•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 314
  • 315
  • 316(current)
  • 317
  • 318
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ممنون آقا نادر.... جالبه دوستان خواستگار اولم که مناسب بود اولش بهم گفت به خونوادم چیزی نمیگیم اما چند روز بعد خودش بهشون گفتconfused و دیگه قصه ما به سر رسیدconfused2
 تشکر شده توسط : nader_wanton
بنظر من تازه قصه شما شروع شده.
اه خداییش چقدر دم از ناامیدی میزنیدangry3
چرا همش زانو غم بغل گرفتینsad2
یذره تکون بدین دلاتون رو انقدر سخت نگیرید تو رو خدا به خودتونicon_question
بنظر من همه چیز درست میشه اما باید بخوایند نه اینکه فقط بخوایند و هیچ حرکتی نکنید بابا یذره امیدواری تو دل خودتون ایجاد کنید یذره حرکت کنید به سمتش icon_question
 تشکر شده توسط : طلایی , عسل راد
به نظرمن اگه به این اعتقادداشته باشیم که قسمت هرکسی درباره ازدواج مشخصه مثلاکسی که خدابراش توبیست سالگی ازدواجومقدرکرده باشه باوجودبیماری هم بیست سالگی ازدواج میکنه کسی هم که قرارباشه توسی سالگی ازدواج کنه حتی اگه هیچ مشکلی نداشته باشه سی سالگی ازدواج میکنهراحتترمیتونیم بااین مسئله کناربیایم...
پس خودتونونگران این موردنکنینicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
کاش میدانستی که جهانم بی توبی الف میشود...
 تشکر شده توسط : طلایی , مهسا24 , nader_wanton , همسر یک قهرمان , visko
Dar har soorat ezdevaj barae hame ma bekhoosoos dokhtara sakht tare Smile (52)
 تشکر شده توسط : طلایی , nader_wanton , همسر یک قهرمان , ahoura61
آره واقعا ... راستش دارم به شانس هم اعتقاد پیدا میکنمTongue
 تشکر شده توسط : nader_wanton , همسر یک قهرمان
تقریبا همه این ها قبلا بحث شده
خانوما که ارشد هم دارند و تحصیلکرده باید بگم مثل روش حل یه مساله با دو راه حل مختلف هستش این که طرف هم ام اس داشته باشه یا نه
هرکدوم مزایا و چالش های خودشون رو دارن
همه چیز به انسان مقابل بستگی داره
یه نکته ی دیگه ای که یکمی ناراحتم کرد این بود که اومدین ادما رو با مدرکشون قیاس کردین
کاری به شخصیت طرف مقابلتون ندارم ولی سعی بشه این نظریه رو از ذهنتون پاک کنید
کاش به سواد بود به خدا انسانیت ولی نیست
به شخصه با اینکه فوق دارم اونم یکی از بهترین رشته های مهندسی ولی ابدا برام ملاک نیست مدرک حتی طرفم به قول شما دیپلمه باشه
فقط مهم براتون انسانیت باشه در درجه اول
موفق باشید
 تشکر شده توسط : طلایی , free , nader_wanton
باسلام
دوستان خوبم درسته که این بحث خیلی تکراری شده ولی بایدهمدیگرو درک کنیم و بدونیم که شاید خىلی از
حرفا تو این تاپیک مخصوصا درددله
خیلی سخته که آدمی که توو جامعه برو بیایی داره( مدرک صرفا منظورم نیست)
بخاطر یه اسم ام اس آینده ش متاثر بشه،هرچقدرم بخایم بیخیال بشیم آخرش قبول کنین که ازدواج قسمت مهم زندگی ماس.
هرچقدرتلاش میکنی موفقیت بیشترکسب کنی فقط تعداد افرادی که تو رو بخاطر موقعیتت میخان
و نه خودت بیشتر میشه-چون تامیای صادقانه بگی چارتا آمپولم میزنم دمشونو میذارن رو کولشونو در میرن،

دوستای خوبم واقعیت زندگی ما اینه
باهمة این احوالات:
خدا هست هنوز
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : free , Exhautless , طلایی , nader_wanton , همسر یک قهرمان , مرتضی
آره,واقعیت زندگی مااینه
صبر زیاد لازمه,مخصوصا موقعی که تتهایی بهت فشار میاره وکسی دورو برت نیست
منم که ظرفیت نه شنیدنو ندارم ترجیح دادم طرف پیشنهاد دادن نرم چه برسه به...
باز توکل به خدا یه حکمتی توش هست
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : طلایی , nader_wanton , همسر یک قهرمان
(2013/11/15, 06:12 PM)حنانه74 نوشته است: به نظرمن اگه به این اعتقادداشته باشیم که قسمت هرکسی درباره ازدواج مشخصه مثلاکسی که خدابراش توبیست سالگی ازدواجومقدرکرده باشه باوجودبیماری هم بیست سالگی ازدواج میکنه کسی هم که قرارباشه توسی سالگی ازدواج کنه حتی اگه هیچ مشکلی نداشته باشه سی سالگی ازدواج میکنهراحتترمیتونیم بااین مسئله کناربیایم...
پس خودتونونگران این موردنکنینicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

منم کاملا با حنانه جون موافقم
پارسال باورم نمیشد که همسر سابقم بخاطر ام.اس طلاقم بده
و الآن هم باورم نمیشه با وجود ام.اس و دقیقا با گذشت یکسال از طلاقم، با کسی که عاشقش هستم ازدواج کردم!!!
پس ام.اس فقط میزان علاقه طرف مقابل رو نشون میده نه زمان ازدواجicon_cry
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : ابراهیم , nader_wanton , afsaneh , chipchip , همسر یک قهرمان , zohaa
من خيلي ناراحتم.هميشه به ازدواج فكر ميكردم .اما ديگه امشب به صورت كلي قيدشو زدم و ميخوام خاكش كنم.ميدونيد چرا ؟ چون امروز فهميدم خواهرم هم ام اس داره .واسم قابل هضم نيست .حالم خيلي بده :-((((((((
....خسته ام از این امد و رفتن . می خواهم بمانم و اشیانه ام را پیدا کنم ....
 تشکر شده توسط : nader_wanton , paeazan , chipchip , یه غریبه , afsaneh , همسر یک قهرمان , Exhautless

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 314
  • 315
  • 316(current)
  • 317
  • 318
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,218 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,777 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,474 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,111 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست