•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59(current)
  • 60
  • 61
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
آیناز خانوم الان به نظرتون راه مناسبی رو انتخاب کردید که ایشون رو از خودتون دور کردید و احتمالا یک دید منفی هم نسبت بشما بگیره ، اتفاقا شما همین الان باید موضوع رو با ایشون در میان بگذارید و اینکه این خود شمایی که آینده رو میسازه اگر بخوای استرس آینده رو داشته باشی مسلما آینده ات همون چیزی میشه که ازش تصور داری
gone out

follow the white rabbit
[/b]

آیناز جان هرکسی باید به جای خودش تصمیم بگیره، حالا چرا شما برای ایشون تصمیم گرفتی.
اگر ارتباط قوی با هم دارید ، بهش بگید و بذارید خودش راهش و انتخاب کنه
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : Aynaz
راستش نه کارم درست نبود ولی ازاون استرس خلاص شدم دلم خیلی براش سوخت ولی دیگه نمیتونم باهاش صحبت کنم صادقانه بگم حس میکنم خردمیشم میدونیدبرای یه دختر خیلی سخته .بایدفراموشش کنم سخته ولی به خاطرخودشم که شده بایداینکار رو میکردم
برای بیان کردن این موضوع به طرف مقابلت باید امادگی شنیدن هرحرفی روداشته باشی بایددرک کرده باشی که اگرطرف مقابلت نتونست با بیماریت کناربیاد نه اون مشکل داره نه تو-بلکه شمابرای زندگی مشترک وباهم بودن مناسب هم نبودید .مثل دستگاه برقی ای تویه کشوردیگه عالی کار میکنه ولی وقتی که از اون کشور وارد میشه باولتاژبرق اینجاکار نمیکنه نه وسیله مشکل داره نه برق اینجا..
اره من اینارو میگم ولی هنوز باورشون ندارم من هنوز امادگی شنیدن هر حرفی رو ندارم!من نمیتونم بابت بیماریم ازخدا تشکرکنم.باید اول خودم بااین مسئله کناربیام.شاید برای اونم اینجوری بهترباشه
 تشکر شده توسط : sange sabor
عجبا؟!!!
(2011/04/11, 05:28 PM)leila نوشته است: عجبا؟!!!

gdgh[,k لیلاجان تاحالا چنین موردی واسه شما پیش اومده؟دوست دارم عکس العمل شما به این موضوع رو هم بدونم
بذارید یه سوال بپرسیم هرکسی دلش خواست جواب بده حالت مشاوره هم داره وبقیه هم میتونن ازتجربه های همدیگه استفاده کنند(من جمله خود من):
_آیاشما به طرف مقابلتون میگیدکه بیمارید؟اگه میگید کی وچه جوری؟_
آیناز جون چه مدتی با ایشون هستی؟
چقدر هم و دوست دارید؟
چقدر به هم وابسته اید؟
شایدمدتش خیلی زیادنبود 1سالم نبودولی تواین مدت به این نتیجه رسیدم که اگه مریضیم مطرح نبود میتونست انتخابم باشه-دیگه نمی خوام به گذشته برگردم به خودم قول دادم هر تصمیمی گرفتم پشیمون نشم-نمیخواست یه لحظه هم ناراحتیموببینه منم نمی خوام ازارش بدم اینجوری براش بهتره
فقط میخواستم ببینم عکس العمل بقیه به این موضوع چی میتونه باشه وباطرزفکراوناهم اشنابشم.ممنون از راهنماییتون لیلاجان
آیناز جون حق داری شرایط آسونی نیست.
برای من پیش نیومده. اما فکر میکنم اگر همچین شرایطی برام پیش میومد اونوقت به طرفم میگفتم. و اونوقت عکس العملش همه چیز و به من نشون میداد.
سلام
اولا عید همگیتون مبارک
آیناز خانم من خودم بیمار نیستم ولی دختری رو دوست داشتم که بیماری ام اس داشت و متاسفانه طرز فکرش مثل تو بود و واسه همین ترکم کرد، فکر میکرد اگه با من بمونه باعث بدبختی من میشه، هرچقدر سعی کردم بهش ثابت کنم اشتباه میکنه نتونستم، اصلا درک نکرد، که منم بهش نیاز دارم!!
آیناز خانم فقط به فکر خودتون نباشین، اونم دل داره، خودتون بیماریتون رو بزرگ کردید
 تشکر شده توسط : Aynaz , سحــــــــر , leila
سلام
منم اگه قبل از ازدواج متوجه بیماریم میشدم شاید ازدواج نمی کردم صد در صد به سر باری فکر میکردم
اما الا همسرم خیلی بهم کمک میکنه شاید اگه ازدواج نکرده بودم نمی تونستم با بیماریم به این راحتی کنار بیام یا روحیم به این خوبی باشهlove28 بالاخره ازدواج مثل یه هندونه سر بستس بستگی به ادمش داره
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , mohamad-s , Aynaz , sami

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59(current)
  • 60
  • 61
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,195 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,749 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,432 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,881 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست