•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44(current)
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس
سلام دوستان
من قبلا یک سال سنووکس زدم و به تشخیص دکتر یک سال دارویی مصرف نکردم
الان دوباره یک ماهه که سینوکس تزریق میکنم
دارو شکلش هم عوض شده نسبت به قبل، سرنگ آماده تزریقه
قبلا بعد تزریق مشکل خاصی نداشتم اما الان عوارض بعد از تزریق خیلی شدیده به حدی که شب تزریق از بدن درد و تب و لرز نمیتونم بخوابم و تو این یک ماه کلا احساس گیجی دارم و همیشه انگار تو سرم صدای زنگ(سوت) میشنوم
به نظرتون این عوارض بعد از چند ماه تزریق بهتر میشه و بدن عادت میکنه یا اینکه باید داروی مصرفی رو عوض کنم؟
دکترم هم به این زودیا وقت نمیده که سریع برم پیشش باهاش مشورت کنم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من بیشتر از 6 ساله سینووکس تزریق میکنم ولی هنوز قبل تزریق مسکن استفاده میکنم
سلکسیب به تجویز دکتر...
قبلاً هم استامینوفن و مسکن های غیر استروئیدی دیگه مصرف میکردم
ولی از موقعی که سرنگ آماده ی تزریق شده عوارضش بیشتر شده چون قبلا
درست پودر ویال و محلول مخلوط نمیشده یحتمل...
مخصوصا اگه یک دوز هم تزریق نشه
بنظرم شمام از مُسکن استفاده کنید
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : yas8866 , l36320 , پریا حقیقت پور
سلام دوست عزیز با تایید سخنان سمیرا عزیز باید اضافه کنم .
منم عوارضم بیشتر شده در حدود این یک سالی که از شکل جدید استفاده میکنم .
نیازی به تغییر دارو نیست ، شما حتما قبل و بعد تزریق از مسکن استفاده کن حتی دکتر من فرمودن تا 4 تا استامینوفن هر 4 ساعت هم مجازه .
بعد تزریق کمپرس سرد کنید محل تزریق را .
در صورت امکان زمان تزریق را به شب و موقع خواب نزدیک کنید .
من خودم الان ژلوفن میخورم بعد از تزریق .
با قسمت حمایت از بیمار شرکت تماس بگیرید راهنمایی میکنن .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : samiramiss , l36320 , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
من تازه 3 هفتس تزریق داروی سینووکس رو شروع کردم. دوتا اولی رو توی بازو با کمک پرستار زدم ولی سومی رو خونه خودم توی ران زدم. بعد چند ساعت از تزرریق دارو بی حالی سردرد شدید و دچار تب میشم. یکمی نگران شدم که شاید نباید به تزریق ادامه بدم و برم پیش دکترم. این علایم طبیعیه؟ در ضمن من از مسکن اصلا استفاده نکردم چون فکر میکنم عوارض زیادی دارن این مسکنا. ممنون میشم کمک کنین. لازمه از دکتر وقت بگیرم یا این موضوع طبیعیه و باید دردو تحمل کنم؟
بروشور دارو بخونيد اين عوارض بخصوص در ابتداى شروع اين دارو طبيعيه! همين تاپيك رو هم بخونين بقيه ى دوستان در مورد عوارض اين دارو توضيحات لازم رو دادند به نظرم نيازى به مراجعه به دكتر نداريد ميتونين سوالتون رو از همون پرستارى كه بهتون آموزش داد يا منشى دكتر تلفنى بپرسيد تا براتون از دكتر سوال كنه .
 تشکر شده توسط : glassheart , پریا حقیقت پور
(2020/08/19, 10:07 PM)sAjjAdBahari نوشته است: سلام دوستان
من تازه 3 هفتس تزریق داروی سینووکس رو شروع کردم. دوتا اولی رو توی بازو با کمک پرستار زدم ولی سومی رو خونه خودم توی ران زدم. بعد چند ساعت از تزرریق دارو بی حالی سردرد شدید و دچار تب میشم. یکمی نگران شدم که شاید نباید به تزریق ادامه بدم و برم پیش دکترم. این علایم طبیعیه؟ در ضمن من از مسکن اصلا استفاده نکردم چون فکر میکنم عوارض زیادی دارن این مسکنا. ممنون میشم کمک کنین. لازمه از دکتر وقت بگیرم یا این موضوع طبیعیه و باید دردو تحمل کنم؟

علائم شبیه آنفولانزا بخصوص در شروع دوره تزریق سینووکس کاملا طبیعیه 
با خونون تجربیات دوستان در این تاپیک و اینستاگرام سایت میتونید این علایم رو کم کنید 
مثلا تجربه خودم این بود که هرموقع دارو رو به دمای محیط میرسوندم(تقریبا نیم ساعت قبل از تزریق از یخچال بیرون میاوردم) عوارض کمتری برام داشت
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : هليا , پریا حقیقت پور
(2020/08/21, 11:27 AM)glassheart نوشته است:
(2020/08/19, 10:07 PM)sAjjAdBahari نوشته است: سلام دوستان

علائم شبیه آنفولانزا بخصوص در شروع دوره تزریق سینووکس کاملا طبیعیه 
با خونون تجربیات دوستان در این تاپیک و اینستاگرام سایت میتونید این علایم رو کم کنید 
مثلا تجربه خودم این بود که هرموقع دارو رو به دمای محیط میرسوندم(تقریبا نیم ساعت قبل از تزریق از یخچال بیرون میاوردم) عوارض کمتری برام داشت

ميشه آدرس اينستاگرام سايت رو برامون بذارى لطفا love51
(2020/08/21, 12:15 PM)هليا نوشته است: ميشه آدرس اينستاگرام سايت رو برامون بذارى لطفا love51

بفرمایید  love51
اینستاگرام ام اس سنتر
با نام کاربری mscenterir
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : هليا , پریا حقیقت پور
سلام. من یک ساله سینووکس مصرف میکنم و قبل این دارو هیچ داروی دیگه ای مصرف نکردم. از ماه دوازدهم مصرف هفته یکی دوبار دچار آریتمی میشم. سابقا همچین مشکلی نداشتم یعنی از ابتدای زندگیم اصلا آریتمی رو به این شکل که ضربان جا بیوفته تجربه نکرده بودم. حالا به دکترم هم گفتم (دکترم اون آقایی که تو سایت ام‌اس سنتر مشخص کردم نیست و یکی دیگست) ولی دکترم میگه ربطی ب سینووکس نداره ولی گفت حتما دکتر قلب و ضربان برم و منم رفتم و آزمایشاتی مثل تست ۲۴ ساعته قلب و اکو و آزمایش خون برای تیروئید انجام دادم که هنوز نتیجه هیچکدومش نیومده. حالا خودم مطمئن هستم که هرچی هست تقصیر سینووکسه. الان میخوام بدونم کس دیگه ای هم تجربه منو داره؟
 تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,985 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,719 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 57,478 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,753 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,430 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,142 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,833 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,558 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,224 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,318 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان