•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 219
  • 220
  • 221(current)
  • 222
  • 223
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام بس که اسم ام اس رو دنبال خودتون کشیدید همه چیزو از چشم اون می بینید کسی که نتونه تصمیم بگیره به ام اس و.......کاری نداره به نظرم داره بهانه میاره فک کن اگه ام اس نداشتی و تو این موقعیت قرار می گرفتی چی کارمیکردی؟من که میگم به بیماریت هیچ ربطی نداره ولش کن اگه خیلی منتت رو کشید بعد با آرامش و منطقی به ادامه یا تموم کردن رابطه فکر کن دخترم
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : ارزو , melody , arezooo82 , sooorooosh , ساغر
(2009/07/16, 01:53 PM)fariba نوشته است: سلام .منم معتقدم که باید قبل از ازدواج به طرف این مساله رو گفت.و این رو هم میدونم گفتنش به قیمت این تموم میشه که طرف بره و پشت سرشو هم نگاه نکنه. Smile به نظر من تنها در صورتی طرف این مساله رو میپذیره که به خاطر رابطه دوستی قبلی با دختر خانمه و به خاطر شناختی که از اون پیدا کرده متوجه بشه که ام اس مشکل بزرگی نیست.در غیر اینصورت میره سراغ یه مورد ایده التر. Smile (16)
وخلاصه کلام اینکه من خودم رو مساله ازدواج خط کشیدم. Wink
من فکر میکنم روحیه مبارزه رو از دست دادی واحتمالا خودتو تسلیم کردی به نظر من از این لاک بیرون بیا ، خوش بگذرون و سعی در انتخاب همسر مناسب برای زندگی مشترک باش.
البته شاید یک پیش نهاد خام و حساب نشده ای باشه که بیماران به وصلت با سایر بیماران باشن ولی ترغیب سایر اعضای خانواده بیماران برای وصلت با سایر بیماران کاری بیهوده به نظر نمیاد البته شرکتهای بیمه و دولت هم باید در حمایت مال و تحت پوشش قرار دادن تمام داروها با فرانشیز کمتر اقدامات بهتری کنه تا بیانات مقام معظم رهبری که روی جلد دفترچه ها نوشته شده به تحقق بپیونده.
(2009/07/18, 08:19 AM)مـه ســـا نوشته است: فريبا جون اينطوري نگو توروخدا.
من با خودم فكر ميكنم اين آدم هايي كه تا به حال به پست من خوردند اصلاً خوب نبودند. همون بهتر كه با شنيدن اينكه من ام اس دارم گذاشتند رفتند ( البته خودشون كه ميگن علت رفتنشون اين نبوده)به قول مامانم هنوز قسمت نشده
البته ناگفته نمونه که تو معرفی درست این بیماری تو رسانه ها کوتاهی زیاد شده و نباید این کوتاهی رو نادیده گرفت.وفقط سختیهای این بیماری با بزرگنمایی یا تمثیل بدترین شرایط مبتلایان برای جلب حس ترحم در عامه درنظر گرفته شده ضمنا نمی توان هزینه بسیار سنگین درمان!!! این بیماری رو هم نادیده گرفت.
 تشکر شده توسط : AlirezaS , Ghost , maede
be nazare man inke adam bekhad ruye ezdevaj kardan khat bekeshe mese in mimoone ke soorate masaalaro pak kono bejaye inke halesh koni va aslan dorost nist alan shayad moshkeli barat pish nayad vali badan tanha mishio az in tasmimet pashimoon in harfo nazan fariba jan
(2012/05/10, 02:06 AM)yummy نوشته است: به خدا قدر نمیدونن....
اینا نمیدونن ام اسی ها بهترین و خوش اخلاق ترین آدما هستن...
نمیدونن ماها احساسی هستیم و مهربون و با وفاااا
به خدا اگه اینا رو بدونن اینطوری نیستن

باوفا رو انصافا خوب اومدی...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Ghost , ابراهیم
زندگی پر از مشکلات و سختی هاست و مریضی هم یکی از اونها
پس چه بهتر یکی از این سختی ها همین شروع زندگی باشه تا بشه عشق واقعی رو از هوس تشخیص داد .
 تشکر شده توسط : شیرین , Parla , MFhealth , maede , neda.t , ساغر
sسلا م خواهر گلم
مرسی در مورد موضوع خوبی صحبت کردین >>>>>>>>>>>> ازدواج
یه سوال دو تا ام اسی می تونن ازدواج کنن
چون تصمیم گرفتم با یکی مثل خودم ازدواج کنم که بتونه بهتر درکم کنه در آینده برای بچه مشکلی پیش نمی یاد
با تشکرicon_question

love51

در کاخ مجلل خبر از عشق مجو
که سعادت همه در کلبه درویشان است

icon_question
بنظرم یه ms میتونه ازدواج کنه ولی
باید برا نگه داشتن زندگ تلاش کنه
...
 تشکر شده توسط : شيدا رها , Ghost , sooorooosh
(2012/05/12, 12:54 AM)mani نوشته است: sسلا م خواهر گلم
مرسی در مورد موضوع خوبی صحبت کردین >>>>>>>>>>>> ازدواج
یه سوال دو تا ام اسی می تونن ازدواج کنن
چون تصمیم گرفتم با یکی مثل خودم ازدواج کنم که بتونه بهتر درکم کنه در آینده برای بچه مشکلی پیش نمی یاد
با تشکرicon_question

دوست عزيز تصميم خوبي گرفتي. متاسفانه با توجه به عدم آگاهي افراد جامعه از بيماري ام اس، هر كسي پذيراي شرايط بيماران ام اس و قبول ازذواج با اين افراد نيست.
من و همسرم هر دو ام اس داريم و كاملا همديگرو درك مي كنيم.
براي فرزندتون مشكلي پيش نمياد. مطمئن باشيد. ارثي بودن اين بيماري به طور كامل اثبات نشده. در خانواده من و همسرم، فرد ام اسي وجود نداشته و مي تونم بگم، در خانواده هامون اولين نفر هستيم كه مبتلا به ايم بيماري شديم. فراموش نكنيد در حال حاضر اين بيماري تا حدودي قابل كنترل شده و آينده روشن و نويد بخشي در پيش داريم.

تشکر شده توسط : melody , Ghost , DavidBili , sooorooosh , kaveh_plus , ساغر
ازدواج؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Huh
 تشکر شده توسط : maede
خدا قسمت هرکسی رو از روزی که آفریدش تعیین کرده یکی زودتر یکی دیرتر یکی هم اصلا ازدواج نمیکنه ربطی هم به ام اس نداره اگه قسمت باشه طرف خودش با خر سفیدconfused ببخشید با اسب سفید میاد درسته که بعضیا تا اسم بیماری رو میشنون پا پس میکشن اما هستن کسایی که واسشون مهم نباشه خیلی از بچه ها هستن که زن یا شوهرشون ام اس داره و خودشون سالمن.Smile
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : maede , sooorooosh , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 219
  • 220
  • 221(current)
  • 222
  • 223
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,720 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,409 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,752 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
33 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست