•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 423
  • 424
  • 425(current)
  • 426
  • 427
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
یعنی کسی بدونه این قضیه را بعد بزنه زیرش دیگه باید.....
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
(2019/12/22, 09:55 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟

سلام خیر الزامی نیست بخصوص اگر خانواده ی همسر قراره در جریان نباشن نیازی نیست داخل عقدنامه ذکر کنید و اگر تمایل دارید که حتماً محکم کاری بشه میرید محضر رسمی ایشون امضا میکنه که از این جریان مطلع بوده و حتی حق طلاق به این دلیل رو از خودش سلب و ساقط میکنه
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
(2020/01/01, 02:47 PM)nilo0far نوشته است:
(2019/12/22, 09:55 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام کسی میدونه که آیا اینکه کسی ام اس داره حتما باید توی عقد نامه ثبت بشه؟؟

سلام خیر الزامی نیست بخصوص اگر خانواده ی همسر قراره در جریان نباشن نیازی نیست داخل عقدنامه ذکر کنید و اگر تمایل دارید که حتماً محکم کاری بشه میرید محضر رسمی ایشون امضا میکنه که از این جریان مطلع بوده و حتی حق طلاق به این دلیل رو از خودش سلب و ساقط میکنه

البته در مورد حق طلاق
این را بگم که در عقدنامه به دلیل بیماری و ... طی یکسری مراحل برای زن وجود داره
ولی برای مرد حق طلاق بدون ذکر دلیل در قانون وجود داره
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
اگه دوست داشته باشه ولت نمیکنه.... icon_question
همسفرا یه گلم یکی یکی پیاده میشیم از این جاده منحوس به امید خدا..
 تشکر شده توسط : ارزو ش
(2020/01/01, 05:26 PM)کامبیز نوشته است: اگه دوست داشته باشه ولت نمیکنه.... icon_question

دیگه ازین دوست داشتنا پیدا نمیشه
طرف وقتی دید همسرش نمیتونه راه بره قید همه چیزو میزنه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : paeeze
برای آقایون شاید ازدواج ممکن باشه ولی برای خانمها مشکلاتشون بیشتر هم میشه

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , paeeze , Maryam95
در مورد ازدواج توصیه من رو به عنوان ریش سفید که نه گیس سفید گروه همیشه یادتون باشه : 

با فردی ازدواج کنین که اصالت داشته باشه ....اصالت به مال و اموال نیست به ریشه داشتن هست ....وقتی طرف مقابلتون با اصل و نسب باشه تمام نگرانی ها رو ازتون دور می‌کنه ....فرقی نمیکنه جنسینتون چی باشه ....

اجازه ندین هیچ عاملی به جز عشق و بالاتر از اون دوست داشتن به همدیگه وصلتون کنه ...چون هر واسطه ای روزی باعث جدایی تون خواهد شد...

هیچ وقت از ابتدای مسیر برای انتخاب همسفرتون به جدایی فکر نکنین ...فکر کردن به جدایی در ابتدای راه  نشون دهنده ذهن بیمار هست ....هیچ دونفری نمیرن زیر یک سقف که بخوان روزی از هم جدا بشن ...گرچه این اتفاق برای هرکسی احتمال وقوع داره ....

اگر روزی دو نفر از هم جداشدن به معنای بد بودن هیچ کدومشون نیست ....گاهی آدما از هم جدا میشن چون از ابتدا انتخاب درستی نکردن....گاهی آدما از هم جدا میشن چون ظرفیت وجودیشون برای تحمل سختی های زندگی در همون حد بوده ....گاهی آدم ها از هم جدا میشن چون نمیتونن نظاره گر شرایط سخت  کسی باشن  که خیلی دوستش داشتن و دارن ....

لطفا آدم ها رو سریع قضاوت نکنیم ....اگر مرد یا زنی از همسرش به قول الهام جون در شرایط سخت راه نرفتن جدا شد ...بد تعبیرش نکنیم شاید واقعا تحمل اون شرایط براش خیلی سخته ....نگیم اگر من بودم حتما میموندم باهاش چون ما اون فرد نیستیم ....چرا باید فکر کنیم که طرف مقابل باید از خودش بگذره و همه شرایط ما رو تحمل کنه ....
به نظرتون اگر ما هم عاشق همسرمون یا همسر آینده مون باشیم نباید بهش حق بدیم که خودش موندن یا رفتن در شرایط سخت رو  انتخاب کنه؟ ...فکر نمیکنین گرفتن تعهد از فرد برای اینکه در روزگار سخت تنها مون نگذاره کار قشنگی نیست؟ ....

دوستای جوون من ، من باور دارم که شرایط سخت باعث رشد فکری انسان میشه و باور دارم که همه شما دوستان عضو این گروه نسبت به همسن و سالهای خودتون از هوش و شعور اجتماعی بالاتری برخوردارین ..پس لطفاً لطفا لطفاً مثل افراد عادی جامعه دیگران رو  قضاوت نکنین 

برای همگی تون آرزوی خوشبختی و آرامش در زندگی دارم 

ببخشین که خیلی طولانی نوشتم و حوصله تون رو سر بردم
 تشکر شده توسط : glassheart , الی کوچولو , mj.ny-luise , همراز , سمیرا67 , زهراخانم , alireza1111 , ش.م , شقایق.
من میگم همیشه یه راهی هستاگه طرف درکت کنه یا خودشم ....
یعنی چی باید با یکی مثل خودمون ازدواج کنیم یا اینکه نه اینم یکی از اون چیزهایی هست که باید بسپری به خدا...که قسمتت چیه نظر بدید لطفا...
(2020/01/01, 05:26 PM)کامبیز نوشته است: اگه دوست داشته باشه ولت نمیکنه.... icon_question

(2020/01/02, 10:56 PM)ارزو ش نوشته است: در مورد ازدواج توصیه من رو به عنوان ریش سفید که نه گیس سفید گروه همیشه یادتون باشه : 

با فردی ازدواج کنین که اصالت داشته باشه ....اصالت به مال و اموال نیست به ریشه داشتن هست ....وقتی طرف مقابلتون با اصل و نسب باشه تمام نگرانی ها رو ازتون دور می‌کنه ....فرقی نمیکنه جنسینتون چی باشه ....

اجازه ندین هیچ عاملی به جز عشق و بالاتر از اون دوست داشتن به همدیگه وصلتون کنه ...چون هر واسطه ای روزی باعث جدایی تون خواهد شد...

هیچ وقت از ابتدای مسیر برای انتخاب همسفرتون به جدایی فکر نکنین ...فکر کردن به جدایی در ابتدای راه  نشون دهنده ذهن بیمار هست ....هیچ دونفری نمیرن زیر یک سقف که بخوان روزی از هم جدا بشن ...گرچه این اتفاق برای هرکسی احتمال وقوع داره ....

اگر روزی دو نفر از هم جداشدن به معنای بد بودن هیچ کدومشون نیست ....گاهی آدما از هم جدا میشن چون از ابتدا انتخاب درستی نکردن....گاهی آدما از هم جدا میشن چون ظرفیت وجودیشون برای تحمل سختی های زندگی در همون حد بوده ....گاهی آدم ها از هم جدا میشن چون نمیتونن نظاره گر شرایط سخت  کسی باشن  که خیلی دوستش داشتن و دارن ....

لطفا آدم ها رو سریع قضاوت نکنیم ....اگر مرد یا زنی از همسرش به قول الهام جون در شرایط سخت راه نرفتن جدا شد ...بد تعبیرش نکنیم شاید واقعا تحمل اون شرایط براش خیلی سخته ....نگیم اگر من بودم حتما میموندم باهاش چون ما اون فرد نیستیم ....چرا باید فکر کنیم که طرف مقابل باید از خودش بگذره و همه شرایط ما رو تحمل کنه ....
به نظرتون اگر ما هم عاشق همسرمون یا همسر آینده مون باشیم نباید بهش حق بدیم که خودش موندن یا رفتن در شرایط سخت رو  انتخاب کنه؟ ...فکر نمیکنین گرفتن تعهد از فرد برای اینکه در روزگار سخت تنها مون نگذاره کار قشنگی نیست؟ ....

دوستای جوون من ، من باور دارم که شرایط سخت باعث رشد فکری انسان میشه و باور دارم که همه شما دوستان عضو این گروه نسبت به همسن و سالهای خودتون از هوش و شعور اجتماعی بالاتری برخوردارین ..پس لطفاً لطفا لطفاً مثل افراد عادی جامعه دیگران رو  قضاوت نکنین 

برای همگی تون آرزوی خوشبختی و آرامش در زندگی دارم 

ببخشین که خیلی طولانی نوشتم و حوصله تون رو سر بردم

خیلی زیبا وبدون حاشیه گفتید ممنون از هوش ودرایتتون..
 تشکر شده توسط : ارزو ش , شقایق.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 423
  • 424
  • 425(current)
  • 426
  • 427
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,942 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,607 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,020 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,423 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,085 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان