•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 367
  • 368
  • 369(current)
  • 370
  • 371
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام به همگی من سارام بیماری ام اس ندارم ولی کسی که تمام زندگیه منه 3ساله مبتلا به این بیماری شده و به تازه گی متوجه یه سری مطالبی در مورد خودش شده که کلا ریخته به هم.من تصمیم گرفتم اونو ایینجا عضوش کنم تا بتونه با کسایی که مشکل خودشو دارن بیشتر اشنا بشه.من از این بیماری اطلاعات زیادی دارم چون 3ساله فقط در مورد این بیماری مطالعه میکنم.من و محمد 4ساله باهم دوست یا به عبارتی نامزدیم از اول هردو خانواده در جریان این رابطه ما بودن چون ما قصدمون ازدواج بود.1سال از اشناییمون میگذشت که سرو کله این بیماری تو زندگی محمد پیدا شد هیچوقت اون روزیو که بهم خبرشو داد فراموش نمیکنم.محمد من از اول صادقانه اومد جلو میتونست وقتی متوجه این بیماری شد حرفی نزنه و پنهان کنه چون تا به الان از نظر ظاهری مشکلی پیدا نکرده که من بخوام متوجهش میشدم اما اون بهم گفت و تصمیم و جلو پای من گذاشت که بمونم یا برم.شاید هرکسی جای من بود میرفت ولی من 3ساله پا به پاش موندم چون دوستش دارم چون تو وجودش چیزاییو دیدم که این بیماریو تو چشم من کمرنگتر کرد طوری که بشتر موارد یادم میرفت که محمد ام اس داره.الان بهم بگه سارا بیا ازدواج کنیم با سر قبول میکنم اما متاسفانه محمد حاضر نیس میگه نمیتونم زجرکشیدن تورو ببینم منم تصمیم گرفتم همیشه باشم تو زندگیش چه همسرم باشه چه نباشه چون فقط به امید بودن منه که داره با این بیماری مبارزه میکنه دوستای خوبم مثل محمد من زندگی و سخت نگیرید واسه هرکسی خدا یه جفتی خلق کرده پیداش کردید از دستش ندید و بدونید کسی که واقعا شمارو دوس داشته باشه شمارو واسه خودتون با همین بیماریتون میخواد چرا که منه سارا از ایندم خبری ندارم شید اتفاقی برام بیافته که در عین سلامت زودتر از محمدم جسممو از دست بدم
 تشکر شده توسط : movahedi , elham 66 , farda20032020 , ساسان , 0MID , برگ 7 , sange sabor , شیوا ای
خوب خانم ها بهتر کنار میان .... ولی اگر موضوع برعکس بود ... اقا سریعا عقب میکشید و ..... زیاد بستری شدم و خانم هایی که نامزد و شوهراشون رفتن که رفتن
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , famoon , pedram , sange sabor
سارا:سما جان ربطی به اقا یا خانوم نداره بر میگرده به احساس های طرفین.من به شخصه دخترایی و دیدم که عقب کشیدن.تو خود ایران مردای منطقی و عاشق کم نداریم به جرئت میتونم بگم که اگه این برعکس بود تو رابطه منو محمد بیشک اونم ولم نمیکرد
 تشکر شده توسط : pedram , sange sabor
(2014/10/29, 03:39 PM)محمد سه تیکه نوشته است: سارا:سما جان ربطی به اقا یا خانوم نداره بر میگرده به احساس های طرفین.من به شخصه دخترایی و دیدم که عقب کشیدن.تو خود ایران مردای منطقی و عاشق کم نداریم به جرئت میتونم بگم که اگه این برعکس بود تو رابطه منو محمد بیشک اونم ولم نمیکرد

ببخشید اینطوری میگم ولی اصلا قبول ندارم این حرف رو !
خانم ها راحت با این قضیه کنار میان خیلی راحت تر از آقایون
بله مردای منطقی و عاشق! هم داریم ولی خیلی کمن!
خانم ها حساس هستند وخیلی زود وابسته میشن،پس وقتی رابطه دوستی باشه که وابستگی هم مسلما وجود داره خانم با شنیدن همچین چیزی به دلیل همون وابستگی هم که شده باهاش کنار میاد(البته این هم قطعا وجود داره که کسی نپذیره این موضوع رو ولی خیلی کمه )
مرد وقتی بخواد با منطق برخورد کنه اتفاقا نمیره سراغ همچین فردی!کلی دلیل منطقی میتراشه برای ازدواج نکردن با یه دختر ام اسی!
شما که دختری نمیتونی از جانب یه پسر بگی که در موقعیت شما چیکار میکرده هر چند این عشقی که شما دارین به ایشون محترم و مقدسه وبراتون آرزوی بهترین ها رو دارم.
موفق باشین
...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , SAMA.89 , برگ 7 , famoon , paeeze , sange sabor
(2014/10/29, 03:53 PM)مریم۷۲ نوشته است:
(2014/10/29, 03:39 PM)محمد سه تیکه نوشته است: سارا:سما جان ربطی به اقا یا خانوم نداره بر میگرده به احساس های طرفین.من به شخصه دخترایی و دیدم که عقب کشیدن.تو خود ایران مردای منطقی و عاشق کم نداریم به جرئت میتونم بگم که اگه این برعکس بود تو رابطه منو محمد بیشک اونم ولم نمیکرد

ببخشید اینطوری میگم ولی اصلا قبول ندارم این حرف رو !
خانم ها راحت با این قضیه کنار میان خیلی راحت تر از آقایون
بله مردای منطقی و عاشق! هم داریم ولی خیلی کمن!
خانم ها حساس هستند وخیلی زود وابسته میشن،پس وقتی رابطه دوستی باشه که وابستگی هم مسلما وجود داره خانم با شنیدن همچین چیزی به دلیل همون وابستگی هم که شده باهاش کنار میاد(البته این هم قطعا وجود داره که کسی نپذیره این موضوع رو ولی خیلی کمه )
مرد وقتی بخواد با منطق برخورد کندن با یه دختر ام اسی!
شما که دختری نمیتونی از جانب یه پسر بگی که در موقعیت شما چیکار میکرده هر چند این عشقی که شما دارین به ایشون محترم و مقدسه وبراتون آرزوی بهترین ها رو دارم.
موفق باشین
مریم جون مرسی عزیزم حرفتو کاملا قبول دارم اما وقتی اطلاع بره بالا این مشکلات باور کنید کمتر میشه به شخصه دارم میبینم که از این بیماری قول ساختن.این بیماری سختیهاش واسه بیمار واقعا زیاده چون به چشم خودم دارم اذیت شدن محمدو میبینم دردایی که بعد تزریق داره و یا گرفتگی عضلات هرازچندگاهی.کسی هم اگه
بعداز شنیدن این بیماری بزاره بره باید بهش حق داد نباید زیر سوال بردش اما ولی وقتی کسیو با تمام وجودت دوس داشته باشی همه جوره سعی میکنی کمکش کنی نه این که با رفتنت یه درد بشی رو درداش
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hyd69hyd , famoon , pedram , sange sabor
به نظر منم حق با مریمه!
ببین ساراجان باید موند تا اطلاعات رو کامل کرد..
ولی آقایون تا میشنوند میرن!
هستند از بچه هایی که شوهر یا نامزدشون توی بیمارستان تنهاشون گذاشتن!!

ولی حرف توام قبوله چون این موضوع کلی نیست !!
 تشکر شده توسط : famoon , paeeze
اره نازنین جان فقط باید اطلاعات عمومی مردم و ببریم بالا که با شنیدن ام اس پا به فرار نزارن.باز تو این دو سال اخیر نصبت به قبل اطلاع رسانی بیشتر بود من به شخصه تا قبل از اینکه محمد این بیماری و نگرفته بود نمیدونستم ام اس چیه
 تشکر شده توسط : 0MID
سارا خانم ..........
خدارو شکر که محمدجان شما رو داره.......به محمد توصیه میکنم که خودشو تو مسیر بیماری نذاره و دست شما رو رها نکنه...........
شما وسیله شفا و تقویت روحیه محمد هستید.......پس با هم بمونید تا ام اس بره............یه دست صدا نداره......
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
ام اس چیز خاصی نیست اصل کار شعور طرفه که متاسفانه بعضیا ندارن.یه آقایی ام اس داشتن من باهاشون آشنا شدم با اینکه وضع خودش به مراتب خیلی بدتر از من بود اما زیادی سر خودش معطل بود به دلایلی که واقعا جاش نیس اینجا بگم خواست با من بمونه تا دید اهلش نیستم گفت ما به درد هم نمیخوریم و شما توی راه رفتن مشکل داری و ....
و بعدها فهمیدم به یکی از دوستام هم چراغ سبز نشون میداده.
متاسفانه خیلی از اقایون ام اسی همینطورن نمیخام توهینی بکنم پس سوء برداشت نکنین.
خیلی از آقایون ام اسی رو دیدم که به یه خانوم ام اسی طوری نگاه میکنن که انگار چون ام اس گرفته پس به درد هیچ چی نمیخوره و باید جلوشون کوتاه بیاد و هر چی که میگن و میخان رو انجام بده
و افسوس آقایونی که ام اس دارن و خودشون رو توی شرایط برابر با طرف مقابل در نظر میگیرن خیلی کم هستن.
ام اس مهمه اما نه به اندازه ای که همه چیزو تحت شعاع قرار بده.اگه فقط با در نظر گرفتن ام اس طرف مقابل,جلو رفتین مطمئنا با کوچکترین تغییر شرایطش احتمال اینکه ترکش کنین زیاده.
اینکه میگن عاشقش هستیم قبول ولی به نظرتون فقط عشق کافیه؟
خیلیا اولش کباده عشق و عاشقی میکشن اما درست توی بدترین شرایطت میذارنت و میرن.
اصل کار آدم بودن طرفه.جنبه و ظرفیتش.شعورش.
من تجربه بدی دارم در این مورد.اون آقا واقعا تصور من نسبت به تمام آقایون رو خراب کرد angry2angry2angry2
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : farda20032020 , kohedard , pedram , nazaninamiri70 , sange sabor
salam mn fateme hastam 20 sale,2sale k az bimarim motale shodamo tu in 2 sAL faqat yek hamle kuchike ebtedayi dashtam o faqat 6 mahe avalo daru masraf kardamo shokre khoda baqisho bedune daruam kamelan khubam khodam k aslan bimarimo bavar nadaramo az bimarestano doktor bizaram,az vaqti k motevaje bimarim shodam hich khastegario rah nemidam az inke bekham az dide zaf behem negah beshe mitarsam,hamishe dokhtare k entekhab mikone ama hala bayad montazere javabe mosbate pesari basham k ta diruz k bimarimo nemidunes eltemasam mikard......kheyli azab avareSadSadSadSadSad
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : kohedard , pedram , sange sabor , شیوا ای

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 367
  • 368
  • 369(current)
  • 370
  • 371
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,250 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,856 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,533 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,386 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست