•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش صعود به دماوند
شهرزاد خوش اومدی. خوشحالیم که بی خطر رفتید و پیروز برگشتید.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : spring , neda.n , fireboud , Aram , شيدا رها , matinfard , chipchip , Yanis , zeinabi , نازی ی
خسته نباشید دوستای خوبمicon_question
سرافرازمون کردیدlove28
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : spring , neda.n , fireboud , Aram , شيدا رها , matinfard , chipchip , maryam.N , Yanis , zeinabi , نازی ی , Nooranta , earth
خیلی خوشحالم که باز هم شاهد افتخار آفرینی اعضای تیم کوهنوردی سایت هستم
mscenter ممنونم از همه که با این برنامه ها ذهنیت جامعه رو نسبت به ام اس تغییر میدید mscenter happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
[تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif]
[تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif]
[تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , Aram , شيدا رها , matinfard , chipchip , maryam.N , Yanis , zeinabi , نازی ی , Nooranta , earth
دوستان عزیز این لطف بی نهایت بزرگ شما غیر قابل جبران است.خدا قوت درتمامی مراحل زندگیتون پیروز وسربلند باشیدآمین
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : fireboud , Aram , neda.n , شيدا رها , matinfard , hadisss , chipchip , maryam.N , Yanis , zeinabi , Nooranta , spring , earth
خسته نبــاشید بچــه هاicon_biggrin
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : Aram , fireboud , spring , neda.n , شيدا رها , matinfard , hadisss , chipchip , maryam.N , Yanis , zeinabi , earth
Rainbow 
خدا قوت بچه ها icon_question
تبریک بابت این موفقیت غرورآفرین icon_question icon_question
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
نمی دونید تو این مدت من چقدر پز شما رو به همه دادم love51
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : Aram , fireboud , matinfard , chipchip , maryam.N , Yanis , zeinabi , neda.n , Nooranta , شيدا رها , spring , earth
دوستای قهرمان تیم کوهنوردی رسیدن بخیرicon_biggrin
بازگشت موفقیت امیزتون روتبریک میگم و همگی خسته نباشیدhappy0065.gif
اراده و همت شما قابل تحسین و تقدیره ;ممنون که باپشتکارتون ثابت کردید که این هم گوشه ای دیگر از توانمندی ام یک ام اسی است.agreement2
ایشالا همیشه شاد وپرانرزی و ورزشکارباشینicon_question
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeazan , عمومهربان , Yanis , y.saeedi , zeinabi , نازی ی , fireboud , neda.n , Aram , Nooranta , شيدا رها , spring , matinfard , earth
دوستان عزیز ام اس سنتر ( ندا، مریم، متین، شهرزاد، حمید و فربود عزیز) خسته نباشید! خدا قوت! love51love51love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : نازی ی , fireboud , neda.n , Aram , شيدا رها , spring , matinfard , earth
نمیدونم چی بگم !! درسته از 4 شنبه تا الان به لطف استرسای اون برنامه کذایی تو خونه و بیمارستان تحت استراحت بودم اما تمام لحظات رو به شما فکر می کردم به سرمای هوا به لیزی صخره ها به خستگی هاتون والبته به اراده تون که بزرگتر از همه اونها بود به پلاک ها که جلو شما کم آورده بودن به سیستم ایمنیتون که انگشت تعجب به دهن گرفته بود به عضلاتتون که به خودش اجازه اسپاسم نمی داد و به ام اس که شکست خورده 1 گوشه ای داشت نگاتون می کرد.حمید عزیز گرچه خیلی خسته شدی اما این خستگیت پر از لذت بود و آرامش . میدونم که ما ها اگر اراده کنیم همه چیز رو دگرگون می کنیم دوستتون دارم دوستای خوبم دلم می خواست بیام به استقبال و بدرقتون اما نشد ولی به همه کائنات سوگند که دعای من و همه دوستای اینجا پشت و پناهتون بود.دوستان عزیزم مرسی که خاطرات خوشی برامون می سازین که همیشه تو خاطرمون ثبت شین .پایدار باشید و پر انگیزه دوستای خوبمicon_questionicon_question
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : fireboud , yummy , neda.n , y.saeedi , shahrzad.s , zeinabi , Aram , Nooranta , شيدا رها , nahid , spring , matinfard , earth
آفرین و دست مریزاد به این بچه های پرتلاشicon_biggrinکجان کسایی که ام اس را مساوی از کار افتادگی میدونن fighting0030.gifحالا بیان و ببینند که هیچ کاری نیست که ما نتونیم انجام بدیم icon_biggrin ان شااله این دفعه قله اورست را فتح میکنیمicon_question(خودمم با هاتون میام ان شااله )
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : fireboud , zeinabi , Aram , neda.n , رامنا , Nooranta , شيدا رها , nahid , baharan , spring , matinfard , earth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,258 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان