•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 153
  • 154
  • 155(current)
  • 156
  • 157
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
با مه سا جون و مینا موافقم
اگه کسی آدمو به خاطر این که یه ضعف کوچیک توی بدنش داره نخواد همون بهتر که بره پشت سرشم نگاه نکنه
مطمئن باشین خدا برای شما بهترینا رو در نظر دارهlove28love28love28 دوستون دارم همه رو

بچه ها ما شیرینی میخوایمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : پویش , رنگین کمان
توت فرنگی جان همه با این نظریه موافقند که هیچ کس از لحظه بعد خودش مطلع نیست.بقول قدیمی ها
به مالت نناز به شبی بنده/به جمالت نناز به تبی بنده
البته دقت در انتخاب برای همه لازمه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : TootFarangi
من هم بعد از بیماریم ازدواج کردم و به شوهرم که اول دوست بودیم بعد از 2 ماه که از دوستیمون گذشته بود گفتمو اون هم نامردی نکرد و نه تنها منو ترک نکرد بلکه باهام ازدواج کرد و 6 سال زیبا رو به من هدیه داد. در ضمن بچه ها شوهر من به خانوادش بیماری منو نگفت و اونها نمی دونندو چون اگه می دونستند مانع می شدندو شوهرم خودش تصمیم گرفت که نگه و من ازش ممنونم. همه ادمها یک اندازه ظرفیت ندارندو اما همیشه مطمئن باشید اگر شما هستید به هر شکل و با هر مشکلی حتما یک نیمه کامل کننده برای شما و مخصوص شما افریده شده .فقط باید پیداش کنید. دوستتان دارم.
 تشکر شده توسط : Aynaz , ساغر , rad007 , پویش , naser_m , parivash , سپیده قاصدک , Saina
دیبا جان ایشالا آتش عشقتون هر روز شعله ور تر شه و سال های سال با خوبی وخوشی کنار هم زندگی کنید....icon_questionنمیدونید وقتی همچین خبرایی از بچه ها میشنوم چقدر خوشحال میشمwink2
و اینکه اره خانواده ی طرف مقابل ندونن بهتره
 تشکر شده توسط : rad007 , parivash
وقتی هر کسی میومد به من پیشنهاد می داد چه رفیق فابریک چه هم کلاسی و همکار معمولی شرط من این بود که به خانواده اش حتما بگه، بعد از چند وقت ممکنه بفهمن بعد بگن دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مخ پسر ما رو زده بود که باهاش ازدواج کنه confused
من از این چیزا خوشم نمیاد ، واسه همین حتما باید به خانواده اش بگه واسمم هم مهم نیست می خوان قبول کنن یا نه ولی قید ازدواج رو نزدم.
هرکسی منو می خواد باید با رضایت کل خانواده ها باشه و خودم !!! والا هم واسه من استرس ایجاد میشه که وااااااااااااای نکنه بفهمن ؟؟؟؟؟ sad2 واااااااااای یکی منو دید تو داروخونه !!!!!!!! واااااااااااای دیدی فلانی هم امده بود انجمن angry3 و امثال اینا ...
خلاصه که خوب نیست من حوصله این استرس ها رو ندارم هرکی مشکل داره نمی خواد گل پسرش بیاد با یک ام اسی ازدواج کنه نیاد بره یکی دیگه را بگیره agreement2

والا !!!! confused2
ضمن اینکه به قول دوست جان تو این دنیا همه آدم ها نیمه کامل کننده دارن حالا دیر یا زود icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : MFhealth , rad007 , yas , paeeze
فرق عشق با ازدواج
شاگردي از استادش پرسيد: عشق چست ؟
استاد در جواب گفت: به گندم زار برو و پر خوشه ترين شاخه را بياور اما در هنگام عبور از گندم زار، به ياد
داشته باش كه نمي تواني به عقب برگردي تا خوشه اي بچيني...
شاگرد به گندم زار رفت و پس از مدتي طولاني برگشت.
استاد پرسيد: چه آوردي ؟
با حسرت جواب داد:هيچ! هر چه جلو ميرفتم، خوشه هاي پر پشت تر ميديدم و به
اميد پيداكردن پرپشت ترين، تا انتهاي گندم زار رفتم.
استاد گفت: عشق يعني همين...!
شاگرد پرسيد: پس ازدواج چيست ؟
استاد به سخن آمد كه : به جنگل برو و بلندترين درخت را بياور اما به ياد داشته باش
كه باز هم نمي تواني به عقب برگردي...
شاگرد رفت و پس از مدت كوتاهي با درختي برگشت .
استاد پرسيد كه شاگرد را چه شد و او در جواب گفت: به جنگل رفتم و اولين
درخت بلندي را كه ديدم، انتخاب كردم. ترسيدم كه اگر جلو بروم، باز هم دست خالی
برگردم .
استاد باز گفت: ازدواج هم يعني همين...!
و این است فرق عشق و ازدواج ...
منکه منظورشو درست نگرفتمconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Saina
یعنی ساغر هی عاشق بشیم هی عاشق بشیم برو جلو و نترسlaughing3laughing3laughing3
ازدواجم یه بار هی دیگه هی دیگه نمیشه تکرار کردN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
چه میدونم والا نویسنده انگار حالش سرجاش نبوده زیاد
آهان تازه فهمیدم یعنی انگا میخواد بگه عشق باظاهرش ادمو گول میزنه حریص میکنهHuh
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ساغر , parivash
هر کسی نیمه کامل خودش رو داره که البته مکمل همند و اگه نیمه کامل خودش باشه بعضی اوقات این نیمه اصلا وجود نداره smiling مخصوصا برای ما که هر استرسی و هر نگاه سنگینی یا زخم زبونی از پا درمون میاره و ما هم بیشترامون حساس و زودرنج و خورخور
به هر حال من تا اطلاع ثانوی قید ازدواج رو زدم اخه به این خروسا نمیشه اعتماد کرد فردا میزنن زیر قولشون و منم که ...............fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : پویش
(2011/12/26, 05:24 PM)shokolat نوشته است: یعنی ساغر هی عاشق بشیم هی عاشق بشیم برو جلو و نترسlaughing3laughing3laughing3
ازدواجم یه بار هی دیگه هی دیگه نمیشه تکرار کردN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
چه میدونم والا نویسنده انگار حالش سرجاش نبوده زیاد
آهان تازه فهمیدم یعنی انگا میخواد بگه عشق باظاهرش ادمو گول میزنه حریص میکنهHuh

چه عرض کنم واللهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : پویش
توجه توجه
[تصویر:  axnnn.jpg]
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : پویش , parivash

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 153
  • 154
  • 155(current)
  • 156
  • 157
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,196 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,751 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,434 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,887 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست