•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
بیا............بعد میگن سیمین چرا اینقدر به تعداد ستاره هات گیر میدیsad2....من که هنوز 2 ستاره هستم...rolleyes
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ساحل , Ghost , amirfarhag
خیلی خوشحالیم که دوستان ثابت چت روم با این اقدام موافق بودن و نظرات دوستان مخالف این اقدام هم کاملا قابل احترام هست .
هیچ کدوم از افراد تیم مدیریتی هم خودشون رو مالک سایت نمیدونن که میگید صلاح مملکت خویش خسروان دانند و ... بلکه فقط یه تجربه ای تو این کار داریم و صرفا از تجربمون استفاده میکنیم .
اینکه ما هم ام اس سنتر رو تا اینجا نرسوندیم رو هم بارها خودم گفتم که اگر حضور تک تک شما دوستان گلم نبود الان ام اس سنتری هم وجود نداشت
و بازهم این موضوع که میگید چت روم ام اس سنتر رو انقدر بزرگ کرده باید بگم در اشتباهید ! ام اس سنتر حدود دو سال چت روم نداشت یا اگر هم بود انقدر بلد نبود و تقریبا استفاده ای ازش نمیشد . خودتون برید آمار سایت رو ببینید که در دو سال اول ام اس سنتر چه بود ! آیا چیزی از وضع الان کم داشت ؟
موضوع چند ستاره بودن رو هم باید به نمایندگی از تیم مدیریت سایت بگم که متاسفانه این موضوع هم امکان پذیرنیست چون بعضا مشکلات عمده چت روم از طرف افراد ستاره بالا و عضو ثابت چت روم بود.
روی کنترل هم باید بگم که در دنیای مجازی تقریبا این مورد غیر ممکن هست ، ما کمی روی این موضوع مانور میدیم ولی در نهایت فرضا دوستی رو میبینیم که چندین اکانت در سایت داره ! حتی میتونم اسمشم بگم ولی نه به حال سایت تاثیری داره نه به کاربرای عزیزش . شاید این دوستمون هم با این کار خرسند بشه که ما هم بخیل نیستیم ، امیدواریم از این کار لذت ببره .

امیدوارم روی این مورد به تجربه سه سال و ... ما اعتماد کنید . مطمئن باشید نه واسه شما و نه واسه سایت اصلا وجه خوبی نیست که فردی تازه وارد ، که ممکنه حتی دکتر یا محقق و ... باشه وارد سایت بشه و حرف های فوق العاده رکیکی که بعضا در چت روم زده شد رو ببینه . اگر هم چت روم دور از دست رس باشه مشکلات دیگه ای داره که قبلا تجربه کردیم و واقعا هم گرون قیمت تموم شدن .

بدونید که ام اس سنتر به یه قطب بزرگ اطلاع رسانی و حضور مبتلایان به ام اس تبدیل شده و این غیر از زحمات تک تک شما و همراهی هاتون نبوده . فقط این انتظار رو داریم که اگر روی یه موردی کمی سخت گیرانه عمل میشه ( حتما صلاح هممون در این هست و تجربه اینو نشون داده ) سریعا جبهه گیری نشه و یه درصدی هم به حرف ما اعتماد کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : بی تـــا , parastoo joon , پویش , ارزو , shadi.green86 , نگار1353 , پروانه , نازلی , yummy , Ali 324 , neda.n , niloufar , Pooya.N , nafass , ساغر , ali59 , ابراهیم , ساحل , ورپریده , مـه ســـا , سـاناز , simin , شهرزاد , paeazan , امير ريما , Ghost , amirfarhag , Hasty , SSA , fireboud , nead , leili , Future Is Mine , toktam* , ghaside , eglantine , sargol , matinfard
نميدونم اين اشخاصي كه حرف ركيك زدن، چه موقع اومدن روم و چيا گفتن.من كه هيچوقت نديدم.حتما من مواقعي چت روم رفتم كه افراد متشخص اونجا بودن.

حرف شما كاملا منطقي و متينه آقا حميد.
چشم به تجربه ي شما اعتماد ميكنيم، اما شما هم لطف كن اين سوال مارو جواب بده كه:
اگه دلمون گرفت،دلمون خواست با دوستاي اينجامون كمي گپ بزنيم و دور هم باشيم كحا بريم؟
(نبود چت روم بعضي از بچه ها رو عصبي كرده.چت روم فوايدش كم نبود).

امكان داره كه به سختي بريم گفت و گوي اعضا اما اونجا سرعت حرف زدن رو خيلي مياره پايين، جوري كه شايد ديگه بيخيال گفت و گو بشيم و بريم.

بقيه صحبتهاتونم كه جواب بقيه دوستان بود.

درست ميگي شايد دارم موضع گيري ميكنم.

باشه جوابتون من رو تا حد زيادي قانع كرد و ديگه سكوت بكنم بهتره
با آرزوي موفقيت براي شما و هيات مديره و همه ي دوستان
icon_question
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : نازلی , Ghost , ساحل , sargol
جسارتا من پیشنهاد میدم موضوع چت تو دیدار بعدی مطرح و تصمیم نهایی اونجا گرفته بشه ‏...‏ ‏agreement2
 تشکر شده توسط : نازلی , ساحل , پویش
باسلام

امیدوارم با بسته شدن چت همه مسائل حل بشه
افراد بد که نمیتونم بگم انسانهای نا آگاه آگاهتر بشن
دلتنگی بیماران تموم بشه
روحیه بیماران ام اس بهتر بشه شاید هم درمان بشن
نمیدونم فقط میدونم تو جامعه ما همیشه راه حلها اینطوری انتخاب میشن
کاش اونائی که چنین تصمیماتی میگرن بدونن که هیچ مطلقی وجود نداره و همه چیز نسبی هست
تصمیم به بسته شدن صفحه گفتگو نسبی بوده و احتمال اینکه دوباره فعال بشه زیاد هست
اما در آخر به اون عزیزان عرض میکنم با این دیدگاه هرگز اصلاح در هیچ زمینه ای صورت نخواهد پذیرفت
نمیدونم مسئولین سایت هم ام اس دارن یا نه؟ نمیدونم همه چیز رو از زاویه دید خودشون میبینن یا همه اعضاء رو در نظر میگیرن ؟
امیدوارم روزی بیماران ام اس درمان بشن تا اصلا نیازی به حضور در دنیای مجازی نداشته باشن جائی که احساس میکردن لحظاتی بیماری رو فراموش میکنن
و غافل از اینکه عده ای با دیدگاه اشتباهشون واسه همه تصمیم میگیرن !
 تشکر شده توسط : نازلی , Ghost , sobhan1990 , شهرزاد , simin , paeazan , ساحل
من البته به خودم اجازه نمیدم در مورد سیستم چت روم صحبت کنم چون از استفاده کننده هاش نبودم اما چون اینجا چندین بار خوندم که بچه ها نوشتن حالا چه جوری بتونیم با هم با سرعت صحبت کنیم یه پیشنهاد دارم : اگه مدیران سایت صلاح رو بر این می بینن که سایت چت روم نداشته باشه خب میشه از چت روم های دیگه در نت استفاده کرد مثه یاهو ، مثه گوگل و ... اینطوری هم اون ارتباط سریع برای کاربرای چت وجود داره هم نظمی که مدیران می خوان و یکی از دغدغه های ذهنیشونه حذف میشه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بی تـــا , paeazan , nafass , fireboud , Ghost , leili , ساحل , sooorooosh
بله مسئولان سايت هم ام اس دارن
اما هيچ دو بيمار ام اسي مثل هم نيستن.
شايد اونا هرجا كه دلشون بخواد ميتونن برن و هركاري كه بخوان بتونن انجام بدن اما يه بيمار ديگه شرايطش جوري نباشه كه بتونه همه جا بره و همه كار بكنه و دلش رو به چت روم اينجا خوش كرده بود

عليرضاي عزيز من دلم نمياد به مسئولان بگم ديدگاهشون اشتباس،اونا براي هممون قابل احترامن.فقط بايد يه فكري هم براي اونايي كه چت روم رو ميپسنديدن بكنن

ندا جان ما دوس داريم تو يه روم باشيم كه فقط خودمون باشيم.چت روم هاي ياهو كه هر كس و ناكسي مياد توش و محيطش اصلا مناسب نيست
من امروز تو ياهو يه گروه ساختم.اما بلد نيستم و نميدونم كه ميشه در چت روم ياهو يه گروه ساخت يا نه.اگه ميشه كه يكي از عزيزان يا مديران سايت يه گروه توي چت روم ياهو برامون بسازن كه هم ديگه چت از سايت جدا باشه هم مشكل چت دوست ها حل بشه.

كنفرانس كه قضيش فرق ميكنه.

شايد حرفم پايه ي علمي نداشته باشه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : neda.n , ابراهیم , Ghost , فرناز , sargol
من اومدم اما کاش نمیومدمrolleyes
دلم گرفتrolleyes
چی بگم؟rolleyessad2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : ابراهیم , paeazan , Ghost , amirfarhag , g.someira , sooorooosh , ساحل

سلام به همه دوستان عزیز.. شب همگی بخیر و شادی

قصد دارم یه خاطره ای رو براتون تعریف کنم..!!

قبلنا که جوون تر بودیم یه مدتی تو یه انجمن مدیر بودیم... اونجا هم چت باکس بود و هم فلش چت... با مشکلات دوبل...
کاربر رو که از فلش چت محروم میکردن.. کاربر محروم میومد تو چت باکس جبران میکرد... اصن یه وضی..

خلاصه اینکه مسوولان سایت زارت زدن و هر دو چت رو بستن...angry2 تا اطلاع ثانوی...

بعد از گفتگوهای مسوولین و مدیران سایتconfused0006.gif نتیجه این شد:

چت باکس برای همیشه برداشته شد.. چون برای همه کاربران(از 1 پست تا N پست...) در دسترس بود و حتی مهمانان هم میتونستن گفتگوها رو بخونن.. پس برای همیشه برداشته شد.

فلش چت با شرایط انظباطی خاص راه اندازی شد.. اونم چه شرایطی...!!Exclamation

1) فلش چت برای مدیران برقرار شد.
2) فلش چت کاربران معمولی که فقط و فقط اگر دارای بیشتر از 100 پست باشن و مدت زمان حضورشان بیشتر از یک هفته بود؛ برقرار بود... توجه کنید که هر دو شرط باید برقرار می بود...
3) مدیران همگی در فلش چت هم امکانات مدیریتی(نظیر محروم کردن کاربر و ...) داشتند.
4) از میان کاربران خوش سابقه و مورد اعتماد؛ به چند نفر امکانات مدیریتی دادند.
5) اگر کاربری دچار تخلف میشد؛ اگر مدیران چت(که شامل مدیران بخش ها و همان کاربران مورد اعتماد بود) در چت حضور داشتند با وی برخورد میکردند و اگر حضور نداشتند یکی از کاربران از تخلف ِ وی اسکرین شات میگرفت و برای مدیران ارسال میکرد... و در نتیجه کاربر خاطی تا مدتی یا برای همیشه از چت محروم میشد(چون مدتها چت رو بستن کاربران باری حفظ چت همکاری بیشتری میکردن.

تقریبا همینا یادم میاد.. ولی خب بعدش دیگه نمیدونی چی شد... 70-80 درصد مشکلات حل شد.. واقعا حل شد... هرچند کاربران تازه وارد گله مند بودند... ولی خب دیگه... بودن چت با قوانین سختگیرانه؛ بهتر از نبودش هست..

از فواید موارد بالا :
1) اگر کاربری N تا نام کاربری داشته باشه نمیتونه بعد از بستن یکی از نام کاربری هاش با بعدی بیاد چت.... چون برای هر نام کاربری باید 100 پست و یه هفته حضور در سایت داشته باشه... که واقعا از کسی بر نمیاد برای چند نام کاربری این همه فعالیت داشته باشه...
.. و کابران مزاحم و مشکل دار از سایت کوچ میکنن به چت هایی که همچنین قوانینی نداشته باشه... این همه چت روم تو اینترنت هست.. میرن یه چای دیگه که عقده های روانی شون رو تخلیه کنن..!!Cool

2) اگر فردی تازه وارد که حتی دکتر یا محقق باشه؛ به سایت بیاد و از شانس بد؛ درست در همون موقع در چت مشکلی ایجاد شده باشه.. اون کاربر چون یه کاربر تازه وارد هست نمیتونه وارد چت بشه.. happy0065.gif

3) همچنین باعث انگیزه سازی کاربران برای فعالیت در انجمن هم میشه(100 پست و این حرفا دیگه..)

راستش من نمیدونم شما اینجا چت باکس داشتید یا فلش چت؟؟(چون چند روزه عضو شدم).. ولی خب بهترین گزینه فلش چت هستش..
=================================================================

خب اینم از خاطره امروز ما... امیدوارم مفید بوده باشه...

راستش من نه تو چت این سایت بودم و نه هم قراره باشم.. چون یه کاربر تازه هستم و وقتی هم برای فعالیت کردن در سایت ندارم.. و نه هم ایدی دیگه ای تو این سایت دارم... جناب مدیر میتونه بررسی کنه.. و البته با فیلترشکن هم نیومدم.. جون IP ام هم مال ایرانه... و حتی ام اس ندارم... در کل میخوام بگم که بود یا نبود چت به هیچ وجه برای بنده نفع یا ضرری نداره... و ذینفع اصلی کاربران خوب و عزیز سایت هستن... فقط چون خیلی از جو این سایت خوشم اومده خواستم که اگر راه داشته باشه کمکی کرده باشم تا کاربران بی تقصیرتون؛ از نعمت چت و هم دلی با دوستانشون محروم نشن؛ با توجه به مشکلات عدیده ای که ام اس بهشون داده... مضاف ِ بر مشکلات زندگی هر فرد عادی...

در ضمن میشه از کاربرانی که آخرین بار تخلف کردن رو با تعهد دادن آنها و بزرگواری مسوولان سایت بخشید و یا از چت محرومشون کرد.. بسته به تصمیم مسوولان سایت..

راستی.. ایکاش تو این سایت یه قسمتی واسه کمک به هزینه های سایت میذاشتین.. مثل سایت دکتر صادقی..

در انتها... برای همتون آرزوی شادی و سلامتی دارم..

بدرودicon_question
 تشکر شده توسط : ورپریده , fireboud , فرناز , nead , ابراهیم , Ghost , Hasty , MEGA , hamid , sooorooosh , نازلی , shadi.green86 , spring , شهرزاد , atefe , ساحل , پویش , eglantine , matinfard
سلام icon_questionمسئولا ، میرا ، ناظرا ، چمیدونم هرکی که تصمیم گرفته که چت روم رو برداره از تو سایت ، یه نگاهی به پستای بچه ها بندازین تو تاپیک گفتگو و هرچه میخواهد دل تنگت بگو ، شاید خدا خواست و رو تصمیمتون تجدید نظر کردین .confused2

آخه این که راهش نیس ، اگه کسی خلاف میکنه اگه حرفی زده که شما رو به این فکر انداخته که چت روم رو بردارید خب چرا بجای اینکه همه رو از چت محروم کنید اون یک یا چند نفر رو محروم نمیکنید؟؟؟Dodgy
خداییش سایت خیلی سوت و کور شده ، همه هستن ها نه که نباشن اما ساکتن.Sad
کاشکی دیگه این تحریمو تمومش کنید.sadsadsad2
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , paeazan , Ghost , ابراهیم , Future Is Mine , ساحل , spring , gilane , شیرین , mehdisalimi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,835 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,371 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,482 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,647 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,003 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,545 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,707 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,309 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,915 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,304 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان