•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 418
  • 419
  • 420(current)
  • 421
  • 422
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
با ازدواج مشکل ما ام اسی ها بیشتر هم میشه خصوصا خانمها

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , yas8866 , مژگان68
من اومدم دوباره خوش اومدم  love51
ازدواج نخواهم کرد چون نمیخوام خورد بشم  sad2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , silent , yas8866 , مژگان68
من با مسئله ازدواج کلا مخالفم  smiling
با ام اس میشه زندگی کرد ولی نمیشه یه زندگی رو شروع کرد   Smile (16)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : مژگان68
امسال چهارمین سالگرد ازدواج و جشن گرفتیم 

تا این لحظه اینقدر درگیر زندگی بودیم که ms از یادم رفت!

یعنی میخام بگم ms مسئله بزرگی نبوده که حل نشه.
جنسم از خاك و دلم خاكي تر...
 تشکر شده توسط : helli , mstoday , alireza1111 , glassheart , مُنا_منتظر المهدی , hadisss , Fariba 3345 , مژگان68
من بعد از 11سال زندگی مشترک و یه پسر مهربون فهمیدم ام اس دارم 
همسرم که به گفته خودش اصلا براش مهم نیست 
ولی من خودم میدونم با منی که کمی بیشتر از یه ادم عادی استرس دارم و زود عصبی میشم زندگی کردن راحت نیست 
نمیدونم عاقبت زندگیم قرار چی بشه ولی بهش خوش بینم 
در واقع یادگرفتم به همه چیز خوش بین باشم 
نمیدونم اگر مجرد بودم و ام اس میامد سراغم چه کار میکردم 
شاید منتظر میموندم یکی پیدا بشه که منو با این شرایط بخواد و من به حرفش اعتماد نمیکردم و حتما اونو به چند روش امتحان میکردم تا مطمن بشم علاقه اش زودگذر نیست و ماندگار
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
 تشکر شده توسط : mstoday , alireza1111 , mahsa24 , مژگان68
سلام
کلا هیچی واسه مردا سخت نیست اگه دست و پام نداشته باشن یکی رو پیدا میکنن که جوری عاشقش کنن که مرده بشه لیلی
اما ما دخترا رو هیچ پسر سالمی نمیخواد چون خودشونو ماماناشون فک میکنن زندگی با ما ها درده
هرچند که از بی علم بودنشونه
آخه پسرا یاد گرفتن اول نر باشن بعد مرد
متاسفم
Confused
تمام مزرعه کافرش می خواندندگل آفتابگردانی که عاشق باران شده بود....
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , mahsa24 , مژگان68 , zahra1983
سلام. من 36 روز میشه که ازدواج کردم. خیلی زیر ذره بین هستم ولی خداروشکر همه چی خوبه من اعتمادبه نفس خوبی دارم اولین چیزی که خیلی زود تو خانواده همسرم نمره عالی گرفتم اخلاقم بود که از پچ پچ ها و گاهی از واضح گفتن خودشون فهمیدم دوم آشپزیم نمره عالی گرفت کم کم دارم جا میفتم تو این خانواده حالا با اطمینان میتونم بگم یه ازدواج منطقی که عشق و عقل رو همزمان داشته باشه میتونه خیلی هم خوب باشه خودتون رو دست کم نگیرین و اجازه ندین کسی براتون اندازه سهم از خوشبختی تعیین کنه همه ما چه سالم چه بیمار و چه هرچیز دیگه حق داریم دوست داشته باشیم و دوست داشته بشیم هیچ کس نمیتونه و حق نداره برای ما اندازه تعیین کنه. من بخاطر کسی که دوستش دارم و دوستم داره چهارسال هم صبر کردم هم از حقم کوتاه نیومدم و الان خداروشکر راضیم. امیدوارم همه فرصت ساختن یه زندگی شیرین و سرشار از عشق و امید رو داشته باشن icon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli , mj.ny-luise , الی کوچولو , mahsa24 , مُنا_منتظر المهدی , atkh , آرزو , hadisss , مژگان68 , Fariba 3345
(2019/02/04, 02:50 PM)خدا نوشته است: سلام
کلا هیچی واسه مردا سخت نیست اگه دست و پام نداشته باشن یکی رو پیدا میکنن که جوری عاشقش کنن که مرده بشه لیلی
اما ما دخترا رو هیچ پسر سالمی نمیخواد چون خودشونو ماماناشون فک میکنن زندگی با ما ها درده
هرچند که از بی علم بودنشونه
آخه پسرا یاد گرفتن اول نر باشن بعد مرد
متاسفم
Confused

سلام دوست عزیز
این چه حرفیه آخه ...همه مثل هم نیستن...
خیلی از دوستان ام اسی ما ازدواج کردن خیلی ها هم در مسیر ازدواج هستن با یه فرد سالم.
قبول کنید که ما مشکل اصلیمون خودمون هستیم چون بیماری باعث شده اعتماد به نفسمون کم بشه و خودمون رو دست کم بگیریم...

خودتونو هیچ وقت دست کم نگیرید ...
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , atkh , glassheart , سمیرا67 , مژگان68
من دارم با یه همدرد ازدواج میکنم
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : helli , atkh , سمیرا67 , mj.ny-luise , glassheart , الی کوچولو , مُنا_منتظر المهدی , آرزو , silent , alireza1111 , hadisss , Fariba 3345 , مژگان68
بچه ها من یه سوال دارم نمیدونستم کجا بپرسم. ببخشید اگه تایپکش مناسب نیست. من ازدواج کردم الان بیمه من تغییر کرده از تامین اجتماعی به خدمات درمانی و استان محل زندگیم هم تغییر کرده حالا برای گرفتن دارو من از نو باید پرونده تشکیل بدم ؟ الان چهارتا آمپول دیگه دارم زودتر به فکر باشم اگه دردسر داره کاراشو انجام بدم اگر کسی اطلاع داره باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین. icon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : مژگان68

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 418
  • 419
  • 420(current)
  • 421
  • 422
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,837 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,379 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,840 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,005 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
8 مهمان