•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 420
  • 421
  • 422(current)
  • 423
  • 424
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
عخی نوشته من  confused سلام فاطمه جون همسر من وقتی اولین بار از من خواستگاری کردن خانواده ها در جریان نبودن و درواقع آشنایی و تصمیم ما اولش کاملا انفرادی بود ما تقریبا دوسال  باهم آشنا شدیم بعد که تصمیم قطعی گرفتیم خانواده ها رو درجریان گذاشتیم ashamed0006.gif  دوسال هم خواستگاری طول کشید بعد ازدواج کردیم confused اولش که از طرف همسرم موضوع علاقه و آشنایی مطرح شد من کلا گفتم نه بعد که پیگیر شدن به چه دلیلی میگم نه گفتم اصلا مربوط به شما نیست یعنی با شخص شما مشکلی ندارم کلا نمیخوام ازدواج کنم (چون قبلا میگفتم به هیچ وجه ازدواج نمیکنم   angel ) بعد که اینو گفتم دیگه همسرم مصرانه خواستن دلیل ازدواج نکردن منو بدونن منم دیگه بهش گفتم که ام اس دارم و گفتم که حتی خواهرامم نمیدونن مردانه برو به سلامت به کسی هم نگو انگار نه انگار که میدونی  Smile (16) اول شوکه شد آرزوی سلامتی کرد بعدم رفت و یه هفته ده روزی خبری ازش نشد ولی برگشت و درمورد ام اس حسابی تحقیق کرده بود و گفت من یاعلی میگم تا آخرشم هستم دیگه منم کم کم گفتم یاعلی و شد آنچه شد الان ده ماهه ازدواج کردم  Blush همسر من آدم مذهبی هست و بخاطر همین دید خیلی راحت با بیماری من کنار اومد درواقع مثل خودم به دید امتحان خدا بهش نگاه کرد و گفت حالا که من سر راهت قرار گرفتم از الان دیگه فقط امتحان تو نیست منم تو این امتحان شریکم  بهش گفتم ممکنه بیناییم کم بشه و احتیاج به درمان داشته باشم گفت من ام اس ندارم ولی شیشه تو آتیش ترکید خورد گوشه چشمم دکتر گفت یه میلی اونطرف تر بود خدایی نکرده کوری بی برگشت میشد گفتم ممنکه برای راه رفتنم مشکل پیش بیاد و کمک بخوام و درمانم زمان ببره گفت آدم سالم تو خیابون راه میره تصادف میکنه برای همیشه قدرت حرکتشو از دست میده و .....خلاصه از اول با اینکه منو همش تو دانشگاه و... دیده بود و از نظر ظاهر هیچ کس نمیفهمید من بیمارم همه چیزو باهاش اتمام حجت کردم  روز عقد هم تو دفتر ازدواج محرمانه وقتی فقط خودش و آقای عاقد بودن نوشت و امضا کرد که با اطلاع کامل از بیماری من به خواستگاریم اومده و داره باهام ازدواج میکنه امیدوارم از این آدما سر راه همه قرار بگیره love28
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , shokolat , mj.ny-luise , Ayda.sa
دوستان خوبم سلام.
من دختری ۲۶ ساله هستم.واقعآ نمیدونم کی و به چه نحوی مسئله بیماریم رو به خواستگارم بگم.دو هفته پیش باا یکی از خواستگارهام رفتیم پیش دکترم دکتر اطمینان کامل رو بهش داد و گفت هیچ مشکلی بوجود نمیاد حتی میتونه بچه دار بشه چون ام اس خفیف داره.با این حال یک هفته بعد زنگ زد و گفت نمیتونم باهات زندگی کنم.پست های خیلی هاتون رو خوندم که با وجود داشتن ام اس ازدواج کردید.منم اومدم اینجا سوال کنم اگه مورد جدیدی پیش اومد چجوری و کی بهش بگم.لطفآ راهنماییم کنید sad2 sad2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
Sad 
(2018/07/06, 08:42 PM)nazanin نوشته است: سلام ولی به نظر من اینا همه به قسمت بستگی داره و انواع بیماری ها به خصوص بیماری ما مانع هیچ کاری نمیشه من 15 ساله ام اس دارم 5ساله ازدواج کردم و خیلی از دوستان ام اسی رو میشناسم که بعد از بیماری ازدواج کردن ولی یکی از دوستان صمیمی من که هیچ مشکلی نداره هنوز مجرده پس الکی گردن ام اس نندازین

خب شما چطوری و کی به همسرتون گفتید که ام اس دارید؟؟من سر در گمم نمیدونم کی بیماریم رو اطلاع بدم
همون تو خواستگاری بگید
یا همسرت می شه یا نمی شه یکی دیگه
اصلا با یک هم درد چرا ازدواج نمی کنید ( البته اگه از جهات دیگه مناسبتون باشه)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
Wink 
(2019/09/23, 10:21 PM)hessam نوشته است: همون تو خواستگاری بگید
یا همسرت می شه یا نمی شه یکی دیگه
اصلا با یک هم درد چرا ازدواج نمی کنید ( البته اگه از جهات دیگه مناسبتون باشه)

دکترم گفت دو ام اسی نمیتونن ازدواج کنن.چون بچه هاشون هم ام اس میگیرن.بعدشم من کجا بفهمم طرف ام اس داره که اونو به همسری قبول کنم؟
من همسرم عاشقم بود البته پسرداییمه 
و بدجور دلشو ب من باخته حتی هنوزم میمیره برام وقتی ازم خاستگاری کرد ام اس نداشتم دوماه بعدش درگیر تاری دید شدم و کم کم ندای ام اس رسید اونم بدون کلامی حرف فقط میگف میخامت حتی با بیماریت ازدواج کردیم دوماه بعد عروسی باردار شدم زایمان طبیعی 
امیرحسینم ب دنیا اومد البته درکل من اوضام خوبه
فقط ای دوسال اخیر دارم اذیت میشم ک اونم داروم عوض  بشه دیگه مشکلی نیس ب امید خدا
باید صداقت داشت توکل روحیه 
و حتما ب طرفتون مطمین باشید ک هیچوقت شما رو جا نذاره بره 
با ارزوی خوشبختی و سلامتی برا تمام جوانای سرزمینم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , الی کوچولو , شقایق.
سمیرا جون من تازه پستت رو خوندم.مبارکا باشه عزیزم.خوشبخت بشی الهی به کوری چشم ام اس
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , الی کوچولو , سمیرا67 , Fariba 3345
سلام .من یه دختر ۲۲ سالم که ۴ ساله ام اس دارم ولی هیچ علامت ظاهری ندارم و کاملا سالمم .من خودم دانشجوی سال ۵ پزشکی هستم و به خاطر چهره خیلی خوبی که دارم خاستگارای زیادی داشتم .اما جالبه همین آقایونی که خودشون پزشکی میخونن و یا تحصیلشون تموم شده وپزشک محسوب میشن وقتی اسم بیماری ام اسو میشنون جوری باهات برخورد میکنن انگار بیماری مسریه و ممکنه خودشونم مبتلا بشن و تقریبا فرار میکنن ازت.برای جامعه تحصیل کرده و پزشکمون واقعا متاسفم و احساس میکنم هنوزم همه آینده یه ام اسی رو روی ویلچر تصور میکنن .خیلی دلم گرفته و شاکیم از وضعیتم که چرا دوستام و هم سنو سالام هیچ مشکلی تو ازدواج ندارن اما من قسمتم اینه .احساس میکنم در حق دخترایی که مبتلا به ام اسن در مورد ازدواج واقعا ظلم میشه و رفتاراییو میبینی از کسایی که انتظارشو نداری که واقعا قلب آدم میشکنه.چون حالم خوب نبود خاستم اینجا حرف دلمو بنویسم .همین
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , الی کوچولو , glassheart , Horieh , mahbub , hessam , پریا حقیقت پور , امیر سام
يه چيزي هم درباره ازدواج بگم
من فكر ميكنم همين خواستگارا موجب ام اس من شدن 
اغا تعريف از خو نباشه بعض دوستمون(خانوم دكتر)نباشه جونيام يه بر ورويي داشتم از١٨سالگي هي خواستگار اومد هي رفت (بالاخره ميخواستم ازدواج سنتي باشه)
تا اخريش كه تير خلاص وزد ورفت
البته اگه ام اس از اعصاب باشه
همه چي زير اراده خداست چه اين دنيا چه دنياي ديگه، icon_cry
اين دنيا محل امتحانه فقط و شناخت از وجوديت ادمها كه براساس همين دوفاكتور سوال جواب ميشيم و وضعيتمون تو دنياي ديگه تعيين ميشه پس تا ميشه تو اين دنيا زندگي كنيد و براي شناخت وانسانيت تلاش كنيم 305320_JC_thinking  
ايشالا موانع ازدواج اگر توسط شناختي خودمون يا انساني ديگرون ايجاد ميشه توسط خود خدا مرتفع بشه و ازدواج صورت بگيره برا هر كي كه ميخواد happy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : الی کوچولو , mahtab76 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 420
  • 421
  • 422(current)
  • 423
  • 424
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,110 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,675 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,345 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,658 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,095 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان