•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس
من 4ساله سینوکس میزنم جای تزریقام سفت شده ئیگه نمیدونم چیکار کنم ولی خدا را شکر با مسکن بدن درد سر درد ندارم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
(2013/03/27, 12:11 PM)saeid نوشته است: من 4ساله سینوکس میزنم جای تزریقام سفت شده ئیگه نمیدونم چیکار کنم ولی خدا را شکر با مسکن بدن درد سر درد ندارم
در جا های مخطلف به صورت متوالی بزنید (یعنی هر هفته یک جا نزنید یک بار به پای راست یک بار به پای چپ در مورد دست هم همین گونه است)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud
سلام دوستان باتوجه به اینکه من سینووکس میزنم اما چندروزیه که حس میکنم یه ذره بینایی یکی از چشام کم شده حالابه نظرتون من به دکترم مراجعه کنم یا چشم پزشک اخ دکترم همیشه جواب قانع کننده ای به ادم نمیدهicon_cryHuh
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : آقا صادق , movahedi
(2013/04/09, 07:58 AM)minoshka نوشته است: سلام دوستان باتوجه به اینکه من سینووکس میزنم اما چندروزیه که حس میکنم یه ذره بینایی یکی از چشام کم شده حالابه نظرتون من به دکترم مراجعه کنم یا چشم پزشک اخ دکترم همیشه جواب قانع کننده ای به ادم نمیدهicon_cryHuh

بنظرم بهتره به دکتر مراجعه کنین...
ممکنه داروتونو عوض کنه
(2013/04/16, 06:41 PM)زهراخانم نوشته است: وجود لکه های قرمز در کل بدن که بعضی وقتها خیلی آشکار میشه و برای افراد هم سوال میشه که دارند از فضولی منفجر میشند از عوارض این داروست؟دوستان شما هم این مشکل رو دارید؟

من ازین لکه ها ندارم....یا اگه بوده انقد کم بوده که خودمم متوجهش نشدم چه برسه بقیهconfused2
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : minoshka , movahedi
اولین بار که عوارض آمپول را در سایت ها انجمن مطالعه کردم خیلی ترسیدم بخاطر همین حدود 2 هفته اولین تزریقم رو عقب انداختم اما بالاخره دل رو زدم به دریا و رفتم برای تزریق هیچ مسکنی هم مصرف نکردم چه قبل و چه بعد تزریق چون اولین تزریقم 7 عید بود انجمن ام اس تعطیل بود و یک پرستار که بلد بود برام تزریق کرد کل دارو رو تزریق کرد که هیچ ته آن را نون کشید داد گفت بخور .smilingدارو در بدنم گم شد و خوشبختانه هیچ عوارضی برای من نداشت بعد که از انجمن پرسیدم گفت چون قبلا تمرینات ورزشی با وزنه داشتم بدنم خیلی قوی است و عوارض نشون نداد هرموقع که تزریق میکنم تا هفته بعد حتما ورزش میکنم حالا وزنه که نه اما پیاده روی تند و دویدن تو برنامه ام هست
به دوستانم توصیه میکنم بدنتان را با ورزش مقوم کنید و حتما برنامه غذایی خوب مخصوصا پروتئینی داشته باشید
اولین بار که عوارض آمپول را در سایت ها انجمن مطالعه کردم خیلی ترسیدم بخاطر همین حدود 2 هفته اولین تزریقم رو عقب انداختم اما بالاخره دل رو زدم به دریا و رفتم برای تزریق هیچ مسکنی هم مصرف نکردم چه قبل و چه بعد تزریق چون اولین تزریقم 7 عید بود انجمن ام اس تعطیل بود و یک پرستار که بلد بود برام تزریق کرد کل دارو رو تزریق کرد که هیچ ته آن را نون کشید داد گفت بخور .smilingدارو در بدنم گم شد و خوشبختانه هیچ عوارضی برای من نداشتدیروزم چهارمی رو زدم بعد که از انجمن پرسیدم گفت چون قبلا تمرینات ورزشی با وزنه داشتم بدنم خیلی قوی است و عوارض نشون نداد هرموقع که تزریق میکنم تا هفته بعد حتما ورزش میکنم حالا وزنه که نه اما پیاده روی تند و دویدن تو برنامه ام هست
به دوستانم توصیه میکنم بدنتان را با ورزش مقوم کنید و حتما برنامه غذایی خوب مخصوصا پروتئینی داشته باشید
 تشکر شده توسط : sayeh_r , minoshka , movahedi , زهرا59
دوستای خوب یه سئوال دارم :
کسی تا حالا بعد از تزریق دچار تهوع ( نه فقط حالتش ها !) و تنگی نفس و طپش قلب شده ؟
من برای اولین بار اینطور شدم و فکر کردم دارم خفه میشم و می میرم.
تا به حال عوارضی جز سردرد نداشتم و اگه مسکن میخوردم که دیگه دردی نداشتم.تازه از روز اول هم تمام سینووکس رو برام تزریق کردن و چیزی نشد.

فقط این آخرین بار اینطور شد و به محض تزریق حالم بد شد و بالا آوردم.
من به ران تزریق کردم و حالا نمیدونم ممکنه در اثر تزریق در رگ بوده به جای عضله ؟
کسی میدونه اگه اشتباهی توی رگ تزریق بشه چی میشه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
پیشنهاد میکنم سئوالتون رو از سامانه 1490 بپرسید اطلاعات دقیقتری میدن(انشاا..)
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : nahid
منم ریزش موهام بیشتر شده...بداخلاقم شدم مخصوصا فردای روز تزریقangry3
کاش اوونکس همیشه در دسترس بودsad2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
اخ ناهید جون شاید استرس زیادی رو قبلش تحمل کردی که اینجوری شدی جونم شما که خودت کوه امیدی بگزار ببین این دفعه چی میشه ان شالله که چیزی پیش نمیاد icon_question
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
منم یکی دو بار حس کردم توی رگ زده شد.
اما مشکلی پیش نیومد.
فقط کمی بیشتر حالت تهوع و تب و لرز داشتم.
من بعد از تزریق پا درد شدید هم دارم که گاهی تا دو روز طول میکشه و باید مسکن مصرف کنم.
منم ریزش موی شدید داشتم و دکتر زینک داد اما بعد متوجه شدم که بخاطر کیست بوده.
و خودم احتمال میدم این عفونتها و کیست ها همه از نتایج مصرف داروهای ام اس هستن چون سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنن.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : kiana , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 17,338 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,980 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 58,504 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 56,900 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 25,139 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,553 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 11,227 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 18,181 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,590 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,888 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان