجی همچین یه جورایی جیغ میزنه... بعد میام براتون تعریف میکنم که چی شد و چه خبر شد... خدا کنه به چشم بیاد که ضایع نشم Tongue هرچند اینکار اصلا به پای شرکت تو این برنامه نمیرسه. اونایی که تو همین مملکت برای شناسوندن بیماری به بقیه فعالیت میکنن کار خیلی بزرگی میکنن. من اعتراف میکنم که تا این لحظه شهامت این کار رو نداشتم... و از روی همه شما خجالت میکشم بابتش Sad

من میشم نماینده امور بین الملل خلاصهwoman تمام 12 روز هم دستم میکنمش... قول... این اولین قدممه و این قدم رو اول از همه برای خودم بر میدارم, میدونم که اینجوری کم کم شهامتم بیشتر میشه... بلاخره همیشه باید از قدمهای کوچیک شروع کرد دیگه... icon_question

شما هم بنویسید که تو این روز و روزهای اطرافش چطور نارنجی پوشی بودید و چه کار کردید...
دوستتون دارم.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : fireboud , نازی ی , neda.n , eglantine , chipchip , sooorooosh , shokolat , FBF , الهام ج , nahid , رنگین کمان , Nooranta , damoun , kheiri.mahdi , ahya , م.ه , kaveh_plus , matinfard , Maz , شيدا رها , hamid , Aram , shahrzad , نارنجی مدرسه موشها , yummy , zhonan
چند نکته مهم :
لطفاً جهت سرگزم کردن سروش بوق و تجهیزات لازم رو حتما همراه داشته باشید.
جهت شادابی حمید حتما تعداد زیادی جیتو رو در کیف مخصوص حمل دارو با خود همراه برید.
برای جلوگیری از ارتفاع زدگی ندا ، به ندا توسط سروش تعلیمات شیرازی بودن بدهید.
جهت زیباتر شدن عکس به فربد گوشزد کنید ایندفعه به خیلی خیلی دور دست ها تر بنگرد.
و در پایان 1 عکس دسته جمعی واضح و درست و درمون بندازید و البته ایشاالله دوباره ام اس بگیره هرکی بدون من تنها تنها اونجا لواشک بخوره!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , Maz , chipchip , sooorooosh , رامنا , eglantine , nahid , Nooranta , damoun , kheiri.mahdi , ahya , kaveh_plus , matinfard , hamid , hamid_147 , نارنجی مدرسه موشها , baharan
لایک به رامونای فوق العاده . تشکر اون پایین ، کم بود براش
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , chipchip , رامنا , eglantine , الهام ج , kheiri.mahdi , matinfard , hamid , نارنجی مدرسه موشها , zhonan

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,290 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,467 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,909 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,884 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,656 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,912 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,929 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,604 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,811 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,526 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان