•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
میلو جون خوشحالم که حالت بهتر شده .
باران جون گل گاو زبون رو به طعنه گفتی ؟ به جای پروپرانول گفتم ،خواستم بخندونمتون.smiling
البته گل گاو زبون میگن خیلی آرامبخشه ها !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : i3aran
امروز برنامه ماه عسل به ام اس اختصاص داره ، موضوعی یکی از دغدغه های همه ما هست ، امیدوارم این برنامه تاثیر مثبتی در شناخت جامعه نسبت به ام اس داشته باشه و بتونه مشکلی از ما حل بکنه ، بتونه کمک کنه تا افراد مبتلا به ام اس راحت تر به خواسته های منطقیشون درباره ام اس برسن ، امیدوارم اهداف افرادی که سعی در برگزاری این برنامه داشتن محقق بشه ؛ ولی این رو بدونید اگر هیچکدوم از این اتفاقها هم نیافته باز هم راههایی وجود داره که ما بتونیم به هدفمون برسیم و مطمئنا می رسیم . agreement2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : zaynab , fireboud , esmaeil , i3aran , warrior , سـاناز , MFhealth , BanOoOo , nazaninn , مولتی ام اس , hamid , parivash , Mahdieh , khatoon25 , Matilat , # پریسا # , عمومهربان , Narges , سارا* , zenith , هانیه , parvaneh , DavidBili , hanie , O#!!! , anaram , SSA
وای چرا زودتر ساعت 7 عصر نمیشه.....
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
(2011/08/11, 01:41 AM)arezooo82 نوشته است: وای چرا زودتر ساعت 7 عصر نمیشه.....

چقدر عجله داری شما
16 ساعت دیگه منوده ، نگران نباش الان برید استراحت کنید که فردا بتونید با آرامش برنامه رو ببینید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

باشه Undecided
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : fireboud
........................................................................................................................................................................................................................................................................
.......................................................................................................................................................................................................................................................................
....................................................................................................................
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : hamid
منم دوباره در ادامه گفته حامد میگم که برنامه امروز ساعت 7 از شبکه سه پخش میشه .
هیچی نمیگم جز اینکه دعا کنید . یعنی خیلی دعا کنید .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , BanOoOo , nazaninn , parivash , Mahdieh , zaynab , khatoon25 , # پریسا # , Narges , سـاناز , سارا* , O#!!! , anaram , DavidBili , SSA
هوراااااااااااااااااااااااا icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بالاخره روز موعود فرا رسید
دست همگی درد نکنهicon_question
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , nazaninn , Mahdieh , # پریسا # , Narges , DavidBili
سلام
دست همه تون درد نکنه
من از طرف خودم خیلییییییییییی خیلییییییییی برای این مسءله دعا میکنم
امیدوارم حرفهای اونایی که واقعأبا شجاعت حاضر شدن برن توی برنامه برای همه ما ام اسی ها بهترین نتایج رو بده
واقع> خسته نباشید وممنونicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : nazaninn , hamid , parivash
خدایا خودت میدونی که خواستمون چیه خواهش مکنم دستمون و رها نکن خواهش می کنم

ماه منی ماه عسلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : hamid , khatoon25 , عمومهربان , O#!!! , anaram

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,937 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,396 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,582 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,765 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,704 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,351 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,805 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,493 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,970 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,397 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان