•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 164
  • 165
  • 166(current)
  • 167
  • 168
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
مبارک باشه انشالله همیشه تو تاپیک از این خبرها باشه.
دوستان نکته ای که شهرزاد جان نوشته بود خیلی عالی بود
پس شماهم در زندگی صبورباشید
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : blue sky
مبااااااااااااااااااااااارکه!icon_questionhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrin
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
خدایا می شود روزی خبر ازدواج وخوشبختی تمام دوستان رو توی این تاپیک داشته باشیم
الهی همتون خوشبخت وعاقبت بخیر شویدبا دل شاد ولب خندون
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست

(2012/01/21, 08:19 AM)asmg نوشته است: سلام علی آقا من عروسیم بهمن ماهه
icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileواسه من نو عروس گز میفرستی؟
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

چشم !! برای خودتون حاضرم بفرستم بروی چشم !!! ولی برای همه ی مهمانها نههههههههه!‍!!! ها !!! laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

ان شاالله مبارک باشه !!! و همیشه در سایه توکل به خدا خوشبخت باشید smilingsmiling
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : asmg
سلام والله اون چیزی که شهرزاد گفته خیلی خوبه ها اما تا یادم میادمن نسبت فامیلیم از حضرت ایوب یکمی دوره تازه زمان ان حضرت بیماری ام اس نبود وگرنه ...ادم تا میتونه صبوری میکنه اما هیچ چیز به اندازه احساس تنهایی ادم و داغون نمیکنه ادم وقتی دونفر باشه بهتر میتونه جلو مشکلات دووم بیاره مثل همون موضوع که شهرزاد نوشته البته این نظرمن بودrolleyesrolleyesrolleyes
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : پویش , arezoo_azizi , ساغر , dr.dentist
انشالله خداوند به همه دوستان صبر ایوب...عزت یوسف....ثروت سلیمان......وهمراه وهمدمی چون رسول خاتم(ص)در گفتار وکردارعطا نماید که برتمامی مشکلاتتان فائق آیید .انشالله

تشکر شده توسط : احمدرضا , parivash
درسته از قدیم گفتن " دود از کُنده بلند میشه "
و اینم درسته که میگن هیچوقت دیر نیست.[/size...]اما از یه طرف دیگه میگن: [size=x-large]ای که دستت میرسد کاری بکن//////////////پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار[color=#000080]خودتونو دست کم نگیرید[color=#FF6347]
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

(2009/07/15, 11:11 AM)khatoon25 نوشته است: من اصلا موافق با نگفتن نيستم به هيچ وجه.يعني به نظرم دروغ خيلي بزرگيه.شريك زندگي آدم از هر كس نزديكتره و بايد همه چيز آدمو بدونه .بعد ديگه تصميم با هر دو نفر هست كه ادامه بدن يا نه اون شخصم حق داره تصميم بگيره.هيچ چيزي ارزشش رو نداره كه آدم قضيه به اين مهمي رو از همراهش پنهان كنه حتي اگه به قيمت از دست دادن اون شخص باشه چون اينجوري كه بگه در نهايت فقط عشقش رو از دست مي ده ولي اگه نگه هم وجدانش رو از دست مي ده هم اعتماد طرف مقابلش رو �هم آرامشش رو هم شرط انسانيت و صداقت رو زير پا گذاشته هم معني عشق از بين مي ره و در نهايت عشقش رو هم مطمئنا از دست مي ده.

من همیشه از واکنش طرف مقابل در خصوص فهمیدن این موضوع هراس دارم و سعی میکنم ابتدا متوجه بشه که ام اس خللی در زندگی مشترک ندارد وقتی به مسيله یقین پیدا کرد با جرات میگم من ام اس دارم.
happy0065.gif
من همیشه از واکنش طرف مقابل در خصوص فهمیدن این موضوع هراس دارم و سعی میکنم ابتدا متوجه بشه که ام اس خللی در زندگی مشترک ندارد وقتی به مسيله یقین پیدا کرد با جرات میگم من ام اس دارم.
happy0065.gif
تبریک دوست جان love28icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام همه تو بحث این موندن که به طرف بگن؟نگن؟چی میگه؟چی نمیگه؟ میمونه؟نمیمونه؟ بابا ما هنوز تو خود طرفش موندیم هنوز طرفی نیست که کابوس گفتن و داشته باشیم..کابوس ما چیز دیگه ست:تنهاییrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : محبوب , parivash , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 164
  • 165
  • 166(current)
  • 167
  • 168
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,503 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,188 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست