•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 391
  • 392
  • 393(current)
  • 394
  • 395
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
معمولا اقایان به زیبایی و وجاهت ظاهری توجه بیشتری دارند و خانم ها موقعیت مالی و اجتماعی را مهم تر می دانند . این به آن در
 تشکر شده توسط : majid1 , hyd69hyd , mahsa24 , farda20032020 , یاسی , behzad mkh , arezooo82 , zenith , ehsank
(2015/06/14, 11:55 PM)ali1357 نوشته است: معمولا اقایان به زیبایی و وجاهت ظاهری توجه بیشتری دارند و خانم ها موقعیت مالی و اجتماعی را مهم تر می دانند . این به آن در

آره در جامعه ما اینجور جا افتاده که اصلا و به هیچ وجهی درست نیست .
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : ali1357 , mahsa24 , یاسی , behzad mkh , arezooo82
سلام به نظر من وقتی مشکلی نداری چرا بترسی که بقیه بفهمند دنیا زیباست پس زندگی کن مگر بزای مردم زندگی می کنی بازم می گم اینم می گذره بالا سریتو ببین نه ادمای رو بروتو که ارزش ندارن
 تشکر شده توسط : یاسی , mahsa24 , arezooo82 , behzad mkh , zenith
(2015/06/14, 11:25 AM)kohedard نوشته است:
(2015/06/07, 04:08 PM)arezooo82 نوشته است:
(2015/05/30, 09:20 PM)ehsank نوشته است:
(2015/05/30, 08:33 PM)رضا ا نوشته است:
(2015/05/30, 01:19 PM)ehsank نوشته است: من در فکر ازدواج با دخترخانمی هستم که ام اس داره. البته هنوز به خودش چیزی مطرح نکردم و شاید خودش داره اینو می خونه.
اما از دو چیز می ترسم: یکی اینکه وضعیت جسمی او به حدی برسه که از انجام کارهای شخصی اش هم باز بمونه. ینی نیازمند مراقبت پیدا کنه. در این صورت از بنیه ی من فراتر میره کار.
دوم اینکه خودم به لحاظ روحی کم بیارم...
آیا کسی تجربه ی مشابهی داشته؟

سلام من خانومم ام اس داره و معلوله یه چیز میگمم گوش بگیر اگر پول داری باهاش ازدواج کن اگر نه نه خودت اذیت کن نه اون دختررو .تو جامعه ما حرف رو پول میزنه نه علاقه من دارم ماهی 1200000 پول دارو وماهی 500000 پول پرستار میدم اگر با علاقه بری در داروخانه هیچی بهت نمیدن میگن پول بده..

ممنونم از روشنگریت. یکی از بهترین جواب ها رو دادی! من پول زیادی ندارم. راستش یه مسئله خصوصی هم داشتم که بهت پیام دادم نظرت رو بپرسم. ممنون میشم جواب بدی.

حذذذذذذذذذففففففففف شد!!!!!
عشق کار نازکان نرم نیست
عشق کار پهلوان است ای پسر (مولانا)

هیچوقت انسانیت خودتون رو با پول نسنجید.هیچوقت...اگه واقعا بهش علاقه دارید،مطمئنم که هییییچ چیزی منصرفتون نخواهد کرد! اگرم ندارید که هیچی.همسر من وقتی اومد خواستگاریم حتی صد هزار تومن هم پس انداز نداشت! اما الان بعد از گذشت 5 ماه خونه هم خرید.ماشینم خرید.چون خدا به قلب پاکش داد اینارو...واقعا معجزه شد که یهو اینهمه پول اومد دستش...اینجا خدا یکبار دیگه به ما گفت که من کنارتونم...عشق پاک باشه بقیش حله....دعای یه ام اسی،معجزه میکنه! یادتون نره!!
یعنی منم ازدواج کنم خدا بهم خانه و ماشین میده؟ متاسفانه همه مثل شما نیستن من که به هرکی گفتم ازدواج اولش ازم خانه و ماشین خواستconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

به یه ام اسی بگید ازدواج،مطمئن باشید ازتون خونه و ماشین نمیخواد.چون میدونه چیزای مهم تر از این وجود داره.....اینم از شخصیت خاص ما ام اسی هاست..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , mahsa24 , behzad mkh , farda20032020 , majid1 , مژگان68 , zenith , یاسی , مریم 1361 , ehsank
(2009/07/16, 01:53 PM)fariba نوشته است: سلام .منم معتقدم که باید قبل از ازدواج به طرف این مساله رو گفت.و این رو هم میدونم گفتنش به قیمت این تموم میشه که طرف بره و پشت سرشو هم نگاه نکنه. Smile به نظر من تنها در صورتی طرف این مساله رو میپذیره که به خاطر رابطه دوستی قبلی با دختر خانمه و به خاطر شناختی که از اون پیدا کرده متوجه بشه که ام اس مشکل بزرگی نیست.در غیر اینصورت میره سراغ یه مورد ایده التر. Smile (16)
وخلاصه کلام اینکه من خودم رو مساله ازدواج خط کشیدم. Wink

با سلام
منم کاملا موافقم کسی که نتونه تو ذهن خودش این مریضی رو حلاجی کنه پس نمیتونه شریک زندگی باشه گرچه شریک زندگی ما باید یه آدم جسور و با اعتماد به نفس باشه که در شرایط حساس همدم و کمک باشه نه با شنیدن این موضوع کنار بکشه چون خدایی نکرده ممکنه واسه هر انسانی پیش بیاد و این بیماری انتخاب هیچ کدوممون نبوده البته اول باید خودمون باهاش کنار بیایم بعد از بقیه انتظار درک داشته باشیم با ارزوی سلامتی تک تکتون

(2015/06/20, 05:32 PM)arezooo82 نوشته است:
(2015/06/14, 11:25 AM)kohedard نوشته است:
(2015/06/07, 04:08 PM)arezooo82 نوشته است:
(2015/05/30, 09:20 PM)ehsank نوشته است:
(2015/05/30, 08:33 PM)رضا ا نوشته است: سلام من خانومم ام اس داره و معلوله یه چیز میگمم گوش بگیر اگر پول داری باهاش ازدواج کن اگر نه نه خودت اذیت کن نه اون دختررو .تو جامعه ما حرف رو پول میزنه نه علاقه من دارم ماهی 1200000 پول دارو وماهی 500000 پول پرستار میدم اگر با علاقه بری در داروخانه هیچی بهت نمیدن میگن پول بده..

ممنونم از روشنگریت. یکی از بهترین جواب ها رو دادی! من پول زیادی ندارم. راستش یه مسئله خصوصی هم داشتم که بهت پیام دادم نظرت رو بپرسم. ممنون میشم جواب بدی.

حذذذذذذذذذففففففففف شد!!!!!
عشق کار نازکان نرم نیست
عشق کار پهلوان است ای پسر (مولانا)

هیچوقت انسانیت خودتون رو با پول نسنجید.هیچوقت...اگه واقعا بهش علاقه دارید،مطمئنم که هییییچ چیزی منصرفتون نخواهد کرد! اگرم ندارید که هیچی.همسر من وقتی اومد خواستگاریم حتی صد هزار تومن هم پس انداز نداشت! اما الان بعد از گذشت 5 ماه خونه هم خرید.ماشینم خرید.چون خدا به قلب پاکش داد اینارو...واقعا معجزه شد که یهو اینهمه پول اومد دستش...اینجا خدا یکبار دیگه به ما گفت که من کنارتونم...عشق پاک باشه بقیش حله....دعای یه ام اسی،معجزه میکنه! یادتون نره!!
یعنی منم ازدواج کنم خدا بهم خانه و ماشین میده؟ متاسفانه همه مثل شما نیستن من که به هرکی گفتم ازدواج اولش ازم خانه و ماشین خواستconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

به یه ام اسی بگید ازدواج،مطمئن باشید ازتون خونه و ماشین نمیخواد.چون میدونه چیزای مهم تر از این وجود داره.....اینم از شخصیت خاص ما ام اسی هاست..

فقط یه چیزی بگم اگر فکر میکنی کم میاری و میری اگر قصد موندن نداری پس از الان برو چون ضربه ای که اون موقع بهش میزنی بدتر از تنها بودن اون خانمه
 تشکر شده توسط : یاسی , mahsa24 , arezooo82 , hyd69hyd , آنا , fariba 68 , behzad mkh , سیما جون , ehsank
به نظر من اگه یکی یکی رو دوست داشته باشه،دنبال بهونه و اما و اگه نمیگرده!بیشتر فهمیدن درباره این بیماری و تحقیق کردن دربارش،خیلی با مردد بودن فرق داره...مهناز جان راست میگن اگه واقعا قصد موندن ندارید و رفیق نیمه راه هستید،همین حالا برید بهتره.بهرحال اون خانم هم مطمئنا یه قسمتی دارن و هیچوقت تنها نخواهند موند.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : mahsa24 , hyd69hyd , farda20032020 , آنا , fariba 68 , zenith , یاسی , behzad mkh
بعضیا بهشون هم میگی ولی رفیق نیمه راه میشن .
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : mahsa24 , arezooo82 , zenith , یاسی , behzad mkh
سلام به نظر شما جلسه چندم خواستگاری باید مساله ام اس گفته بشه؟؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : fariba 68 , یاسی , mahsa24
سلام مریم جون. وقتی دیدی صحبت هاتون به هم نزدیکه و مطمئن شدی که باهم تفاهم دارید جلسه سوم موضوع ام اس را خیلی آروم بگو .

نه همون اول نه اینه خیلی دیر بگی چون دیر هم بگی بهشون بر می خوره .
 تشکر شده توسط : glassheart , یاسی , farda20032020 , mahsa24 , آنا
با سلام
دختری که خیلی دوسش دارم و میخوام باهاش ازدواج کنم ، جدود سه ماهه که متوجه شده مبتلا به ام اسه.ولی تازه یک هفتست که به من گفته.هرچی بهش میگم که من مشکلی با بیماریت ندارم قبول نمی کنه و بعد یکسال که با هم هستیم میگه باید از هم جدا شیم.دلیلی هم که میاره اینه که آیندم خراب میشه و...با توجه به اینکه حتی خونوادش هم از بیماریش بی خبره لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم بفهمه که بیماریش واقعا برام مهم نیس و خودش از همه چی برام با ارزش تره...دستی دستی دارم از دستش میدم.بچه ها کمک لطفاrolleyesrolleyessad
 تشکر شده توسط : یاسی , hessam , ashrafi , ayda.m , mahdi7 , kohedard , mahsa24 , arezooo82 , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 391
  • 392
  • 393(current)
  • 394
  • 395
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,252 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,884 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,545 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,392 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست