•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 330
  • 331
  • 332(current)
  • 333
  • 334
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/01/21, 02:01 PM)omid_nejad نوشته است:
(2014/01/21, 01:57 PM)lida نوشته است:
(2014/01/21, 12:01 PM)مریم امیدوار نوشته است: ازدواج برا من و که ام اس دارم رویاست فقط تو خیال امکان داره و بس sad

نه عزیزم اصلا اینطور نیس، خیلی ها پیدا میشن که با ام اس داشتن طرف مقابلشون مشکل ندارنicon_question

اونام بدن يا خسته ميشن يا منت سر ادم ميزارن
ميگن مريض بودى دلم سوخت برات الانم پشيمونم
angry3angrysad

اتفاقا کسی که ادم رو با ام اس قبول میکنه حتی اگه خودتم از دسته ام اس خسته شی اون ارومت میکنه و به اینده امیدوارتون میکنه
 تشکر شده توسط : حنانه74 , zenith , omid_nejad , sgb
اره حق با مریمه اما تا زمانیکه اون ادم توی زندگی هر کدوم از ماها پیدا بشه دیگه یاد گرفتیم کم نیاریم confused2confused2sad2confused2confused2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , Exhautless , sgb , مریم۷۲ , MS patient , minoshka , narsis joon
(2014/01/21, 08:52 PM)zenith نوشته است: اره حق با مریمه اما تا زمانیکه اون ادم توی زندگی هر کدوم از ماها پیدا بشه دیگه یاد گرفتیم کم نیاریم confused2confused2sad2confused2confused2

هرچقدم کم نیاریم به یکی احتیاج داریم نکه محتاجش باشیما نه بلکه همراهمون باشه
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , sgb , zenith , minoshka
(2014/01/21, 09:37 PM)M4RY4M نوشته است:
(2014/01/21, 08:52 PM)zenith نوشته است: اره حق با مریمه اما تا زمانیکه اون ادم توی زندگی هر کدوم از ماها پیدا بشه دیگه یاد گرفتیم کم نیاریم confused2confused2sad2confused2confused2

هرچقدم کم نیاریم به یکی احتیاج داریم نکه محتاجش باشیما نه بلکه همراهمون باشه

اگه ادم بخواد همه کارهاشو میتونه بکنه icon_biggrin

خیلی سخته ولی میشهhappy0065.gif
من از وقتی کارهامو خودم میکنم evilgrin0039.gifاعتماد به نفسم بیشتر شده در صورتی که حالم همونجوری هست
باور کن تو رابطه هم همینه

(2014/01/21, 08:39 PM)M4RY4M نوشته است:
(2014/01/21, 02:01 PM)omid_nejad نوشته است:
(2014/01/21, 01:57 PM)lida نوشته است:
(2014/01/21, 12:01 PM)مریم امیدوار نوشته است: ازدواج برا من و که ام اس دارم رویاست فقط تو خیال امکان داره و بس sad

نه عزیزم اصلا اینطور نیس، خیلی ها پیدا میشن که با ام اس داشتن طرف مقابلشون مشکل ندارنicon_question

اونام بدن يا خسته ميشن يا منت سر ادم ميزارن
ميگن مريض بودى دلم سوخت برات الانم پشيمونم
angry3angrysad

اتفاقا کسی که ادم رو با ام اس قبول میکنه حتی اگه خودتم از دسته ام اس خسته شی اون ارومت میکنه و به اینده امیدوارتون میکنه
فضولی نمیکنم ولی اگه کسی به من اینجوری بگه باهاش زندگی نمیکنم baybay
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : zenith , مریم۷۲ , minoshka
ما که کارامونو خودمون انجام میدیم نخواستیم که کسی انجام بده برامون icon_cryicon_cry
اقا ازدواج کردن که خدمتکار یا کنیز اوردن نیست داداش من confusedconfusedconfused

خواستیم مثلا به تکامل برسیم laughing3laughing3laughing3
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : sgb , Amir , مریم۷۲ , ساناز66 , minoshka , narsis joon
(2014/01/22, 12:09 PM)zenith نوشته است: ما که کارامونو خودمون انجام میدیم نخواستیم که کسی انجام بده برامون icon_cryicon_cry
اقا ازدواج کردن که خدمتکار یا کنیز اوردن نیست داداش من confusedconfusedconfused

خواستیم مثلا به تکامل برسیم laughing3laughing3laughing3
افرین
امیدوارم همه همینجوری فکر کنن icon_biggrinagreement2
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : zenith , minoshka , narsis joon
ازدواج کردن به معنی این نیس محتاج کسی باشیم تا کارامون رو انجام بده
 تشکر شده توسط : minoshka
مبتلايان به ام.اس و ازدواج و طول عمر

بيماري ام.اس طول عمر افراد را تحت تاثير قرار نمي دهد! ا

يسنا، علوم پزشکي ايران - بسياري از بيماران مبتلا به ام.اس مي توانند زندگي عادي خود را دنبال کنند زيرا اين بيماري طول عمر را تحت تاثير قرار نمي...

بيماري ام.اس طول عمر افراد را تحت تاثير قرار نمي دهد!

ايسنا، علوم پزشکي ايران - بسياري از بيماران مبتلا به ام.اس مي توانند زندگي عادي خود را دنبال کنند زيرا اين بيماري طول عمر را تحت تاثير قرار نمي دهد.

دکتر " کتايون عليخاني " متخصص مغز و اعصاب و دبير علمي دومين کنگره بين المللي ام. اس در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايسنا، ضمن اشاره به اين مطلب گفت : در انجمن ام.اس ايران تاکنون 7 هزار بيمار ثبت نام شده اند و پيش بيني مي شود که آمار واقعي مبتلايان به اين بيماري به 20 تا 30 هزار نفر برسد.
وي در خصوص مشخصات بيماري ام.اس گفت : اين بيماري نوعي اختلال سيستم اعصاب مرکزي است که عمدتا افراد جوان خصوصا خانمها را با ميانگين سني 20 تا 40 سال درگير مي سازد.
دکتر عليخاني در ادامه با اشاره به ام.اس به عنوان يکي از مهمترين دلايل ناتواني افراد ياد آور شد : اين بيماري گاهي بسيارخوش خيم است، ولي گاهي نيز درجاتي از ناتواني را براي فرد مبتلا رقم مي زند.
دبير علمي دومين کنگره بين المللي ام.اس تصريح کرد : متاسفانه اين اختلال عصبي درمان قطعي ندارد؛ اما با استفاده از داروهاي موجود مي توان سير بيماري را تاحدي کنترل کرد که فرد بتواند زندگي عادي خود را دنبال کند.
اين متخصص مغز و اعصاب در نهايت ضمن تاکيد بر نقش استرس روحي و استرس شديد فيزيکي بر بروز حمله ام.اس خاطر نشان کرد : تجربه نشان داده که گرما نيز يکي از عوامل تشديد علايم اين بيماري است.
لازم به يادآوري است بيماري ام.اس مسري و ارثي نيست و دليل بروز آن تا به حال کاملا شناخته نشده است.

27 درصد مبتلايان به ام.اس هرگز ازدواج نمي کنند

ايسنا، علوم پزشکي ايران - براساس مطالعات صورت گرفته درانجمن ام. اس ايران 27 درصد بيماران مبتلا به ام. اس هرگز ازدواج نمي کنند.

به گزارش خبرنگار ايسنا، واحد علوم پزشکي ايران براساس يک پژوهش صورت گرفته روي سه هزار و 490 بيمار مبتلا به ام .اس توسط دکتر " هومن پارسي " و همکارانش در خصوص بررسي وضعيت تاهل مبتلايان به اين بيماري مشخص شد 952 نفر از بيماران (‌27 درصد ) هرگز ازدواج نمي کنند، 147 نفر ( 4 درصد) از همسر خود جدا شده و به تنهايي زندگي مي کنند و يک درصد بيماران نيز به علت ناسازگاري با همسر خود (به دليل بيماري ) ترجيح مي دهند طلاق بگيرند؛ اما در عين حال 68 درصد بيماران نيز با همسر خود زندگي مي کنند.
محققان ضمن نتيجه گيري از اين پژوهش، با استناد به آمار رو به افزايش تمايل به جدا شدن از همسر در مبتلايان ام . اس به لزوم استفاده از مشاوره خانواده در استحکام بخشي به وضعيت خانواده اين بيماران تاکيد مي کنند.
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ابراهیم , مریم۷۲ , zenith , ارزو , narsis joon
بابا جان ام اس رو ول کنین آدم حسابی پیدا کنین بعد انقدر ام اس،ام اس کنین
آدمی که دوسش داشته باشین و معیارهای شما رو داشته باشه
ام اس رو نقطه ضعف ندونین که به جاش باج بدین angry2
یه مرد وظایف خودش رو بشناسه،خانواده خوبی داشته باشه،سالم باشه بعد بقیه مسائلangry

نامه ای از یک پدر حتما بخوانید دخترکم برای کسی که برایت نمیجنگد نجنگ....چرا اشکهایت را هر روز پاک کنی....کسی که باعث گریه ات میشود پاک کن...دخترکم به سوی کسی که ناز میکنددست نیاز دراز نکن...بیاموز این تو هستی که باید ناز کنی....دخترکم تو زیباترینی... .همیشه با این باور زندگی کن...خودت را فراموش نکن... .شاید گریه یا خنده ات برای بعضی ها بی ارزش باشد....اما به یاد داشته باش....کسانی هستند که وقتی میخندی جان تازه میگیرند....دخترک من هیچگاه برای شروع دوباره دیر نیست....اشتباه که کردی برخیز....اشکالی ندارد....بگذار دیگران هر چه دوست دارند بگویند.....خوب باش ولی سعی نکن این را به دیگران بفهمانی کسی که ذره ای شعور داشته باشد خاص بودنت را در می یابد.... زمستان است.... زیاد میشنوی هوا دو نفره است!!!!به درک که دو نفره است تنها قدم زدندنیای دیگری دارد..دخترکم شاید شاهزاده را همه بشناسند اما باور داشته باش....برای پدرت تو ملکه هستی....گریه کرده ای؟؟؟؟ رنج کشیده ای؟؟؟؟ سرت کلاه رفت؟؟؟اذیتت کرده اند؟؟؟ عیبی ندارد.... نگذار تکرار شود....گاهی تکرار یک درد دردناک تر است!!!احساس تو با ارزش است خرج هر کسی نکن...از تمام مردهایی که میبینی و متلک نثارت میکننداز تمام مردان این شهر ممنون باش...ممنون باش که هر روز لطافت تو را،ظرافت تو را، زیبایت را یادآور میشوند... .تو قدرتمندی که با تمام ضعیف بودنت در برابرت ناتوانند...آری .... ناتوانند دخترکم تو با ارزشترین موجود زمین هستی هیچ گاه فراموش نکن..... تقدیم به دختران سرزمینم love51love51
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : mahdie , hadisss , یه غریبه , zenith , مولتی ام اس
ام اس برای خود من یه عدسه
یعنی نه اون به من کار داره نه من به اون
اتفاقا یه جاهایی بدردم میخوره
برای معیار زدن طرف بریا امتحان کردن برای استقامت و ...
ولی میدونید شاید ام اس چیزی نباشه و به راحتی ازدواج بکنید ولی این برای کسانیست که بارها گفتم که خودشون عاضق هم باشن اونوقت اصلا ام اس چیزی نیست به چشم نمیاد البته اگه عاقلانه و عاشقانه راهشون رو انتخاب بکنن
ولی من که سوالی پرسیدم و راهنمایی خواسته بودم در اینمورد
برای ازدواجها و خواستگاریهای سنتی یعنی اینکه با خانواده باید باشن و صحبت میکنید حالا چندبار و بعد واقعیت و بعد پاپس کشیدن و ...
میدونید در ازدواجها و خوساتگاریهای اینطوری که خیلی هم استرس زا هست یکم سخته
من خودم به دکترم یه بار گفتم چون میدونست منم خیلی حساسم سراین موضوع گفت اگر زمانی رای زده شد از اینکه نمیخوای ازدواج بکنی بیا اگه نتونستی بگی تا خودم بگم ولی اگه خواستی بهش بگی باید شرایط خاصی داشته باشه و نکنه که همه جا بیماریت رو پخش کنه که منم بهش هی میگفتم دکتر بابا بیخیال
من نمیخوام ازدواج بکنم ولی خیلی سعی میکرد رایم رو بزنه
ولی واقعیت رو که میدیدم
منم دختر خونه
یعنی اینکه باید به خواستگارهای سنتی چطور بگم اصلا فرهنگ داره نداره تحصیلش یه این چیزها میخوره
خلاصه
اینو بدونید ام اس برای کسانی هیچی نمیمونه که عاشقانه و عاقلانه همدیگه رو انتخاب بکنن نه اینکه در جلسه اول دوم به خواستگاری نمیشناسید بگید بله اینطور اینطور و اون بره که دیگه ....
بقیش رو خودتون میدونید دیگه

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : reihane , zenith , مریم۷۲ , minoshka

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 330
  • 331
  • 332(current)
  • 333
  • 334
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,216 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,773 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,466 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,068 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست