•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 166
  • 167
  • 168(current)
  • 169
  • 170
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام دوستان میخوام بدونیدکه ازدواج برای همه خوبه بشرطی که اگاهانه انتخاب کنیم بدونیم که بعد ازدواج همه چی عشقولانه نیست مسولیتها زیاد میشه ملاحظه بیشتر میشه باید هر دوطرف از 50%خواسته های خودشون بگذرن برای همه تا حالا هرکسی بودن دیگه برای شریک زندگیشون اون نباشن باید شریک زندگی ادم هر کس نیست که هر طور میخواییم رفتار کنیم کسی هستش که بخود ما وصله هر اتفاقی براش بیوفته ما رو هم درگیر میکنه خوشحالی و ناراحتی و غیره اما ما بایدبیشتراحتیاط و دقت کنیم چون ما به توجه محبت بیشتری نیاز داریم شریک زندگی ما با فردای پیش بینی نشده ای روبرو خواهد بود بایدفردی باشه که بیشتر از عشق صبر و از خودگذشتگی و تحمل وبیشتری داشته باشه و خیلی چیزهای دیگه که بحث اش مفصله برای زندگی ما تنها عشق کافی نیست چون ماها به اندازه دیگران تحمل شکست عاطفی و نداریم و ممکنه یه قهر ساده هم بقیمت جون ما تموم بشه.ممنومicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : yummy , احمدرضا , ساغر , nazanin200312 , mehdi488 , nazaninamiri70 , شهرزاد
(2009/07/15, 12:54 PM)negar نوشته است: سلام
خوشحالم از این که این موضوع اینجا عنوان شد...
درست صداقت...فقط صداقت...ام اس بیماری قاتل ها و روانی ها ....و هر چی بدی نیست...
فرد مورد نطر باید بدونه این یه امتحان هم برای خودش هم برای شریک زندگیش...خیلی دوست دارم داد بزنم به همه بگم...
"""""""""""""""""""""""""""""" یه ام اسی قدر ثانیه ثانیه زنگی خودش میدونه""""""""""یه ام اسی میدونه فنا شدن یعنی چی...و زندگی حتی با عمر 120 ساله اش ارزش بدی ریا و دروغ نداره"""""""""یه ام اسی هم برای خودش هم برای خانواده اش بهترین ها رو میخواد"""""""""یه ام اسی انگیزه بهتری برای یه زندگی مشترک داره""""""""""" یه ام اسی یه فرشته است...روی زمین...

در ضمن:
من میگم با یه سوال میشه طرف امتحان کرد که:
اگه خدایی نا کرده تصادف کردی...فلج شدی...از من چه توقعی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم...ولی نظر شخصی من اینه که صداقت در ابتدای کار مهمترین فاکتور...اون طرف با شما ازدواج میکنه نه بیماریتون...اگه این درک داشته باشه که هر کسی ممکن براش یه مشکلی پیش بیاد ... و چه مشکل های بزرگتر از ام اس...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیماری من یا شما عیب نیست...یه فاکتور از طرف خداست برای اینکه خوب زندگی کنیم...توکلت علی الله

تشکر شده توسط : mehdi488 , عمومهربان , ساغر
یعنی چی شما هم مثل بقیه حق انتخاب و زندگی دارید
تازه به نظر من شماها برای زندگی مناسب ترین چون میدونین زندگی چقدر سخت بدست میاد و قدر لحظه لحظشو میدونینagreement2agreement2
 تشکر شده توسط : احمدرضا , blue sky , عمومهربان , ساغر
پروانه خانم سلام
حیلی متاثر شدم
ممکنه یه قهر ساده هم بقیمت جون ما تموم بشه.ممنوم
چرا چرا باید اینچنین باشد
حرف پروانه جان صحیح است چون شوکهای عصبی هرچندکوچک اون هم از طرف شریک زندگی انسان میتواندخیلی بر تشدید بیماری ویا...بیمارام اسی اثرگذارد.پس درانتخاب شریک زندگی این را مدنظر داشته باشیدکه طرف مقابل شماتاچه اندازه اهل گذشت وایثاراست.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2012/01/22, 09:17 PM)محبوب نوشته است:
من همیشه از واکنش طرف مقابل در خصوص فهمیدن این موضوع هراس دارم و سعی میکنم ابتدا متوجه بشه که ام اس خللی در زندگی مشترک ندارد وقتی به مسيله یقین پیدا کرد با جرات میگم من ام اس دارم.
happy0065.gif
من همیشه از واکنش طرف مقابل در خصوص فهمیدن این موضوع هراس دارم و سعی میکنم ابتدا متوجه بشه که ام اس خللی در زندگی مشترک ندارد وقتی به مسيله یقین پیدا کرد با جرات میگم من ام اس دارم.
happy0065.gif
سلام دوست عزیزم . امیدوارم که حالت خوب باشه و ناراحتی خاصی نداشته باشی . میخواستم بگم من خودم نزدیک یکسال و نیم بود که نامزد بودیم و چند ماه قبل از اینکه تصمیم بگیریم عقد کنیم من فهمیدم که ام اس دارم . راستش اولش خیلی برام سخت بود که بهش بگم یعنی از این می ترسیدم که از هم جدا بشیم . اما تصمیم خودم را گرفتم نمی تونسم بدون این که بهش بگم باهاش ازدواج کنم . در مورد این موضوع حتی شدید تر از اون چیزی که ممکنه برامون اتفاق بیفته باهاش صحبت کردم اون هم گفت فکراش رو می کنه خبر میده بعد از یک مدت پیام داد که ما نمی تونیم با هم زندگی کنیم علی رغم این که فکر می کردم اصلا ناراحت نشدم . بعد از چند هفته دوباره پیام داد که با توکل بر خدا شروع می کنیم زندگیمون را . الان 6 ماه است که عقد کردیم روزگار خوبه . درسته تو ازدواج گاهی اوقات یک حرفایی پیش میاد اما همانطور که بچه ها گفتند آدم باید تحملش را بالا ببره .درسته بعضی وقتا یک حرفایی رد و بدل میشه اما مگه اونایی که بیمار نیستند تو زندگی مشکل ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستون دارم همتون را و برای همتون آرزوی خوشبختی دارم چه مزدوج چه مجرد . love51
رحمت اوست که پیوسته پناه من و توست .
 تشکر شده توسط : احمدرضا , ساغر
(2012/02/09, 08:48 AM)hafez نوشته است: سلام دوست عزیزم . امیدوارم که حالت خوب باشه و ناراحتی خاصی نداشته باشی . میخواستم بگم من خودم نزدیک یکسال و نیم بود که نامزد بودیم و چند ماه قبل از اینکه تصمیم بگیریم عقد کنیم من فهمیدم که ام اس دارم . راستش اولش خیلی برام سخت بود که بهش بگم یعنی از این می ترسیدم که از هم جدا بشیم . اما تصمیم خودم را گرفتم نمی تونسم بدون این که بهش بگم باهاش ازدواج کنم . در مورد این موضوع حتی شدید تر از اون چیزی که ممکنه برامون اتفاق بیفته باهاش صحبت کردم اون هم گفت فکراش رو می کنه خبر میده بعد از یک مدت پیام داد که ما نمی تونیم با هم زندگی کنیم علی رغم این که فکر می کردم اصلا ناراحت نشدم . بعد از چند هفته دوباره پیام داد که با توکل بر خدا شروع می کنیم زندگیمون را . الان 6 ماه است که عقد کردیم روزگار خوبه . درسته تو ازدواج گاهی اوقات یک حرفایی پیش میاد اما همانطور که بچه ها گفتند آدم باید تحملش را بالا ببره .درسته بعضی وقتا یک حرفایی رد و بدل میشه اما مگه اونایی که بیمار نیستند تو زندگی مشکل ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستون دارم همتون را و برای همتون آرزوی خوشبختی دارم چه مزدوج چه مجرد . love51

بهتون تبریک میگم .امیدوارم خوشبخت شینicon_question
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : mehdernet2
سلام بر همه ی شما بزرگ واران و بزرگ اندیشان

واقعا از این همه صداقت و بلند نظری لذت بردم.واقعا ازدواج دو قطب ناهمنام آهنرباست که دو طرف باید خواستار جذب همدیگه باشن.این جذابیت هم در صداقت گفتار و رفتار جلوه گر میشه.
 تشکر شده توسط : احمدرضا , برکه
(2012/02/09, 09:43 AM)بنده خدا نوشته است: سلام بر همه ی شما بزرگ واران و بزرگ اندیشان

واقعا از این همه صداقت و بلند نظری لذت بردم.واقعا ازدواج دو قطب ناهمنام آهنرباست که دو طرف باید خواستار جذب همدیگه باشن.این جذابیت هم در صداقت گفتار و رفتار جلوه گر میشه.

صداقت گفتار و رفتار

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : برکه
سسسسسسسسسسسسلاممممممممممممممممممممممممممممsmiling
سلام من فکر میکردم باید ازدواج رو فراموش کنمsad2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 166
  • 167
  • 168(current)
  • 169
  • 170
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,502 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,187 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان