•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 18: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد امور بیمار�
رجوع شود به بند سوم نتیجه گیری سفرنامه امروزمSmile (16)

نقل قول: مهمتر از همه به حس خودتون توجه کنین... ضرر نمیکنین
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fireboud , موناامیدوار , سمیرا67 , آرزو , mahdiye1989 , kaveh_plus , maryam.N , یه غریبه , arezoo_azizi , pariya1361
agreement2agreement2agreement2 راستشو بگم فربوداصلا فکرشو نمیکردم همش فروخته بشه...Rolleyes
دفعه بعد درصدت محفوظ بشرطی که ناهارم بدن بهمون...نه که به کارمندای خودشون بدن ماها نگا کنیمAngel
مرسی از همه بچه ها...همه کسایی که زحمت کشیدن از راهای دور اومدن تا غرفه ام اس سنتر بهترین باشه..icon_questionicon_question
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : ابراهیم , سمیرا67 , mahdie , fireboud , ahya , hadisss , آرزو , hamid , mahdiye1989 , Kamyar , paeazan , kaveh_plus , م.ه , hilda , afsaneh , maryam.N , naazanin , یه غریبه , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
agreement2agreement2agreement2
خیـــــــــــــــــــــــلی عالی بودsmiling
ممنون از دوستانی که با همراهیشون دلگرممون کردنlove28
باز هم ما بهترین بودیمagreement2
واقعا چرا ما انقده خوبیم؟smiling
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : fireboud , آرزو , hessam , hadisss , hamid , mahdiye1989 , ahya , paeazan , Kamyar , kaveh_plus , موناامیدوار , م.ه , hilda , Maz , maryam.N , سمیرا67 , naazanin , یه غریبه , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
همـــــــــــــــــــگی خســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته نباشیــــــــــــــــــــــــــــــــــد....

مثل همیشه عالی و پرشور بودید...

بدون شک غرفه ی ام اس سنتر بهترین بود.
 تشکر شده توسط : ahya , hamid , hadisss , fireboud , mahdiye1989 , paeazan , Kamyar , kaveh_plus , موناامیدوار , م.ه , hilda , afsaneh , maryam.N , سمیرا67 , naazanin , یه غریبه , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
از امروز بگم که قرار بود صبح طرفای 10:30 برم بازارچه و از فرط خستگی نتونستم حتی واسه زنگ بیداری چشامو باز کنم و تا ساعت 12:30 خواب بودم .
که از این بابت شدیدا شرمنده نازنین و افسانه و فربود هستم و دستتون درد نکنه .

یه تشکر ویژه از بچه هایی که هنرشون رو وارد بازارچه کردن و یه تشکر دیگه از همه دوستامون که اومدن و تنها نزاشتنمون ، تا یه بار دیگه به داشتن این دوست ها افتخار کنم .

از پدر مادر هایی که اومدن ، از خواهر برادرایی که اومدن، بیشتر بیشتر ممنونم.

همون طور که فربود گفت واقعا غرفه ام اس سنتر بهترین غرفه نمایشگاه از همه لحاظ بود و یه بار دیگه باعث شد به ام اس سنترمون و دوستامون افتخار کنیم .

مرسی که هستید icon_questionicon_question
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Kamyar , hadisss , mahdie , ahya , hessam , fireboud , baharan , آرزو , mahdiye1989 , paeazan , kaveh_plus , موناامیدوار , SSA , م.ه , hilda , matin , afsaneh , رنگین کمان , maryam.N , سمیرا67 , naazanin , یه غریبه , مریییم , arezoo_azizi , پویش , نازلی , pariya1361 , parastoo joon , neda.n
از تک تکتون تشکر ویژه میکنم هم از اونایی که زحمت برگزاری غرفه ام اس سنتر رو کشیدن و هم از اونایی که رفتن خرید icon_questionicon_question
کارتون عالی بوده و من از راه دور خیلی برای سایت ذوق کردم love28

یه سوال اگه کسی بخواد کمک مالی بکنه منظورم به اسم همین بازارچه و به اسم سایت ام اس سنتره و نکته مهم اینکه الان نه (چون فعلا خیلی خرج روی دستشه) بعدا مقدوره؟
آخه یه شماره حساب دیدم نوشته بود
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss , mahdie , Kamyar , fireboud , mahdiye1989 , موناامیدوار , م.ه , hilda , hamid , matin , afsaneh , رنگین کمان , maryam.N , سمیرا67 , naazanin , آرزو , مریییم , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
.
الان که به پنجشنبه فکر می کنم می بینم بجز بچه های ام اس سنتر هر کس دیگه ای رو که دیدم اغلب عبوس بود، حتی از اکثر خیرینی که واسه خرید اومده بودن فقط انرژی منفی می گرفتم!
وسط اون فضای خشک، محدودۀ بچه های سایت سرشار از شور و نشاط بود و این انرژی رو به دیگران هم منتقل می کردن.
می خواستم از مدیران سایت تشکر کنم که بدون چشمداشت زحمت می کشن دیدم همۀ بچه ها اینجورین و با اینکه مدت زیادی از آشناییم با شما نمی گذره من هم نسبت به ام اس سنتر یه حس خاصی پیدا کردم، یه حس خیلی خوب .
نیت فعالیتهای دیروز کمک بود، مذهبی نیستم که بگم بهشتی بشید و از این حرفها ولی امیدوارم این حرکت به ظاهر کوچیک تو زندگی تک تکتون بازتاب بزرگی داشته باشه.
خیلی حرف واسه گفتن هست که بخوام بگم یه کتاب می شه.
فقط دوست دارم بدونم اون دست بند نارنجی ها که یه غریبه (اگر اشتباه نکنم) زحمتشونو کشیده بود فروش رفتن یا نه. ام اس سنتری ترین محصول همونها بودن. اگر فروش نرفتن فربود باید به عنوان مدیر بازاریابی یا بهتره بگم شکارچی مشتری توبیخ بشه. wink2
.
 تشکر شده توسط : paeazan , mahdie , hadisss , hessam , kaveh_plus , fireboud , mahdiye1989 , موناامیدوار , م.ه , مـه ســـا , hilda , hamid , matin , afsaneh , رنگین کمان , همسر یک قهرمان , maryam.N , سمیرا67 , یه غریبه , naazanin , آرزو , مریییم , arezoo_azizi , pariya1361 , neda.n
سلام سلام

من دیر رسیدم شرمنده

اول از همه بگم که غرفه ی ما همیشه شلوغ بود چون اینجوری نبود که بچه ها بیان سر بزنن و برن همه دور هم میموندیم و فکر کنم جزو پرفروشترین غرفه ها بودیم و خودمون رو به بنیاد حسابی نشون دادیم و صمیمیت و اتحاد مون رو به رخ همه ی اونایی که اونجا بودن کشیدیم
مرسی از دوستانی که کارای هنریشون رو فرستاده بودن و مارو حمایت کرده بودن و مرسی از نازنین افسانه میهن مونا مهدیه آرزو (اگه کسی جا موند معذرت می خوام ) و بچه هایی که من دیدم خیلی زحمت کشیدن ازتون ممنونم و به دوستایی مثل شماها افتخار میکنم
از حمید فربود و مهسا ممنونم که این موقعیت رو فراهم کردن که هم از دور هم بودن لذت ببریم و هم یه کمکی کرده باشیم مرسی مرسی

یه خاطره بگم البته خاطره خیلی زیاده : من یادمه کامیار یه ظرف سالاد الویه خرید اومد پیش ما که باهم بخوریم ولی طولی نکشید که دیدم الویه هست و کامیار نیست مدیونین اگه فکر کنین ما خوردیماااااااااااا من که اصلن الویه دوست ندارم laughing3laughing3

یه بنده خدایی هم بود یه کاغذ چسبوندیم پشتش یه سری القابشو براش نوشتیم این فربود توکلیم از من تقلب کرده بود نوشته بود چیپس چیپس Dodgy تازشم توکلی به من چیپس ندادی یادت باشه Dodgy
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , موناامیدوار , afsaneh , رنگین کمان , Kamyar , hessam , همسر یک قهرمان , maryam.N , سمیرا67 , hadisss , یه غریبه , hamid , آرزو , fireboud , arezoo_azizi , mahdiye1989 , matin , kheiri.mahdi , pariya1361 , ahya , neda.n
Rainbow 
یعنی الآن این منم sad2 rolleyes sad2 که خودمو کشتم که بیام ولی نشد که بیام sad
خسته نباشید می گم که به تک تک بچه هایی که زحمت کشیده بودند و خیلی خوشحالم که در این جا هم شما مثل همیشه بهترین بودید icon_question
عاشقتون دوستان گلم love51
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : Kamyar , hilda , afsaneh , سمیرا67 , hamid , naazanin , آرزو , موناامیدوار , fireboud , arezoo_azizi , maryam.N , mahdiye1989 , matin , pariya1361 , neda.n
نخیر هیلدا اونو من ننوشته بودم
برای من در ارتباط با جیغ بود !!
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hilda , arezoo_azizi , آرزو , mahdiye1989 , kheiri.mahdi , pariya1361 , neda.n

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,937 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,396 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,584 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,766 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,705 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,351 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,057 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,415 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,808 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,500 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان