•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 220
  • 221
  • 222(current)
  • 223
  • 224
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ببخشید منم اظهار نظر میکنم....
این که هممون باید ازدواج کنیم شکی درش نیست...من شخصا ترجیح میدم با یک ام اسی ازدواج کنم تا با یه ادم سالم...حس میکنم خیانت به یک ادم سالم هست اگر بهش نگم و این کارو بکنم....در ضمن سالم ها ما رو درک نمیکنن....اونا از ام اس هیچ چیز نمی دونن..دردی رو که میکشیم هیچ جور نمیفهمن...ولی وقتی به همسرت که ام اس داشته باشه میگی ای دستم بی حسه...طرف با تمام وجودش اینرو درک میکنه....مهشید خانم خواهر گلم شما 4 سال خیلی وقت تلف کردی و باید بگم اگر واقعا کسی نیت خیری داشته باشه بین 3 ماه تا 6 ماه واسه اشنا شدن کافیه و بقیش تلف کردن زمان هست....این که برای ما استرس و ناراحتی بدترین چیزه شکی درش نیست و خودمون باید به خودمون کمک کنیم که جو اروم و بدور از استرس رو واسه خودمون ایجاد کنیم...همون فدر که گرما در تشدید علائم ام اس نقش داره استرس و ناراحتی هم نقش داره...پیدا کردن کسی که ادم عاشقش باشه و اونو بپرسته برای ما مهمترین و بزرگترین چالش هست....اگر طرفمون رو پیدا کنیم دیگه ام اس هیچ غلطی نمی تونه بکنه و اگر هم بتونه دیگه واسه ما اهمیتی نداره.... شخصا خودم رو میگم اگر یه روز به وضعی برسم(البته تو خواب ببینه که میتونه این کارو با من بکنهfighting0030.giffighting0030.gif) که چشمام فقط قدرت دیدن داشته باشن و بیماری تونسته باشه به جسمم غلبه کنه دیدن کسی که دوستش دارم برام کافیه که بینهایت امید به زندگی داشته باشم و با نگاه بصورتش ارامش بگیرم....چقدر با حال گفتم ای ول به خودم.....SleepySleepySleepy
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : شیرین , maede , melody , Ghost , mehdisalimi , بنده خدا , neda.t , ورپریده , احمدعلی , niloufar , amirfarhag , dr.dentist , Wild_horse , parastoo joon , fariba 68
آفرین آقای سروش واقعا باحال بوداااااااااااااااااااicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : sooorooosh
آي گل گفتي آقا سروشicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
آفرين سروش با اين نظرت كه منو به خودت اميدوار كردي داداش
انشالله كه هميشه همينطوري قوي و پر اميد باشي ..agreement2
بابا سروش جون تو دیگه هستی؟گل گفتی بخدا.بنظر منم ازدواج دو نفر که همدرد هستن فوق العاده در درک متقابل در زندگی میتونه کمکشون کنه.ناگفته نمونه که تمام دوستای گلی که من تو سایت باهاشون آشنا شدم یا در دیدار دیدمشون همگی فرشته ان بخدا.
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , niloufar , Wild_horse
angry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , niloufar , ساغر , Wild_horse
(2012/05/11, 11:48 AM)arezooo82 نوشته است: باوفا رو انصافا خوب اومدی...
بابا اعتماد به نفس...
یعنی میشه یه روز منم با کسی که دوستش دارم ازدواج کنمsad2
اقا سروش حرفایی که زدین همش حرفای دل من بود.ازتون ممنونمicon_question .......sad2
آنشرلی هم نشدیم که روزی از ما بپرسن ، آنه ! تکرار غریبانه روزهای زندگیت چگونه گذشت ؟ ..
 تشکر شده توسط : TootFarangi , sooorooosh , niloufar , neda.t , ساغر
[size=medium]مگه میشه نگفت.....

راستش من تو شرایط بدی قرار گرفتم.... تازه چند هفته هست که متوجه شدم دچار این بیماری شدم...

با شخصی آشنا شدم و تصمیم ازدواج داشتم... وقتی که متوجه شدم از همون روز اول بهش گفتم.. حتی دکتر رو هم با هم میریم... ولی میترسم... خیلی میترسم... اصلا نمیدونم آخرش چی میشه...

Huh
من غیر خواب رفتگی کوتاه مدت دست و پا عوارض دیگه ای حس نمیکنم... این حس دوگانه کلافم کرده
گاهــــــــــی وقتا خودمو محکم بغــــل مینکم و میگم.... تو تنهــــا نیستی.. من باهاتم
 تشکر شده توسط : chipchip , niloufar , neda.t , sooorooosh , Wild_horse
من که توی عمرم از یک نفر خوشم اومد الان بعد از سالها میگم چه خوب که نشد ! و دیگه اصلا فکر ازدواج به سرم نزده
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 220
  • 221
  • 222(current)
  • 223
  • 224
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,171 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,711 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,747 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,108 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
46 مهمان