•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 329
  • 330
  • 331(current)
  • 332
  • 333
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/01/12, 05:45 PM)ehsan 10054 نوشته است: به من میگویند ازدواج نکن فکرشم نکن آخه گناهم چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان جان هر کی گفته برای خودش گفته wink2 بعید هم میدونم یه دوست قوی مثل شما این حرف رو زیاد جدی بگیره مگه نه؟wink2icon_question
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , OMG! , Ghost , عسل راد , peli , مریم امیدوار
(2014/01/12, 05:45 PM)ehsan 10054 نوشته است: به من میگویند ازدواج نکن فکرشم نکن آخه گناهم چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه مگه ام اس داشتن تقصیر خود فرد که کسی بخواد ادم رو از ازدواج منع کنه یا مگه کار خلاف شرعه هرکی گفته محلش نزار واسه خودش گفته هروقت حس کردی خدا کسی و تو مسیرت قرار داده که درکت کنه و باش تفاهم داشته باشی حقیقت و باش مطرح کن و ازدواج کن کسی حق نداره بخاطر 1اسم که لقب مریض بهش دادن ماهارو از حق طبیعیمون منع کنه
 تشکر شده توسط : Ghost , nader_wanton , عسل راد
به نظره من تا زمانی که احترام و ادب بین زن و مرد باقی بمونه اون ازدواج و زندگی ارزش داره ولی اگر زمانی این احترام از بین بره و دیوار حرمت فرو بریزه دیگه فرقی نداره ام اس داری یا نداری یا سرطان داری یا نداری یا ایدز داری یا نداری .... مهم ارزش و هدفی ایست که از ازدواج باید عائد دو طرف بشود نه اینکه انتخاب صرفا از روی ترحم به یک فرد مریض و یا عشق کورکورانه باشد ...

من خودم چندین مورد رو دیدم که متاسفانه از طرف مقابل چه زن از مرد و یا بالعکس این حرمت فرو ریخت مثلا امروز شنبه عصر وقتی از مطب میومدم بیرون تو راه یک زن و مرد با هم دعواشون شد و متاسفانه مرد حرمت شکوند و جلوی انذار مردم زد تو سره زن و متاسفانه زن فقط ساکت بود و قهر کرد البته با زن احترام نگه داشت وگرنه خوب تو دعوا حلوا خیرات نمیشه ... خوب به نظره شما این مرد حرفشو به زن و یا حتی مَردُم ثابت کرد که بگه من مَردُم یا دیوار حرمت فرو ریخت و احترام از بین رفت ؟

دیگه تو این مورد زن یا مرد فکر میکنه فردی ام اس داره یا نه یا سالمه یا نه ؟

قضاوت با شماست .....................

icon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Amir , mahdie , Ghost , peli , SSA , مرتضی , zenith
من اسم خواستگار میشنوم بدون فکر و دیدن رد میکنم نمیذارم بیان خونه
میدونم که اخرش چیمیشه مخصوصا جاییکه من هستم کسی از این بیماری نمیشناسه و پارسال یه خانمی فوت کرد یه خانمی تازه زایمان کرده بچش نابیناست و یکی ویلچریه بنظرتون من چی بگم
استرس میگیرم
نمیدونم فکرشم سخته برام گفتنش بخاطر اینکه شاید هرکسی رازدار نباشه و پخش کنه میترسم وگرنه
میتونم بهش بگم من ام اس دارم راضیم مشکلی ندارم خوبم میبینی که ازتوهم بهترم ولی بخاطر طرز فکر و .... نمیخواستم بدونی
شایدم بخاطر اینکه بهم لطمه بزنی چون میدونستم پاپس میکشی
ولی باید میدونستی

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : مریم امیدوار , omid_nejad , Amir
ازدواج برا من و که ام اس دارم رویاست فقط تو خیال امکان داره و بس sad
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , lida , Amir
(2014/01/21, 12:01 PM)مریم امیدوار نوشته است: ازدواج برا من و که ام اس دارم رویاست فقط تو خیال امکان داره و بس sad

نه عزیزم اصلا اینطور نیس، خیلی ها پیدا میشن که با ام اس داشتن طرف مقابلشون مشکل ندارنicon_question
 تشکر شده توسط : یه غریبه
(2014/01/21, 01:57 PM)lida نوشته است:
(2014/01/21, 12:01 PM)مریم امیدوار نوشته است: ازدواج برا من و که ام اس دارم رویاست فقط تو خیال امکان داره و بس sad

نه عزیزم اصلا اینطور نیس، خیلی ها پیدا میشن که با ام اس داشتن طرف مقابلشون مشکل ندارنicon_question

اونام بدن يا خسته ميشن يا منت سر ادم ميزارن
ميگن مريض بودى دلم سوخت برات الانم پشيمونم
angry3angrysad
می خواست از اول نیاد اصلا که الان بخواد پشیمون شه Dodgy
کی مجبورشون کرده که بخوان بیان Sleepy

اما حنانه راست میگه من افرادی رو میشناسم که اصلا به ام اس فکر نمیکنن

من همیشه میگم خداروشکر که ازدواج نکردمو ام اس گرفتم والا اگه قرار بود اونی که الان بخاطر ام اس میگه نه شوهرم میشد الان هم ولم کرده بود رفته بود
میگیم اونی که میره ارزش نداشته اما بهتره ادم قبل از تعهد دادن بهش بفهمه بی ارزشه نه بعدش
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : حنانه74 , paeazan , sgb , Amir , niusha
به نظر من Huh
گور بابای اونایی که به خاطر ام اس دوست داشتنی رومون عیب میزارنangry
بعدشم بگم رو من حساب نکنید من متاهلمlaughing3

بیا تو که اینجوری بگی بقیه چی بگن
نترس نوبت توهم میشه
من خودم ازدواج کردم یه دختر خوشگلم دارم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : حنانه74 , zenith
بیا تو که اینجوری بگی بقیه چی بگن
نترس نوبت توهم میشه
من خودم ازدواج کردم یه دختر خوشگلم دارم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 329
  • 330
  • 331(current)
  • 332
  • 333
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,255 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,892 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,550 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,401 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,126 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
8 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست