•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 416
  • 417
  • 418(current)
  • 419
  • 420
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام
دوست عزیز متاسفانه باید بگم شما از اول ازدواج و پیشنهاد پشتوانه و غیره طوری رفتار کردید که مسئله MS و خيلي بزرگ جلوه دادید و اونهام این و بعنوان یک نقطه ضعف تلقی کردن
انگار با قبول ازدواج باشما منت بزرگی بر گردن شما گذاشتن و لطف بزرگی کردن جوری که انگار بیماری واگیردار هستش
بهتره حقیقت و قبول کنید که دوست داشتن با شرطی وجود نداره و باور کنید که شما بدون این شخص هم خوشبخت خواهی بود
دوستان نظرات خوب و واضحی دادن من فقط میتونم واضح بگم اختلاف و جدایی برای همه مسئله سختی هستش چه از لحاظ عاطفی چه اجتماعی و خانوادگی اماااا به یاد داشته باشید هیچ حسی بدتر از این نیست که روزی ادم از دست ساده گی و زودباوری خوش شاکی و پشیمون باشه پس قبل از رسیدن به اون حد واقع بینانه تصمیم بگیرید

اگر کسی یک بار مرا فریب داد
شرم بر او باد
اما اگر دوباره مرا فریب داد
شرم بر من باد
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , mahsa24 , i_sh , kohedard , پریا حقیقت پور
بچه ها سلام
من تصمیم دارم با یه نفر که مثل خودم ام اس داره ازدواج کنم
کس خاصی هم مدنظرم نیست ولی همچین تصمیمی برا خودم گرفتم
احساس می کنم زندگی این مدلی برام قشنگ تر هست و بی استرستر
ولی نمی دونم تصمیم درستی هست یا نه

ممنون میشم نظره شما هارو هم بدونم
 تشکر شده توسط : kohedard , پریا حقیقت پور
سلام من با اينكه هيچ علايمي از ام اس رو توى وجود خودم نميبينم ولي ترجيح ميدم اگر بخوام ازدواج كنم با يه فرد ام اسي ازدواج كنم هم بهتر همديگرو درك ميكنيم هم با هم سر بچه دار شدن راه ميايم اخه شنيدم خيليا واسه بچه مشكل پيدا كردن
گاهیــ خـــدا آنقـدر صدایتـ را دوستـ داردکــ ه

سکوتـــــــــــــ میکنـــد تا تــو بارهـــــا بگویــی

خــــــــــــــــ♥ـــدای منـــــــــــــــــــــــــــ
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/10/12, 10:46 PM)اگmaryam690 نوشته است: سلام من با اينكه هيچ علايمي  از ام اس رو توى وجود خودم نميبينم ولي ترجيح ميدم اگر بخوام ازدواج كنم با يه فرد ام اسي ازدواج كنم هم بهتر همديگرو درك ميكنيم هم با هم سر بچه دار شدن راه ميايم اخه شنيدم خيليا واسه بچه مشكل پيدا كردن

اگه دو طرف ام اس داشته باشن دكتر نميذاره بچه دار شي
(2018/10/13, 01:41 AM)nAmirshayan نوشته است:
(2018/10/12, 10:46 PM)اگmaryam690 نوشته است: سلام من با اينكه هيچ علايمي  از ام اس رو توى وجود خودم نميبينم ولي ترجيح ميدم اگر بخوام ازدواج كنم با يه فرد ام اسي ازدواج كنم هم بهتر همديگرو درك ميكنيم هم با هم سر بچه دار شدن راه ميايم اخه شنيدم خيليا واسه بچه مشكل پيدا كردن

اگه دو طرف ام اس داشته باشن دكتر نميذاره بچه دار شي

فكر نميكنم اينجوري باشه يكي از دوستاي من با يك فرد ام اسي ازدواج كردن يعني هردو ام اس دارن دكتر بهشون گفته تا يه مدت يه سري دارو بايد استفاده كنن و بعدش بچه دار شن نگفته نميشه
گاهیــ خـــدا آنقـدر صدایتـ را دوستـ داردکــ ه

سکوتـــــــــــــ میکنـــد تا تــو بارهـــــا بگویــی

خــــــــــــــــ♥ـــدای منـــــــــــــــــــــــــــ
بچه ها سلام
امیدوارم حالهمتون خوبوخوش باشه

یه سوال دیگه هم داشتم تو انجمن ام اس جایی برای اشنایی اعضای انجمن که بتونن مستقیم و، حضوری با هم اشنا بشن هست یا نه؟
بچه ها سلام
امیدوارم حالهمتون خوبوخوش باشه

یه سوال داشتم تو انجمن ام اس جایی برای اشنایی اعضای انجمن که بتونن مستقیم و، حضوری با هم اشنا بشن هست یا نه؟
واقعا ازدواج با یک ام اسی بهترین کاره. من خودم دوبار ازدواج کردم ولی ناموفق بودم. مثل من شماها اشتباه نکنین
سلام
من الان مشکلم اینه که من ادم ام اسی رو که باهاش اشنا بشم و باهاش تفاهم داشته باشم چه طوری پیدا می تونم بکنم که کامل بشه بهش اعتماد کرد
(2018/10/16, 12:21 AM)rojeen نوشته است: سلام
من الان مشکلم اینه که من ادم ام اسی رو که باهاش اشنا بشم و باهاش تفاهم  داشته باشم چه طوری پیدا می تونم بکنم که کامل بشه بهش اعتماد کرد

سلام
خوب یکی از بسترهاش همین سایت هست یا مثلا توی دیدارهایی که میذارند. به نظرم برای شروع آشنایی خوبه و بعدش باید زمان به اندازه کافی گذاشت برای شناخت هر چه بهتر.

به نظر من اینکه یکی رو پیدا کنیم و ترس از اینکه شاید دیگه کس دیگه ای توی این شرایط خاصمون گیر نیاد و به سرعت تصمیم بگیریم اشتباه محضه و یه استرس و نگرانی به نگرانی هامون اضافه میکنه.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 416
  • 417
  • 418(current)
  • 419
  • 420
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,835 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,377 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,840 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,005 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان