•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
(2012/11/14, 09:43 PM)hamid نوشته است: ولی من فکر نمیکنم نبود سروش تو سایت ربطی به این ماجرا باشه .
من و سروش تو یه سایت دیگه کلی باهم حرف زدیم و چیزی که 100% میتونم بگم اینه که من و سروش هیچ مشکلی باهم نداریم و سروش هم گفت حرف مارو پذیرفته
بازم باهاش صحبت میکنم حالا !
جان من انقدر سریع قضاوت نکنید شاید اینجوری که میگید نباشه . کلا این تاپیک میاد بالا ام اس من به عود میرسه smiling

حمید جان سروش نمیاد چون اینجا احساس غربت می کنه چون بعد از نبودن چت روم همه دوستاش ازینجا رفتن !!!!!!
ما دعا می کنیم که خونمون همیشه پر رونق و شاد باشه
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : شیرین , sooorooosh , ساحل , Ghost
دارم فک میکنم به اینکه:
هر 2 طرف حق دارن...........
مدیر سایت میگن مشکل براشون پیش اومده بخاطر همین چت...میگن اگه ادامه پیدا میکرد شاید(شایـــــــــــــــــــــــــــــــــــد!!!)سایتمونو میبستن!
از طرفی ما میگیم چت روم خونمون بود....ما اونجا بزرگ شدیم...بخدا جدی میگم...ما با چت روم سایتو بچه ها رو شناختیمو صمیمی شدیم....
اگه نبود وضع همین جوری میشد که الان هست....
نه حرفی...نه درد و دلی....نه صمیمیتی...هیچی
همه بچه ها یعنی دوستا رفتن....در واقع هیچ کسی از ماها نمونده اینجا...
آدم میاد دلش میگیرهsad2
ما اینجوری نبودیم بخداrolleyes
دلم برا دوستام یه ذره شده بخداsad2
اینجارو از خونمونم بیشتر دوس داشتمrolleyes
من دلم خیلی گرفتهsad2
موندم اصلا چی بگم...
نمیخوام از هیشکی هیچ خواهشی بکنم....
در رابطه با چت خواهش نکردمو نمیکنم چون 80 درصد مطمئنم بی فایدس...
ولی اینو مطمئنم اگه اینطور پیش بره اصلا خوب نخواهد بود.....angry2شاید طوری بشه که ما هم مثه دوستامون بار سفرو ببندیمو از خونمون بریم...چون موندن بدون دوستامون بی فایدس.
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : نازی ی , sooorooosh , فرناز , amirfarhag , ساحل , Ghost
عروس خانم میشه انقدر گریه نکنی؟
لطفا
خبر عقدت رو هم با گریه دادی.عجب!

بچه ها خودشون دارن به خودشون سخت میگیرن و اوضاع رو بدتر میکنن
والا ما اینجا در نبود چت روم دلخوشیهای دیگه هم داشتیم
مثلا اون تاپیک آقایون یکی کم کنن و خانم ها یکی زیاد کنن،مثل راننده تاکسی که پویا گذاشته و...
بوده همین اخیرا بچه ها صبح جمع بودن، کلی با هم حرف زدیم.پس اگه بچه ها بخوان، میتونن در نبود چت روم دور هم جمع بشن و خوش باشن
متاسفانه بعضی ها لج میکنن،بعضی ها قهر میکنن و... و این شده عاقبت سایت
من هم خیلی دوس دارم چت روم باز بشه و از مدیران خواهش کردم اگه امکانش هست بازش کنن اما الان که چت روم نیست خودم رو با شرایط فعلی وفق دادم.برای داروهامون و علائممون غصه بخوریم برای چت روم هم بشینیم غصه بخوریم؟ بنظر من که این کار بیهوده ایه...
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : نازی ی , hamid , sooorooosh , فرناز , nahid , ساحل , Ghost
(2012/11/15, 12:01 PM)paeazan نوشته است: عروس خانم میشه انقدر گریه نکنی؟
لطفا

مثلا اون تاپیک آقایون یکی کم کنن و خانم ها یکی زیاد کنن،مثل راننده تاکسی که پویا گذاشته و...
بوده همین اخیرا بچه ها صبح جمع بودن، کلی با هم حرف زدیم.پس اگه بچه ها بخوان، میتونن در نبود چت روم دور هم جمع بشن و خوش باشن
من هم خیلی دوس دارم چت روم باز بشه و از مدیران خواهش کردم اگه امکانش هست بازش کنن اما الان که چت روم نیست خودم رو با شرایط فعلی وفق دادم.برای داروهامون و علائممون غصه بخوریم برای چت روم هم بشینیم غصه بخوریم؟ بنظر من که این کار بیهوده ایه...
چی بگمconfused2
یه جمله ای هست میگه صلاح مملکت خسروان دانند یه همچین چیزی دقیق نمیدونمconfusedاین جمله برا همین وضع الانه....
صلاح سایت رو هم خسروان دانند...!
از بحث کردن سر این موضوع خسته شدم دیگهconfused2ولی یه چیزی رو خوب میدونمو ازش مطمئنم اینکه:
حتی اگه چت روم نباشه هیچموقع دوستامو تنها نمیزارمو همیشه کنارشونم...تو مراسم عروسی دعوت میکنم میترکونیم چت رو هم از یاد میبریمagreement2

زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ساحل , Ghost
(2012/11/15, 12:08 PM)شیرین نوشته است: چی بگمconfused2
یه جمله ای هست میگه صلاح مملکت خسروان دانند یه همچین چیزی دقیق نمیدونمconfusedاین جمله برا همین وضع الانه....
صلاح سایت رو هم خسروان دانند...!
از بحث کردن سر این موضوع خسته شدم دیگهconfused2ولی یه چیزی رو خوب میدونمو ازش مطمئنم اینکه:
حتی اگه چت روم نباشه هیچموقع دوستامو تنها نمیزارمو همیشه کنارشونم...تو مراسم عروسی دعوت میکنم میترکونیم چت رو هم از یاد میبریمagreement2
اما بالا نوشتی"شاید طوری بشه که ما هم مثه دوستامون بار سفرو ببندیمو از خونمون بریم...چون موندن بدون دوستامون بی فایدس." هاااااا

حالا مهم نیست.فقط تورو خدا هر چی مینویسی یه شکلک گریه نذار بغل دسش.ما اینجوری میبینیمت دلمون میگیره و اینجوری میشیم: sad

میگن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.من این جمله رو با شدت عصبانیت چند صفحه قبل و اونموقع که تازه چت روم رو بسته بودن به مدیرا گفتم
که حمید هم جوابشو داد
.
.
.
آخ جون عروسیicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinhappy0065.gif

تشکر شده توسط : شیرین , sooorooosh , نازی ی , ساحل , Ghost
من اونقدری تجربه ندارم.اما مثل بقیه دوستان بنظرم خوبیش بیشتر ازبدیش بود.
البته این قانون جامعس.همیشه آدمای بد باعث میشن که خوبا فدا شن!
 تشکر شده توسط : paeazan , شیرین , sooorooosh , نازی ی , فرناز , amirfarhag , ساحل
(2012/11/15, 12:01 PM)paeazan نوشته است: عروس خانم میشه انقدر گریه نکنی؟
لطفا

l سلام عزیزم کاملا همه حرفهای شما متین وقابل احترام من هم به تمام بزرگان حق میدم چون من مطمئنم حمید اگر راه باشه ومشکل نداشته باشه برا سایت چت وباز میکنه.چون حمید مدیر با تدبیریه.اما نه این وقبول ندارم که من اگر برم تا پیک تاکسی و..........کمبود عاطفم پر میشه!!!اونجا فقط تفریح میکنم ویا اطلاعات پزشکی پیدا میکنم.اما ربطی به مشکل عاطفی ماها نداره.!!!!من قبلا میرفتم گفتگو اما بعد چت اونجا هم خلوت شد چون واقعا مزه چت زیر دندون بچها رفت ومن بهشون کاملا حق میدم.اما من تو چت از تمام حال دوستان شهرستانیم باخبر بودم اگر حالم بد بود وپاهام مشکل داشت با بچه ها حرف میزدم وانرژی میگرفتم.الان هم میگم اینها مقصر حمید ومدیران نیستندمشکل نحوه استفاده بود.اما خواهش میکنم کوچکتر از اون هستم که خواستم وعنوان کنم اما اگر راهی برا بچه ها هست حمید جان انجام بده.نمیدونم بخدا راهش وفقط گفتم حق بده که بچها کم رنگ بشن.بخدا من خودم رو لج بازی نیست میام سایت برو ببین هر روز هم 1سر وزدم اما خلع عاطفی که مهمترین مشکل ماهاست دیگه اینجا جبران نمیشه.ببخشید که جسرات کردم.

[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : نازی ی , Ghost
(2012/11/15, 01:18 PM)فرناز نوشته است: l سلام عزیزم کاملا همه حرفهای شما متین وقابل احترام من هم به تمام بزرگان حق میدم چون من مطمئنم حمید اگر راه باشه ومشکل نداشته باشه برا سایت چت وباز میکنه.چون حمید مدیر با تدبیریه.اما نه این وقبول ندارم که من اگر برم تا پیک تاکسی و..........کمبود عاطفم پر میشه!!!اونجا فقط تفریح میکنم ویا اطلاعات پزشکی پیدا میکنم.اما ربطی به مشکل عاطفی ماها نداره.!!!!من قبلا میرفتم گفتگو اما بعد چت اونجا هم خلوت شد چون واقعا مزه چت زیر دندون بچها رفت ومن بهشون کاملا حق میدم.اما من تو چت از تمام حال دوستان شهرستانیم باخبر بودم اگر حالم بد بود وپاهام مشکل داشت با بچه ها حرف میزدم وانرژی میگرفتم.الان هم میگم اینها مقصر حمید ومدیران نیستندمشکل نحوه استفاده بود.اما خواهش میکنم کوچکتر از اون هستم که خواستم وعنوان کنم اما اگر راهی برا بچه ها هست حمید جان انجام بده.نمیدونم بخدا راهش وفقط گفتم حق بده که بچها کم رنگ بشن.بخدا من خودم رو لج بازی نیست میام سایت برو ببین هر روز هم 1سر وزدم اما خلع عاطفی که مهمترین مشکل ماهاست دیگه اینجا جبران نمیشه.ببخشید که جسرات کردم.
کمبود عاطفه رو قبول ندارم، حداقل برای خودمangry2

خیلی از حرفامو صفحه قبل زدم فرناز جون

باور کن من هم خیلی دوس دارم چت روم باز بشه اما حرفم اینه که وقتی با دلیل چت روم رو بستن این غصه خوردن ما و نیومدن به سایت وحرف نزدن هییییییییچ مشکلی رو رفع نمیکنه

تشکر شده توسط : فرناز , نازلی , ساحل , Ghost
نیومدن واره قبول دارم من خودم شده روزی حتی فقط پیج وباز کنم ونگاهی بندازم اومدم.یا جوابی دادم اطلاعاتی گرفتمTongueاما من کاملا احساس بچه هارو درک میکنم ونمیزارم پای لجبازی .بخدا حق دارن .من که تنها نیستم همسر وبچه دارم سعید میدونست من بدون اطلاع از حال دوستام واقعا کم میارم .اولش خیلی برام سخت بود اما الان دارم زندگی میکنم.اما خیلی ها هستند تنها بودن وبدون همدم.sad2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : paeazan , sooorooosh , نازی ی , نازلی , ساحل , Ghost
نزارین بی دلیل پخش بشیم...
وقتی تو جمعیت 75 ملیونی کشورمون فقط 50000 نفر ام اس دارن یعنی از هر 1500 نفر یه نفر ام اس میگیره
خودمون فقط خودمون رو میفهمیم...کجا میرین ملت؟
رفیقمون سینا یه چیزی گفت هر دیدار که میزاریم تا کلی بعدش باید ترکشاشو عوارضشو تحمل کنیم
به یکیش میگم چرا نمیای میگه تو دیدار فلانی کم محلم کرده...بزار نباشم بهتره...اون یکیش میگم تو چته؟...میگه تا کی میخواد منت یه کف دست چت رو روی سرم بزارن؟ یه تعدادیشونم که از هون اول قهر فرمودن رفتن...
مهم اینه که بچه ها اینجا باشن...حالا به هر دلیلی میخواد باشه ...حتی چت و این چیزا....
بازم دستت درد نکنه رفیق...بهترین دوستان دوران زندگیم رو رو سایت شما پیدا کردم...
ولی نزار بپاشن...مدیر هستین جفتتون حالا به هر روشی که خودتون صلاح میدونین
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : نازی ی , zenith , مـه ســـا , نازلی , paeazan , paeeze , hamid , amirfarhag , ساحل , Ghost

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,959 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,402 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,774 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,793 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,367 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,096 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,513 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,626 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,988 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,427 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست