•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 231
  • 232
  • 233(current)
  • 234
  • 235
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ازدواج برای ما معنا نداره وقتی با دید بد بهمون نگاه میکنن
روزگارغریبی است
شادی خانم عزیز...من تا حدودی با حرفتون موافقم اما دقت کنین که...اینجا ما خیلی از بچه ها رو داریم که ازدواج کردن و زندگیه موفقیم دارن...و خیلی از بچه های اینجا بین 20 تا 30 سال دارن و ارزوهای بزرگی تو زندگیشون دارن....وقتی این صحبت رو میکنین و جمع میبندین یعنی دارین همه رو به تنها بودن محکوم میکنین....تنهائی اصلا بد نیست....خودم یکی از طرفداراشم...اما نظرمو هیچ وقت اینجوری در مورد چیزی که خیلی ها روش حساسن بیان نمیکنم....تو صحبت های قبلیتونم خیلی در گیری شد....لطفا مراعات حال بقیه رو هم بکنین...ممنونم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : شیرین , melody , شهرزاد , Ghost
(2012/07/06, 11:00 AM)شادی فارسی نوشته است: ازدواج برای ما معنا نداره وقتی با دید بد بهمون نگاه میکنن

شادی جون چرا انقدر انرژی منفی به خودت راه میدی؟
بابا همشون که نگاه بد ندارن خیلی ها وقتی میفهمن که این ام اس چیه تازه کنجکاو میشن که با افرادش بیشتر آشنا شن چون تازه میفهمن که چقدر برداشت اشتباه داشتن
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Ghost
(2012/07/03, 12:57 PM)27bahar نوشته است: مرسی از توجه همه دوستان...من این بیماریو میشناسم...میدونم چه تصمیمی گرفتم اما مشکل فقط طرف مقابلمهووواون هیچ مشاوریو قبول نداره..آدم منحصر به فردیه...باورتون نمیشه که چقدر باهوش و با علوماته...پر از استعداد..مهارت..تجربه..وخلاصه آدم کاملیه...به نظرش میدونه داره چیکار میکنه وکسی نمیتونه تصمیمشو عوض کنه..اما از دکترش(نبوی)حرف شنوی داره...به نظرخودم برم با دکترش حرف بزنم باهاش صحبت کنه..اما میدونم اگه برم پی اون عصبانیش میکنم...موندم واللهsad2

بهار خانم سلام؛
عزیزم حرفهای دکتر نبوی رو اصلا جدی نگیر چون ایشان در msتخصص خیلی عالی داره ولی بچه های ام اسی رو اصلا درک نمی کنه، من خودم 11 ساله زیر نظر همین دکتر هستم که با همسرم تو مطب همین دکتر آشنا شدم که متأسفانه مخالفتهای زیادی با ازدواج ما داشت ولی ما ازدواج کردیم و 2سال که در کنار هم زندگی خوب و خوشی را داریم. این دکتر کلا با ازدواج مخالف ، اصلا حرفهاشو جدی نگیرید مهم تفاهم و درک دو طرفه .....
 تشکر شده توسط : baran1390
هر کسی قصد ازدواج داره با همنوع ام اسیش یا سالم ایشالله خوشبخت بشن ولی خواهشا خیلی مواظب باشید انتخابتون خوب باشه و دقیق و هیچ شکی توش نباشه
خلاصه اینکه بهترین انتخابتون باشه و قدر همو بدونید ایشالله خوشبخت بشید sad2sad2

و ذوق مرگ شیم از اینکه کسایی هستن که ام اس براشون معنا نداره و خودتون رو میخوان و تا اخرش هستن sad2sad2 خوشحال میشم این خبرا رو بخونم Smile (16)

ولی خودم قید ازدواج رو زدم چون نمیخوام دوست ندارم حالا بهردلیلی ایشالله شماها خوشبخت باشید با لبی خندون مثل همیشه دعا میکنم برای همتون و اوناییکه این قطد رو دارن icon_question

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
یه سوال میخوام همه نظر بدن!!! یعنی همه همفکری کننicon_biggrin

دوستان یه سوال؟smiling

آیا هنگام ازدواج (راستش رو بگیدا) ملاک اصلیتون پوله یا خوده شخص؟
 تشکر شده توسط : sara-m , Ghost , chipchip
(2012/07/07, 09:10 AM)شهرزاد نوشته است:

دوستان یه سوال؟smiling

چه سوال سختی خب!! دوتاش مهمه دیگه مسلمن اگه من از شخصیت طرف خوشم نیاد با اینکه کلی هم پول داشته باشه اما خب به دل نمی شینه؛ از طرف دیگه اگه شخصیتش رو بپسندم اما پول نداشته باشه فک کنم از نظر من مهم نیست!! شاید پول رو بشه به دست آورد اما شخصیتی که از کودکی شکل گرفته خیلی سخته تا بخوای عوضش کنی البته اگه بشه!! confused2پس به نظر من خود شخص مهمتره
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : شهرزاد
ممنون سارا جون منم همین موضوع رو میخوام ببینم آخرش به چه نتیجه ای میرسه خیلی ها میگن نه پول بعد موقع ازدواج با یه بی پول ازدواج میکنن و یا شایدم برعکس میگن پول دوست نداریم و دنبال پول میگردن.......
 تشکر شده توسط : Ghost , sara-m
(2012/07/07, 09:10 AM)شهرزاد نوشته است:

دوستان یه سوال؟smiling

مطمئنا ملاک شخصیت طرف مقابله ولی نباید فراموش کرد که پول هم نه برای تداوم عشق ، بلکه برای تداوم زندگی واجب و لازمه وگرنه بسی مشکل ساز میشه ..... agreement2
(2012/07/07, 01:31 PM)Ghost نوشته است: مطمئنا ملاک شخصیت طرف مقابله ولی نباید فراموش کرد که پول هم نه برای تداوم عشق ، بلکه برای تداوم زندگی واجب و لازمه وگرنه بسی مشکل ساز میشه ..... agreement2

بله کاملا متین ولی من منظورم از پول ثروته نه حداقل پول برای دوام زندگی

در اصل انتخاب ثروت یا انتخاب عشق؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 231
  • 232
  • 233(current)
  • 234
  • 235
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,252 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,886 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,546 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,394 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست