•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 415
  • 416
  • 417(current)
  • 418
  • 419
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
با سلام دوستان.من 4ساله ازدواج کردم و یک ساله عروسی.شوهرم و خانوادش را هم در جریانه مریضیم گذاشتم.وحتی با دکترم هم صحبت کردن

با سلام دوستان من چهار ساله ازدواج کردم ویک ساله عروسی.قبل از ازدواج شوهرم و خانوادشا در جریان بیماریم گذاشتم حتی با دکترمم صحبت کردند و بهشون گفتن بیماری خفیفه.خلاصه مادرم بهش گفت هزینه دارو دخترم را تقبل میکنم و بیشتر از پسرهام ارث به دخترم میدم.و یه خانه هم مادرم برام خرید.به شوهرم گفت پشتوانه هم بهش میدم که یه زمین بهم داد.الان منا یک ناهه اورده خانه پدرم و میگه باید شش دنگ خانه پدرت به نامت سه من برا پشتوانه خودت میگم بیست سال دیگه متوجه میشی.پلاک های نخاع هم فعال شده.میگه مادرت بهم قول مشتوانه میلیاردی داده..بهم میگه دور زدن یه پسر و بازی کردن با دختر بی گناهش منطقه.البته یکم برادر هام سره ارث بخثشونه.پیش مشاور خودم رفتم بهم گفت مالا میخواد تا باهات ادامه بده اگه بیماریت نکشه این تو را میکشه.خودش هم میگه من بیشتر از این نمیتونم اذیتت کنم اگه مادرت ان خانه را به نامت نکنه.نمیدانم اگه چیزی به نامم کرد اینده من با شوهرم چطوریه؟البته به دایی هام گفته من همسرم را دوست دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

و مادرم هم یک ساله سرطان سینه داره.میگه اگه اتفاقی برا مادرت افتاد کی میاد پشتوانه میلیاردی رت برات درست کنه.من با قول هایی که مادرت بهم داد رندگی شروع کردم

بهم گفته اگه این کارا نکنی دیگه بیشتر از این ادامه نمیدهم چون هم به خودم هم به تو دارم ظلم میکنم.یکم دیگه که کشش بدید سردی در وجود دوتاییمون جرقه میزنه.ولیبه خودم میگه دوستت دارم که این کارا را میکنم به خاطه اینده خودت این کارا میکنم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/04/25, 02:46 PM)مارییا نوشته است: با سلام دوستان.من 4ساله ازدواج کردم و یک ساله عروسی.شوهرم و خانوادش را هم در جریانه مریضیم گذاشتم.وحتی با دکترم هم صحبت کردن

با سلام دوستان من چهار ساله ازدواج کردم ویک ساله عروسی.قبل از ازدواج شوهرم و خانوادشا در جریان بیماریم گذاشتم حتی با دکترمم صحبت کردند و بهشون گفتن بیماری خفیفه.خلاصه مادرم بهش گفت هزینه دارو دخترم را تقبل میکنم و بیشتر از پسرهام ارث به دخترم میدم.و یه خانه هم مادرم برام خرید.به شوهرم گفت پشتوانه هم بهش میدم که یه زمین بهم داد.الان منا یک ناهه اورده خانه پدرم و میگه باید شش دنگ خانه پدرت به نامت سه من برا پشتوانه خودت میگم بیست سال دیگه متوجه میشی.پلاک های نخاع هم فعال شده.میگه مادرت بهم قول مشتوانه میلیاردی داده..بهم میگه دور زدن یه پسر و بازی کردن با دختر بی گناهش منطقه.البته یکم برادر هام سره ارث بخثشونه.پیش مشاور خودم رفتم بهم گفت مالا میخواد تا باهات ادامه بده اگه بیماریت نکشه این تو را میکشه.خودش هم میگه من بیشتر از این نمیتونم اذیتت کنم اگه مادرت ان خانه را به نامت نکنه.نمیدانم اگه چیزی به نامم کرد اینده من با شوهرم چطوریه؟البته به دایی هام گفته من همسرم را دوست دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

و مادرم هم یک ساله سرطان سینه داره.میگه اگه اتفاقی برا مادرت افتاد کی میاد پشتوانه میلیاردی رت برات درست کنه.من با قول هایی که مادرت بهم داد رندگی شروع کردم

بهم گفته اگه این کارا نکنی دیگه بیشتر از این ادامه نمیدهم چون هم به خودم هم به تو دارم ظلم میکنم.یکم دیگه که کشش بدید سردی در وجود دوتاییمون جرقه میزنه.ولیبه خودم میگه دوستت دارم که این کارا را میکنم به خاطه اینده خودت این کارا میکنم
سلام.
خیلی معذرت میخوام ها ببخشید اگه حرف من ناراحتتون میکنه ولی با حرفهایی که شما میزنین من فک میکنم این بنده خدا کاسب باشه تا عاشق.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : glassheart , mj.ny-luise , zahra :) , hadisss , عسل راد , مُنا_منتظر المهدی , nahid , Maryam95 , minas , پریا حقیقت پور , Fariba 3345
چرا بعضی از ام اسی ها فکر می کنن چون این بیماری رو دارند باید به هر ازدواجی با هر شرایطی رضایت بدن ؟؟؟!!!!!نمی دونم ....
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , glassheart , پریا حقیقت پور
(2018/04/29, 07:33 PM)سها نوشته است: چرا بعضی از ام اسی ها فکر می کنن چون این بیماری رو دارند باید به هر ازدواجی با هر شرایطی رضایت بدن ؟؟؟!!!!!نمی دونم ....
عزیزم ولی من از اون ام اس ها هستم که از یک سال ونیم قبل که متوجه شدم،دور ازدواج رو خط کشیدم و فقط به خودم فک میکنم
حالا شاید قبلش به هر خواستگاری که ۷۰درصد معیارهامو داشت فک میکردم.ولی به لطف ام اس دیگه زحمت فک کردن به هیچ کیسی رو به خودم نمیدمsmiling
 تشکر شده توسط : silent , Maryam95 , پریا حقیقت پور
(2018/04/25, 02:46 PM)مارییا نوشته است: با سلام دوستان.من 4ساله ازدواج کردم و یک ساله عروسی.شوهرم و خانوادش را هم در جریانه مریضیم گذاشتم.وحتی با دکترم هم صحبت کردن

دوست عزیز ، من چیزی که دو سال پیش نوشتید رو کمی یادم بودو رفتم دوباره خوندم. همسرتون اون موقع گفتن خانوادت باید خونه بهت بدن و به نام دخترتون بزنن. الان که بعد از دو سال مادرشما هم یه خونه براتون خریدن و هم زمین ، بازم میگن شش دانگ خانه پدریتون رو هم به نام شما بزنن ؟ واقعا درست فهمیدم ؟
شما یه دختر هم دارید ؟
ما همون دو سال پیش هم خیلی تعجب کردیم از چنین تقاضایی و الان هم متعجب تریم.ولی شما میگید به خاطر آینده میگن . چرا این قدر از آینده میترسن ؟ بیماری ام اس چه خرج زیادی میتونه داشته باشه که ایشون میترسن ؟ مگه بیمه نیستید ؟
الان مادر شما هم به پول برای مداوای خودشون نیاز دارن ، نباید تحت فشار گذاشته بشن ! الان هزینه درمان شما بیشتره یا مادر محترمتون ؟

ایشون به دنبال نفع شخصی خودشونن از بیماری شما!

عذرخواهی میکنم از چیزایی که نوشتم ولی واقعا عصبی کننده س .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , hadisss , مُنا_منتظر المهدی , Maryam95 , minas , پریا حقیقت پور
(2018/04/29, 07:33 PM)سها نوشته است: چرا بعضی از ام اسی ها فکر می کنن چون این بیماری رو دارند باید به هر ازدواجی با هر شرایطی رضایت بدن ؟؟؟!!!!!نمی دونم ....
سلام واقعا چرا ؟؟؟305320_JC_thinking
راست میگیاagreement2

من که خودم عاشقه ام اسم برای همین
چون قبل از ام اس بهم میگفتن چرا ازدواج نمیکنی؟؟؟Dash2Dash2Dash2
الان راحت Smile (16)Smile (16)Smile (16)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : Rezvan.A , Maryam95 , پریا حقیقت پور
angry2angry2angry2 هيييييييي
(2009/07/14, 05:44 PM)sima نوشته است: سلام بر عزيزان جان
به نظر من چون اين بيماري اکثر مواقع گريبان جوانان که شايد اکثريتقريب به اتفاق در سن ازدواج باشند را مي گيرد
بهتر ديدم که بخشي هم داشته باشيم که در آن نظرات و عقايد نوشته بشه و مسائلي را که در اين مورد براي همديگر پيش آمده باهم در ميان بگذاريم
از آنجايي که بيشتر ما در مطرح کردن بيماريمان با ديگران مشکل داريم در اين مورد بحراني هم بيشتر از مواقع ديگر فکر مان را به خودش مشغول مي کند که آيا اين مسئله را با طرف مقابل در ميان بگذاريم يانه؟
اگر نگوييم درست نيت و در آينده ممکن است مشکل زا شود
اگر بگوييم از آنجاييکه مردم م بسيار فهميده هستند به احتما زاد پا پس مي کشند
و به اين ترتيب اين فرشته ها شايد مجبور شوند تا هميشه بي مونس و همدم بمانند
شايد به نظر بعضي ها من جمله خود من اين مسئله مهم نباشه ولي� � � � � � �
ولي
اين واقعيت را بايد باور کرد که هميشه خانواده در کنار آدم نيست
 تشکر شده توسط : mahsa24 , پریا حقیقت پور
مشکل فقط ام اس نیست..
اصلا هرکس یه مشکل جسمی کوچیک داشته باشه همینه
بعضیا اصلا بزرگترین مریضیشون سرماخوردگی بوده یا فوقش عفونت اداری laughing3laughing3laughing3
واسه همینم هست که تا میشوند یک نفر بیماره ازش دور میشن فکر میکنند چه خبره!!
از اینجور آدمها متنفرمangry
حالا من خودم ام اس ندارم ولی مدتها بود درگیر تشخیص یه بیماری دیگربودم توی این مدت به دونفر گفتم قضیه رو ...یکیش که نمیتونست هزینه هاشو بده و کلا رفت ولی توهین نکرد...اون یکی هم گفت نمیتونم با یه مریض زندگی کنم...حالا خودشون چه ضمانتی از طرف خدادارن که تا آخر عمر بیماری صعب العلاح نمیگیرن؟؟
حالا به غیر اونا یه مشکل دیگه هم دارم که درمان نشده مونده و تاالان هم کسی خوشش نیومده بااین مشکلم کنا ربیاد مخصوصا مادرها و خواهرها که برای جلسه اول خواستگاری میانDodgy به درک Dodgyمن که نه گشنه موندم ونه محتاج اینام ...مجرد باشم و اعصابم آروم باشه بهتره تا متاهل باشم و منت بذارن که تو مریض بودی گرفتیمت
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : samiramiss , Syd , الی کوچولو , sanam60 , siamak.m.h , Maryam95 , پریا حقیقت پور

من بودم محال بود ادامه بدم فقط میخواد پولاتو بالا بکشه بره با یه دختر دیگه کیف و حال کاملا مشخصه ...... الانم میگه دوستت دارم که تورو نرم کنه .......

(2018/01/08, 09:59 PM)Miss_M نوشته است: من اگه یه آدم سالم بودم، ام اس نداشتم، هیچ وقت با یه ادم مریض ازدواج نمیکردم. با این وجود چه انتظاری باید از دیگری داشته باشم که بیاد با منی که ام اس دارم ازدواج کنه!این حق هر آدمیه که بخواد شریک زندگیش سالم باشه

دقیقا
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام ولی به نظر من اینا همه به قسمت بستگی داره و انواع بیماری ها به خصوص بیماری ما مانع هیچ کاری نمیشه من 15 ساله ام اس دارم 5ساله ازدواج کردم و خیلی از دوستان ام اسی رو میشناسم که بعد از بیماری ازدواج کردن ولی یکی از دوستان صمیمی من که هیچ مشکلی نداره هنوز مجرده پس الکی گردن ام اس نندازین
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , مُنا_منتظر المهدی , siamak.m.h , mahsa24 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 415
  • 416
  • 417(current)
  • 418
  • 419
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,841 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,386 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,863 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,013 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست