امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
icon_questionسلام هر بیماری که زود تشخیص داده بشه خیلی فرق میکنه تا یک سال بد ؟حتی یگ ماه بد اگر بیماری مرا زود تشخیص میدادند در% بیماریم اقدره بالا نمی رفت پیشرفته نمیشد چشم هایم بینمائی وچپ شدن ولکنعت زبان وکنترل ادراروخیلی چیزهای دیگر؟؟؟ الان دست های من حس ندارد یگ گیلو بار را ندارد برگرداندن فرمان ماشین برایم دشوار وووو؟نگاه مردم با ما بد هنگار ما بیماری مسری داریم به ما ادم روانی خطاب میکنند؟من از نگاه مردم کمتر بیرون میرم ؟؟رسانه کار در رابطه این بیماری کم کار کرده برای شناساندن مردم مردم گنائی ندارند چون اگاهی در رابطه این بیماری ندارند رسانه در باره چیپس وپفک بیشتر وقت گذاشته تابیماری شبیه ام اس icon_questionicon_questionicon_questionای دل اگر عاشقی در پی دلدار باشicon_questionicon_questionicon_questionمن عاشق ایرانم حداقل چند بار بیرون از گشور رفتم خیلی سال های پیش هیج جاه مثل ایران مان نمیشه اگر عدلت یا سرمایه بطور عدالت تقسیم بشه خوده بهشت میشه مغزهای ما به کشورهای دیگر نمیرند به گشور عزیز ایران خدمت میکنندicon_questionicon_questionicon_questionموحدی
 تشکر شده توسط : sargol , niloofary

پیام های داخل این موضوع
RE: تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد - توسط movahedi - 2013/03/24, 09:12 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,821 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,218 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,217 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان