•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 18: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد امور بیمار�
کروکی بازارچه
و آدرس ! : اتوبان صدر (غرب به شرق) طبقه پایین ! - ورودی کاوه - خیابان بهار - کوچه سعید شرقی - پلاک 2

[تصویر:  57919538557718691066.jpg]
با علامت عجیب روی نقشه مشخص شده دقت کنید نزدیکترین ایستگاه مترو هم مترو صدر هست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : farbod bahmani , paeazan , mahdiye1989 , nanaz , موناامیدوار , maryam.N , پویش , SSA , hadisss , nahid , سمیرا67 , matin , آرزو , hilda , pariya1361 , neda.n
خیلی دوسداشتم امروزم بیام...ولی متاسفانه حالم خوب نیس...جای منو خالی کنینااا..
فربود همچنان تلاش کن اون4 تا رو هم رد کنSmile (16)
از راه دور براتون ارزو میکنم که فروش عالی داشته باشینagreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , پویش , nanaz , nahid , fireboud , mahdiye1989 , ابراهیم , سمیرا67 , matin , آرزو , hamid , م.ه , hilda , pariya1361 , neda.n
خوش بحالتون که رفتید،دیدید،خرید کردید،ومهمتراز همه دیدارها راتازه کردید.خداقوت خسته نباشید
یکی از دوستان لطف کنه به نیت من یک ظرف آش بخوره،یکی دیگه شله زرد و............
برام یه کارت ماهی وکارهای دستی هم بخرید.
موفق باشید
خوشحالم که هستید وهمیشه برترهستید.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : سمیرا , موناامیدوار , mahdiye1989 , سمیرا67 , matin , آرزو , hamid , hilda , arezoo_azizi , pariya1361
خیلی دوست داشتم بیام حیف که کار و زندگی نمیذارهsad
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , سمیرا67 , آرزو , hilda , pariya1361
من که دسترسی ندارم رام دوره ولی از دوستام خواستم بیان باتشکر از اطلاع رسانییتونicon_question
موفق باشیدicon_questionicon_question

من که دسترسی ندارم رام دوره ولی از دوستام خواستم بیان باتشکر از اطلاع رسانییتونicon_question
موفق باشیدicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , mahdiye1989 , maryam.N , سمیرا67 , آرزو , hamid , hilda , pariya1361
مرسی بچه ها خیلی خوب بود,خوشحالم که دوباره دیدمتون,مرسی از زحماتتون, امروزم غرفه ما بهترین بود agreement2
,یه تشکر ویژه ام از آقا ابراهیم دارم که امروز بنده رو آوردن بازارچه و برگردوندنicon_question
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam , maryam.N , paeazan , matin , سمیرا67 , موناامیدوار , ابراهیم , آرزو , hamid , hilda , arezoo_azizi , pariya1361
مرسی بچه های agreement2
برای من که یک جور دیدار بود البته با کمی هم خرید با 50% تخفیف هم بود angelangel
از آقا ابراهیم که امروز من را تو مسیرشان آوردند و بردند تشکر می کنم Smile
واقعا از fireboud از بابت چیپس تشکر ویژه ای دارم آخه آن جوری که سجاد می گفت فقط همین رایگان بود wink2wink2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : maryam.N , paeazan , mahdiye1989 , matin , ابراهیم , hadisss , سمیرا67 , paeeze , fireboud , موناامیدوار , آرزو , hamid , hilda , arezoo_azizi , pariya1361
امیدوارم حلیم های فوق العاده خوشمــــــــــــــــــــــــــــــــزه angel نیز به فروش رفته باشه, Sleepy فربود(بهمنی) تو به من قول دادی , هرچی بمونه خودت یه تنه حریفیا!!!
راستی فربود (توکلی) ,حسام راست میگه بابت چیپس خیلی مرسیsmiling,ناهارم نخورده بودم چسبیدTongue
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hessam , matin , ابراهیم , hadisss , سمیرا67 , mahdie , paeeze , fireboud , آرزو , hamid , kaveh_plus , hilda , maryam.N , pariya1361
سلامicon_question
جای همه خالی . تقریباً مثل دیدار بود . واقعاً عالی بود .happy0065.gif
امروز خرید نکردم
یعنی صبح از خونه که بیرون اومدم به نیت این بود که ماشین رو ببرم روغنش عوض کنم و تر و تمیزش کنم که یهو دیدم تو مسیر اتوبان هستم
اون هم با لباس badtaste کثیف و داغون ..... خلاصه زنگ زدم به آقاحسام و مهدیه خانم که اگه میخواین برین بمونین تا با هم بریم
البته حسام جان خیلی خیلی شرمنده ام باعث شدم کلی راه رو پیاده بیایashamed0006.gifashamed0006.gif
خلاصه رسیدیم به بازارچه
یه حسی بهم گفت خرید نکن confused2 خلاصه ما هم حرف گوش کن پولهامونو خرج نکردیم Tongue
کارهای زیبای دست ، نقاشی ، کارت پستال ، عکس ، کارهای هنری و .....
آهان نزدیک بود یادم بره یه دفعه یکی از بچه ها قیچی لازم شد که سجاد عزیز زحمت کشید و رفت از تو ماشینم قیچی برداشت و کارش رو راه انداخت(آخر متن معلوم میشه که چرا اینو نوشتم. زود قضاوت نکنSmile (16))
خلاصه بعد از اتمام دیدار و خداحافظی از بچه ها سوار ماشین شدیم و............. نخود نخود هر که به خانه خود...............
نزدیکیهای خونه مهدیه یادمون اومد که اصلاً صبحانه و نهار و دیگه هم گه شب شده بود، شام نخوردیم

رسیدم خونه دیدم تو ماشین یه نایلون جامونده بود تونایلون هم محصولات واترپروف تولیدی فربود....... خلاصه به این نتیجه رسیدم که سجاد تو ماشین جاگذاشته خب این هم قسمت ما شد از خریدSmile (16)
اما کنار دوستان بودن یادمون رفت صبحانه ناهار ...
البته با چیپسهای فربود یه ته بندی برامون شد....

نتیجه گیری یکی از روزهای به یاد ماندنی بود
از این که کنارهم هستیم خوشحالم
مهمتر از همه به حس خودتون توجه کنین... ضرر نمیکنین
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , سمیرا67 , hessam , matin , mahdie , paeeze , موناامیدوار , mahdiye1989 , nanaz , FBF , fireboud , آرزو , hamid , kaveh_plus , hilda , maryam.N , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
بچه ها دست همگى درد نکنه من خدارو هزار بار شاکرم که اين لياقت و به من داد که بين فرشته هايى مثل شما باشم بدون اغراق ميگم .اينو به جون خودم جدى ميگم همش مى ترسم برم دکتر بگه ام آر آيت اشتباه شده تو ام اس ندارى smiling
امروز من دوست داشتم از صبح تا خود شب بيام اما از اونجايى که نقش راننده خونواده هم وقتى بابا نباشه ايفا مى کنم از صبح خواهرام به زور من و با خودشون بردن خريد بعد من همش تو فکر بازارچه بودم موقع برگشتن تو يه اقدام شيطانى به جاى خونه آوردمشون بازارچه evilgrin0039.gif يه ساعت اينا فکر کنم بودم بعد ديدم کار دارن گناه دارن اومدم ديگه confused2
مهديه اصلا نگران نباش فربود بهمنى بازاريابيش بى نظير بود agreement2
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : hadisss , سمیرا67 , ابراهیم , موناامیدوار , mahdiye1989 , nanaz , fireboud , آرزو , hamid , kaveh_plus , hilda , maryam.N , یه غریبه , pariya1361 , neda.n

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,062 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,445 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,839 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,963 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,272 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,503 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,393 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 97,000 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,159 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,785 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست