•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
عزیزای دلم همینطور که خودتون گفتین چت قبلا تو یه صفحه دیگه بود و هر چیزی هم میگفتن دیده نمیشد ... اتفاقا به همین خاطر به یه صفحه دیگه رفته بود که هر کسی هر چی دلش خواست بگه ....
ولی ما فکر نمیکردیم که یک سری حرف ها و یک سری مزاحمت ها و یکسری ...... اونجا اتفاق بیافته ...
فکر نمیکردیم که بعضی ها ... بلانسبت شما دوستای عزیز ... انقدر بی جنبه باشن به یه محیطی که توش میشه راحت صحبت کرد و متاسفانه با چت روم های قدیم یاهو اشتباه گرفته بودن که حتی بدبخت خود یاهو هم بالاخره مجبور شد در مورد این چت روم هاش یه کارایی بکنه
....
بعد از به خاطر اینکه اون بعضی ها شاید خجالت بکشن و تو صفحه اول رعایت حال دیگران رو بکنن چت رو آوردیم به صفحه اول ... که دیدیم نخیر این بعضی ها همچنان دارن به کار خودشون ادامه میدن .... البته این بعضی ها چند نفر نبودن که شماها بگین خوب مینداختین بیرون ... نه با این یکی برخورد میکردی ... اونیکی میومد ... و خلاصه کار ما شده بود شنیدن این حرفا که .... دیدین تو چت روم چی گفتن ؟؟؟؟ .... دیدی فلانی به فلانی چی گفت ؟؟؟ ... خیلی راحت میگم ... فلانی مخ فلانی رو ............ و خیلی بدبختی های دیگه ....

سایت هایی که سروش معرفی کرده به قول خودش همشون یه جا دارن برای بحث و چت کردن اعضا ... خوشبختانه اون کشور ها فرهنگ صحبت کردن و آشنا شدن با همدیگرو بلدن ... دوستای گلم چت کردن با چرت و پرت گفتن فرق داره ... خیلی ها بودن که به خاطر حرفی که تو چت روم بهش زده شده بود دیگه تو سایت نمیومد ....

حالا این وسط همه این بد بودن ها و شکایت ها و سنگ ها میخورد تو سر مدیر و خطرناکتر از همه این هااااااااااااااا .... احتمال ف ی ل ت ر شدن خونمون ....

باور کنین روزی که چت رو میخواستیم ببندیم هم من و هم حمید از شدت ناراحتی نمیدونستیم چیکار کنیم ... من شخصا کم مونده بود گریه کنم ...
این وسط مقصر نه شما ها هستین نه ما ... اون بنده خداهایی هم که باعث و بانی بسته شدن چت روم میشن رو نمیتونیم مقصر بدونیم ...
مشکل اینه که توی محیطی بزرگ شدیم که آداب و رسوم حرف زدن و درد دل کردن و بلد نیستیم ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Pooya.N , arezoo_azizi , paeeze , booshveg , نازلی , محدثه , ثریا , مهسا24 , مهدی نصیری , paeazan , zenith , Yanis , Ghost , roya-n , Hasty , فرناز , آرزو , SSA , sargol , amirfarhag , eglantine , yummy , نگار1353 , شیرین , leili , ساحل , matinfard , شهرزاد
من به شخصه نوشته های سینا رو قبول دارم چون با اینکه کم میام ولی تا حدودی این مسایل رو دیدم.
 تشکر شده توسط : آرزو , sargol , Ghost
حمید عزیز آدم ها رو اینطوری نگاه نکن سروش در کنار همه اون حال و احوالش که خب برای ابتدای ابتلا به بیماری کاملا طبیعیه خیلی جاها با ترجمه خیلی از مقالات و قرار دادنشون اینجا ، با لحن طنز گونه اش به ما ها کمک کرده این طور برخورد باهاش خیلی بی انصافیه !! 1 کم منصف تر باش!
اینجا 1 عده بیمارن که اکثرا دپرشن دارن اکثرا دور و وریاشون یا نمی دونن بیمارن یا درکشون نمی کنن و نیاز به صحبت دارن ، خیلی راحت با بررسی کردن سوابق اعضا می شه اونجا رو کنترل کرد!
بازم هر جور راحتین نهایتا اینه که مثل کلی از بچه ها که دیگه نمیان اینجا خلوت تر می شه!!
راستی چرا در مورد فربد هیچکی توضیح نمی ده؟
چرا دیدار برگزار نمی شه؟
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : zenith , Ghost , ghaside , آرزو , یه غریبه , sargol , eglantine , شیرین , sooorooosh , ساحل
مرسی که بازم پاسخگو نبودین!!!!!happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : sargol , sooorooosh
(2012/11/12, 11:02 AM)نازی ی نوشته است: مرسی که بازم پاسخگو نبودین!!!!!happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

نازی جان
لطف کن یه بار دیگه عنوان تاپیک رو بخون
سیستم چت روم
هیچکدوم از این سوال های تو به اینجا مربوط نبود ...
هر کدومش جای خود داره کــــــــــــــــــــه تاپیک منحرف نشه
ولی چشم من جواب میدم .... فربود حرفی که به من زد این بود که یه مدت سرم خیلی شلوغه و نمیرسم بیام اینجا ... اگر کسه دیگه ای چیزه دیگه ای میدونه بگه ما هم بدونیم ....
دیدار هم به روی چشم ... هر دیداری یه سری ترکشهایی داره که تازه داریم از ترکش های دیدار قبلی خلاص میشیم ... به فکرش هستیم که به این زودی ها یه دیداری داشته باشیم ......
خواهشا برای منحرف نشدن موضوع این تاپیک اگر خواستی حرفی در این دو تا مورد بگی ... یه تاپیک مناسبتر انتخاب کن تا بهتر بتونیم در موردش صحبت کنیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : amirfarhag , نازلی , فرناز , zenith , نازی ی , paeeze , hamid , Ghost , paeazan , sargol , sooorooosh , ساحل
سینای عزیزم من متوجه تاپیک هستم و این سوالا حواشی همون مسائل مطرح شده است اگه بازم باعث انحراف تاپیک شدم معذرت
 تشکر شده توسط : Sina , sargol , sooorooosh , ساحل
من اصلا دلم نمیخواد جو سایت اینجوری بشه،هی بچه ها با هم بحث و جدل کنن،سروش نیاد سایت و...

متاسفانه ما ادبیاتمون درست نیست موقع صحبت، یه جوری با این مسئولین سایت حرف میزنیم انگار طلبکاریم ازشون.اول از همه خودمو میگم
من از هیچ کس شکایتی نکردم،ناظرها میدونن.فقط وقتی تاپیکی که بچه ها دادن رو قبلا گذاشته بودم گزارش دادم که به خود اون شخص هم گفتم.

هم حمید و سینا برام محترمن و هم سروش و همه ی مخالفین بسته شدن چت روم.

من از مخالفین سرسخت بسته شدن چت روم بودم.در همین تاپیک هم مخالفتهامو نوشتم.اما وقتی حمید نوشت به من اعتماد کنین و... من هم حرفشو پذیرفتم و کم کم به نبود چت روم عادت کردم...
مخصوصا وقتی نازی بهم گفت خبرهاتو در سایت جامعه حمایت از بیماران ام اس بذار ،سرم که شلوغ شد دیدم وقت نمیکنم با اونجا همکاری کنم.همونموقع به خودم گفتم اگه با اینهمه خبری که میذارم تو سایت، یکی از مدیران بهم بگه فلان مسئولیت سایت رو قبول کن من چی میگم؟ و دیدم که مسلما رد میکنم پیشنهاد همکاریشونو.
حالا سوالم اینه که سروش جان تا حالا خودتو جای مسئولای سایت گذاشتی؟ اگه جای حمید بودی که سایت به اسمش ثبت شده و میدیدی اونهمه خرابکاری در چت روم ( طبق گفته های خودشون-من که زمانهایی که بودم چیزی ندیدم ) آیا تو چت روم رو نمیبستی؟ آیا چت روم رو ادامه میدادی؟
فکر نمیکنم طبق خرابکاری هایی که در چت روم اتفاق میوفتاد تو و یا هرکس دیگه ای که جای حمید و سینا بود چت روم رو ادامه میداد

باز هم از سینا و حمید خواهش میکنم اگه براشون مقدوره چت روم رو باز کنن.اگه امکان داره ساعتهای خاصی از شبانه روز رو زیر نظر ناظرین بیشتری چت روم رو بازکنن
سروش خواهش میکنم برگرد به جمع ما.بخدا جات خیلی خالیه.تو همیشه به همه ی ما روحیه دادی و شادمون کردی

نازی جون من خیلی با فربود حرف زدم همش میگه " مشغله کاری داره،سرش شلوغه و اصلا وقت نمیکنه " . اگه مشکل دیگه ای هست خودش باید با مدیران صحبت کنه.

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : نازلی , nahid , hamid , sargol , eglantine , نازی ی , sooorooosh , ساحل , Sina , Ghost
ولی من فکر نمیکنم نبود سروش تو سایت ربطی به این ماجرا باشه .
من و سروش تو یه سایت دیگه کلی باهم حرف زدیم و چیزی که 100% میتونم بگم اینه که من و سروش هیچ مشکلی باهم نداریم و سروش هم گفت حرف مارو پذیرفته
بازم باهاش صحبت میکنم حالا !
جان من انقدر سریع قضاوت نکنید شاید اینجوری که میگید نباشه . کلا این تاپیک میاد بالا ام اس من به عود میرسه smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : نازلی , sargol , Hasty , eglantine , paeazan , sooorooosh , ساحل , Ghost , matinfard
صرفا جهت خالی کردن دل حمید تایپیک بالا آورده می شود Smile (16)

[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , eglantine , nazaninamiri70 , Pooya.N , ابراهیم , فرناز , نازی ی , sooorooosh , nahid , ساحل , Ghost , matinfard
حمید جان من اون چیزی رو که حس کردم گفتم
و مطمئنم درسته

نه فقط سروش که اون همه بحث کرد بلکه یه تعداد دیگه هم بهشون برخورده و نمیان سایت دیگه.مثل فلانی و فلانی
...
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid , sooorooosh , نازی ی , ساحل , Ghost

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,957 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,398 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,773 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,786 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,366 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,093 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,507 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,542 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,976 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,425 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان