•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 109
  • 110
  • 111(current)
  • 112
  • 113
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2011/09/10, 09:14 PM)احسان نوشته است: سلام دوستان
همچین می گید ازدواج ازدواج هرکیم بخواد ازدواج کنه پشیمون میشه
منم می خوام ازدواج کنم تازه نامزده من ام اس داره و به قوله نیلوفر تنها چیزی که برامون مهم نیست همین ام اسه
الانم خداروشکر همه چیز داره یواش یواش جور میشه
هموتون می گید ازدواج نمی کنم ولی وقتی که طرفش (اونی که باید) به پستتون خورد همه این حرف ها و کلاس گذاشتن ها یادتون می ره.
اینو از من داشته باشید
برا همتون آرزوی از صمیم قلب آرزوی خوشبختی می کنم

واااااااااااااااااااااااااااای
احســـــــــــــــــــــــــــــــــــان
ازدواج کردیـــــــــــــــــــــــــــــن؟؟؟
وای خدا جون شکرت
چقد خـــــــــــــــــوب
خیلی برات خوشحالمagreement2
ایشالله تو تمومه مراحله زندگیتون موفق باشینhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_questionicon_questionicon_question
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : احسان
خب نظر همین هست شبگرد

یعنی چی چند سال دیگه ؟ منظورت تنهایی هست خب الانم کمی احساس تنهایی میکنم ولی از یه لحاظ دیگه منظورم اینکه چون منحساسم و خانوادم سختگیر نمیذارن با دوستان ام اسی در ارتباط باشم برا همین احساس میکنم تک افتادم و تنها هستم confused2
ممنون از نظرت یاسی
من به خانواده خودم نگفتم و نخواهم گفت جریان ام اس نامزدم رو چون این یه مسئاله شخصیه و به من و زندگی من مربوط میشه پس اجازه دخالت هیچ فردی رو حتی پدر و مادرم رو تو این قضیه نمی دم(البته این نظر و طرز فکر منه)
فردی هم که می خواد ازدواج کنه اگه انقدر هم استقلال از خودش نداشته باشه بهتره قید زندگی رو بزنه

چیزهایی که گفتم نظر شخصیه منه و قصد جسارت و بی احترامی به هیچ شخصی و ندارم و نداشتم

(2011/09/10, 09:22 PM)bita.s نوشته است: واااااااااااااااااااااااااااای
احســـــــــــــــــــــــــــــــــــان
ازدواج کردیـــــــــــــــــــــــــــــن؟؟؟
وای خدا جون شکرت
چقد خـــــــــــــــــوب
خیلی برات خوشحالمagreement2
ایشالله تو تمومه مراحله زندگیتون موفق باشینhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_questionicon_questionicon_question

سلام بیتا جان
نه هنوز ازدواج نکردیم
دقت کن دخترم
گفتم نامزدم
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

ولی من مثلا ببین مثال میزنم زنداداشم نمیدونه با اینکه خیلی صمیمی هستیم
خب بالاخره هر کسی یه توقعاتی داره از زندگی و اشخاص اطرافش
مثلا وقتی اون و خانوادش میان خونمون همه کمک میکنیم مثلا برا تدارک شام
وقتی من میرم به طبع خانه خانواده اونا یا داداشم این توقع رو از من دارن بالاخره اگه کاری نکنم بهم مشکوک میشن پیش خودشون شاید این فکرو نکنن من حال ندارم میگن چقد خودشون میگیره چقد مغروره بالاخره من ثابت کردم و میکنم که من هیچیم نیست و حتی اجازه نمیدم اونا دست به سیاه و سفید بزنن اشکال نداره بیخیال دنیا دو روزه

ول یموندم تو چطور میخوای این مسئله رو پنهون کنی نه یه ساله نه دو سال بحث یه عمره تنها راهش اینکه قطع رابطه کنی البته منم قبلا همین نظرو داشتما میگفتم فقط طرف باید بدونه ولی میبینم اینطور به خودم فشار میاد بهرحال بخاطر این چیزها هست که دوست ندارنم ازدواج کنم
الان این نظر تو هست نظر نامزدت چجیه ایکاش اونم توی این بحثها شرکت میکرد
اونم نظره منو داره
پنهون کردنش زیاد سخت نیست نیاز به قطع رابطه هم نداره
بگو چیش سخته تا منم بگم
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

نامزد ینی در شرفه ازدواج دیگه
موفق باشیدagreement2
smile , be happy and enjoy life
همین حرفهاییکه زدم دیگه

بیشترش رو نمیتونم ئبگم اخه طولانیه

ولی من الان خودم 4 ساله دارم از بنی بشرها پنهون میکنم
مثلا وقتی میریم سفر گرمم بشه میگم وای عصبی میشم جوریکه دوست دارم داد بزنم هی میگن چته چقد سوسول وای دختر مامانی و این حرفها عصبی تر میشم
وقتی برم جایی مثلا ظرفها رو نشورم یا کاری نکنم میگن به طعنه پوستت خراب نشه یوقتی چقد مغروری تو پر قوئ بزرگ شدی
وقتی مثلا 4-5 ساعت راه برم و بعد خسته بشم اگه بگم یه پنج دقیقه ای استراحت کنیم میگم وای سوسول یکم راه برو راه نمیری اینطور شدی
وقتی از حرفشون ناراحت بشم مثلا چیزی در مورد ام اس بگن توی خودم بریزم و داغون میشم
وقتی مثلا میگن خیلی از بیماریها بده میگم مثل چی میگن مثل ام اس میگم نه انواع مختلفی داره میگن تو از کجا میدونی این بیماری رو نداری ببینی چقد سخته ادم از کار میندازه و من توی درون خودم میشکم

و هزاران حرف دیگه
مثلا میگن چرا ازدواج نمیکمنی توی دلم میگم اگه دختر خودتم این بیماری رو داشت عمرا ازدواج میکرد
و ................ بماند بقیش
 تشکر شده توسط : warrior , ارزو , paeeze
چرا ازدواج نمیکنی ؟!!!!!!!!!!!!!خیلی مسخرس که با این سوال به این نتیجه برسن که طرف ام اس داره....

مشکل ازدواج الان تو جامعه همه گیره....ربطی هم به بیماری و این چیزا نداره .کلی آدم سالم هستن که مجردن هنوز...

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

بله ادمای سالم هستن که هنوز مجردن و خیلی مشکلات دیگه هم وجود داره که باعث شده خیلی مجرد بمونن
ولی توی شهر کوچیک موندن و بودن و ترحم کردن یا اینکه بخوان به این نتیجه برسن خیلی سخت نیست بهرحال من با حرفاشون ناراحت میشم برا همین تصمیم گرفتمئنه به کسی بگم نه بخوام قسد ازدواج داشته باشم البته نه امادگی دارم نه اینکه مردم میذارن
پشت سرم شایعه کردن دو ساله ازدواج کرد و موقعیتام رو پروندن البته بهتر چون من قصد نداشتم بهتر شد ولی خب بهرحال خیلی نامردن که این حرفا رو پشتم در اوردن
خدا به داد این برسه که بخوام مثلا ازدواج کنم و به یکی بگم من ام اس دارم و وقتی میخواد بره همه جا جار بزنه اره دختر فلانی به این خاطر نمیخواست ازدواج کنه و همه یه کلاغ چل کلاغ کنن و منو داغون به همین خاطر بیخیال

اگه بخواد قسمت بشه اینها میشه بهونه ولی بهرحال الان دوست ندارم
یاسی جون منم تو یه شهر کوچیکم.
ناراحت نباش اینام یه روز بزرگ میشنagreement2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 109
  • 110
  • 111(current)
  • 112
  • 113
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,343 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,939 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,703 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,481 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
19 مهمان