•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 368
  • 369
  • 370(current)
  • 371
  • 372
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/10/31, 01:10 PM)famoon نوشته است: salam mn fateme hastam 20 sale,2sale k az bimarim motale shodamo tu in 2 sAL faqat yek hamle kuchike ebtedayi dashtam o faqat 6 mahe avalo daru masraf kardamo shokre khoda baqisho bedune daruam kamelan khubam khodam k aslan bimarimo bavar nadaramo az bimarestano doktor bizaram,az vaqti k motevaje bimarim shodam hich khastegario rah nemidam az inke bekham az dide zaf behem negah beshe mitarsam,hamishe dokhtare k entekhab mikone ama hala bayad montazere javabe mosbate pesari basham k ta diruz k bimarimo nemidunes eltemasam mikard......kheyli azab avareSadSadSadSadSad
سلام فاطمه خانم اصلا فکرشم نکن هرچی خدا بخواد همون میشه بنا نیست که کسی ام اس یا هر بیماری دیگه ای داشت از اینکه بیماری داره احساس ضعف به خودش بکنه اونی که واقعا کسی رو بخواد با بیماری هم قبولش میکنه به نظر من خدا مارو دوست داشته که با این بیماری کمک کنه تا کسی که واقعا دوست داره شریکمون باشه در تمام خوشی و ناخوشیمون کنارمون باشه کنارمون باشه پس این بیماریرو همیشه به فال نیک بگیر و شاکر رحمتهای خدا باشicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : famoon , sange sabor
دوستای خوبم به نظر من هر کسی یه قسمتی داره..یا بهتر بگم هر کدوم ما نیمه گمشده ای داریم که حتما حتما میاد سراغمون... و مطمئن باشید نیمه گمشده واقعی ما تا بشنوه ام اس داریم نمیره .... چون نمیتونه بخشی از وجودشو تنها بذاره و بره..آقایون زیادی تو زندگی من اومدن و تا شنیدن رفتن و پشت سرشونم نگاه نکردن.شاید اوایلش یکم دلم میشکست ولی کم کم عادت کردم!! و با اعتماد به خدا فقط صبر کردم تا الان که سی سالمه و بالاخره نیمه گمشدم اومد سراغم!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : آنا , hadisss , kohedard , مریییم , movahedi , pedram , نازلی , پروانه , paeeze , مریم 63 , ashrafi , TINAJOON
(2014/10/29, 04:09 PM)nazaninamiri70 نوشته است: به نظر منم حق با مریمه!
ببین ساراجان باید موند تا اطلاعات رو کامل کرد..
ولی آقایون تا میشنوند میرن!
هستند از بچه هایی که شوهر یا نامزدشون توی بیمارستان تنهاشون گذاشتن!!

ولی حرف توام قبوله چون این موضوع کلی نیست !!

دقیقا!
کسی که نمیخواد وقت صرف کنه نمیشه بهش گفت بیا در مورد این مطلب بخون و مراجعه حضوری با دکتر و آدمای این فرمی که ازدواج کردنو....
کاملا حس میکنه داره از همین حالا تو یه گرفتاری بزرگ میوفته!
مخصوصا مردا که ذاتشون اینطوریه که ازدواج رو وسیله راحتی میبینن حس میکنن قراره بعدش بهتر و راحت تر باشن و دغدغه ها تقریبا تموم بشهconfused2
من خودمم اولش وقتی فهمیدم حسابی باخته بودم نمیشه انتظار داشت اطلاعاتی که الان دارم-بعد 4 سال- و دوتاحمله ی مقتدرانهsmilingو تجربیاتم رو بتونم طی یه مدت به طرف بقبولونم!
به هرحال غصه کم سعادتی ملتو که ما نباید بخوریمTongueSmile (16)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , kohedard , hyd69hyd , shaparak.68
(2014/10/30, 01:01 AM)0MID نوشته است: سارا خانم ..........
خدارو شکر که محمدجان شما رو داره.......به محمد توصیه میکنم که خودشو تو مسیر بیماری نذاره و دست شما رو رها نکنه...........
شما وسیله شفا و تقویت روحیه محمد هستید.......پس با هم بمونید تا ام اس بره............یه دست صدا نداره......

مرسی اقا امید من به این مساله که با روحیه خوب میشه هر دردی و درمان کرد کاملا اعتقاد دارم و امیدوارم همه ی ادما به این عقیده برسن و همون طوری که گفتید خدا منو وسیله ای کرده واسه خوب شدن محمد چرا که به عینه میبینم که محمدم زمانایی که با منه یا با من حرف میزنه بیماریشو فراموش میکنه پس ارزو میکنم که تو زندگی همه ی بچه هایی که مساله ایی مثل محمد منو دارن سارا نامی خدا تو زندگیشون قرار بده .شک ندارم برای هر کسی یه جفت خدا خلق کرده
 تشکر شده توسط : movahedi , kohedard , نازلی , sange sabor , مریم 63
کمک
من به تازگی از مددکار بهزیستی که کارهای اداری منو انجام میده خوشم اومده و یه حس خوبی نسبت بهش پیدا کردم
لطفا کمک کنید
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : nazaninamiri70
تمام...agreement2
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : movahedi
سلام تورو خدا به منم كمكlaughing3
من بعد از 10 تا خواستگار كه همه بخاطر بيماريم رفتن الان يه خواستگار پيدا شده كه قبلاً اعتياد داشته الانم 3 سال پاكه با بيماري منم مشكلي نداره بهم علاقه هم داريم ولي از نظر مالي هم ضعيفه نميدونم در موردش چه تصميمي بگيرم هنوز هيچ جوابي ندادم شما ميگيد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟party0048.gif
تاتاجان
اولین چیزی که باید مد نظر بگیری اینه که هستند کسایی که ازدواج نکردن و خیلی هم موفقند. (که خب این بستگی به خودت داره) پس اینو به بیماریت ربط نده و سعی کن از این فرصت نهایت استفاده رو ببری و موفق بشی چون اکثرا با ازدواج کردن موفقیت ها متوقف میشه

اما در مورد خواستگارت!
نمیخوام ناامیدت کنم ولی خیلی باید مواظب باشی
بودن کسایی که بعد از 10 سال دوباره سراغش رفتن
تو باید میزان ظرفیت و اراده آقا رو بسنجی چه میدونم تو موقعیت قرارش بده و یا به هر طریقی دیگه
این مسئله کوچیکی نیست و بناید بیگدار به آب بزنی
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری عزیزدلمlove28
 تشکر شده توسط : arezooo82
(2014/11/19, 10:55 AM)تاتا نوشته است: سلام تورو خدا به منم كمكlaughing3
من بعد از 10 تا خواستگار كه همه بخاطر بيماريم رفتن الان يه خواستگار پيدا شده كه قبلاً اعتياد داشته الانم 3 سال پاكه با بيماري منم مشكلي نداره بهم علاقه هم داريم ولي از نظر مالي هم ضعيفه نميدونم در موردش چه تصميمي بگيرم هنوز هيچ جوابي ندادم شما ميگيد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟party0048.gif
به نظر من اگه میبینید تعقیر کرده جواب مثبت بدید.یه نفرو میشناسم که الان 3 ساله که پاکه حتی سیگار هم نمیکشه به قدری هم این جوون رعنا و خوش تیپه که نگین ولی به خاطر این که قدیما اعتیاد داشته جرات نمیکنه برای ازدواج پا پیش بزاره اگه شما میدونی بچه خوبیه بهش کمک کن اونم یه انسان مثل بقیه شایدم بهتر از بقیه.خواهرم اگه میتونی بهش کمک کن به خدا ثواب داره.من مطمئنم خدا کمک میکونه وضع مالیتون هم خوب میشه البته با کمک همدیگه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2014/11/04, 12:13 AM)mj.ny-luise نوشته است: کمک
من به تازگی از مددکار بهزیستی که کارهای اداری منو انجام میده خوشم اومده و یه حس خوبی نسبت بهش پیدا کردم
لطفا کمک کنید

خوب برو بهش پیشنهاد بده Smile کمک واسه چی؟!! SmileSmile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 368
  • 369
  • 370(current)
  • 371
  • 372
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,344 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,942 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,706 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,482 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
16 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست