•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 380
  • 381
  • 382(current)
  • 383
  • 384
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به نظرم دختر یا پسری که ام اس داره باید نیمه خودش و تو ام اس پیدا کنه.
هر چقدم که بگیم ام اس نمیتونه تو زندگی خلاعی ایجاد کنه بازم طرف مقابل که بیمار نیست با دیدن این آمپولها پا به فرار میزاره و پشت آدم و وسط راه خالی میکنه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : ali1357 , برگ 7 , مرجان مولایی نژاد
درسته اسم ام اس وحشتناکه اما ما هم عاطفه داریم وبقیه رفتارامون شبیه آدم سالماست دلیل نمیشه چون ام اس داریم باید با کسی زندگی کنیم که اونم مبتلا به این بیماری باشه تا مارودرک کنه اگه مارو با این وضعیتمون درک کنن وبفهمن میشه 1عمر بهشون حساب کرد وراحت زندگی کردwoman byehappy0065.gif
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , ali1357 , مرجان مولایی نژاد
سلام دوستان...من میخوام با کسی ازذواج کنم که ام اس داره و از نوع خفیفش هست...برای من شرایط فعلیش عادیه و نسبت به شناختی که از خودم دارم این تصمیمو دارم...اما این مورد رو حتما به درخواست خانواده دختر باید به پدر و مادرم اطلاع بدم. لطفا راهنمایی کنید که چجوری بیان کنم برای خانوادم که مخالفت نکنند؟
 تشکر شده توسط : zenith
بهتره با یه مشاور صحبت کنین موضوع مهمیهhttp://mscenter.ir/images/smilies/wink2.gif
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : مریم 1234
(2015/01/25, 03:09 PM)مریم 1234 نوشته است: سلام دوستان...من میخوام با کسی ازذواج کنم که ام اس داره و از نوع خفیفش هست...برای من شرایط فعلیش عادیه و نسبت به شناختی که از خودم دارم این تصمیمو دارم...اما این مورد رو حتما به درخواست خانواده دختر باید به پدر و مادرم اطلاع بدم. لطفا راهنمایی کنید که چجوری بیان کنم برای خانوادم که مخالفت نکنند؟

با سلام دوست عزیز خوشحالم که به اینجا رسیدی ولی به نظر من شمامیخواهید با فرد مورد نظر زندگی کنید پس نظر خودتون شر ط

سلام من قبلا هم گفتم نمیدونم چرا ام اس توی ایران اینقدر وحشتناک شناخته شدهconfused2
دوستان ماها باید خودمون به فکر خودمون باشیم....
تنهایی بزرگترین مشکل ماهاست پس خودمون باید با تنهایی بجنگیم حالااگه طرف مقابلاز همدردهای خودمون باشه چه بهتر
بهنظر من اینجوری بهتر میشه همدیگه رو درک کرد وتفاهمها بیشترهbaybaywoman byeicon_questionhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

یکی از بچه ها که سنی هم نداره چند روز پیش یه عکس برا من فرستاد وبعد دعوتم کرد برا 22 برم عروسیش خوشحال شدم ازش پرسیدم که بهش گفتی مشکلت رو؟؟؟؟
گفت نه چون ترسیدم اینم مثل بقیه بره...... rolleyesrolleyesrolleyes
آخه چراHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : majid1
خانوم مولایی نژاد عزیز
واقعیت اینه که برخورد بیشتر مردم با بیماری ام اس جالب نیست حتی یه عده ای بدتر از سرطان میدونن خیلیا هستن که شعار میدن پای عمل که برسه میزارن میرن
 تشکر شده توسط : زیر آسمون خدا , مرجان مولایی نژاد
جدیدا اعلام کردن
باید در ثبت در سند ازدواج بایددرج بشه مثلا دخترخانوم مبتلا به ام اسه
خلصه کلی بدبختی داریم
تا بخوایم متاهل بشی بدون هیچ دغدغه ای
 تشکر شده توسط : zenith , shadiring
من اگه دختر بودم مجرد میموندم ولی زیر این حرف نمیرفتم.
هر کسی این قانون و تصویب کرده خیلی آدمه...بوده.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : zenith
(2015/02/04, 10:02 PM)زیر آسمون خدا نوشته است: جدیدا اعلام کردن
باید در ثبت در سند ازدواج بایددرج بشه مثلا دخترخانوم مبتلا به ام اسه
خلصه کلی بدبختی داریم
تا بخوایم متاهل بشی بدون هیچ دغدغه ای
اونوقت آقا چطور؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70
میخوام ی پیشنهاد بدم برا خانوما. اول ی مثال میزنم . آیا آقا پسری که اعتیاد داره و میره خواستگاری به طرف مقابل میگه اعتیاد داره ؟؟؟ خانومهای محترم ام اس که از اعتیاد بد تر نیست خب شما هم نگید ام اس دارید. چون اکثر مردم از بیماری ام اس اطلاعات درستی ندارن و هنگامی که شما به خواستگار محترم میگید ام اس دارید شاید توی تصمیم گیری اشتباه بکنه . پس بیشتر به فکر خودتون باشید تا دیگران agreement2agreement2agreement2

تشکر شده توسط : یاسی , zenith , sasan-8 , shadiring

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 380
  • 381
  • 382(current)
  • 383
  • 384
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,247 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,848 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,512 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,366 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,122 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان