•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش صعود به دماوند
درود بر همه اعضای ام اس سنتر مخصوصاً گروه کوهنوردی "ام اس سنتر"
فتح قله دماوند،بام زیبای ایران زمین رو توسط تیم کوهنوردی ام اس سنتر ،صمیمانه تبریک می گم و از این بابت بقدری خوشحالم که هیچ وصفی ندارم براش جز اشکهای شوق در هر گام با اونها
بر خود دیدم کمی توضیح وقایع کنم در این کسب افتخار بزرگ برای شما دوستان
کوهنوردی یعنی فراتر از تحمل یعنی استقامت بی حد در برابر همه مشکلاتش که کوچکترینشون درد و کوفتگی و خستگی است اگه کم آبی،گرما،شیبهای نفس گیر،سرما،بدی آب و هوا، ارتفاع،کوله کشی،بی خوابی و سختگیری و صبوری در برابر بد اخلاقی یک سرپرستی مثل من و ... رو بهش اضافه کنیم اون موقع همه متوجه خواهند شد که چه کار بزرگی رو انجام دادند این بچه ها
لذت ایستادن بروی قله ها به سادگی برای این دوستان عزیزم بدست نیومده اما همت بلند،اراده قوی،سخت کوشی و انرژی مثبت شما ها که بی شک همواره در هر گام با اونها بوده باعث شد که به این مهم دست پیدا کنند.اگر نبود این حمایت شما،این احساسهای بی غش شما عزیزان چه بسا در خیلی از لجظات سخت انگیزش لازم از بین می رفت اما خدا رو شاهد می گیرم در تمام این لحظات ذره ای عقب نشینی و کم آوردن در چهره هیچ کدوم از این بچه ها ندیدم و انقدر چیزهای با ارزشی در این مدت دریافت کردم و یاد گرفتم که همه عمر خودم و مدیونشون خواهم دید.عزم و ارداه شما عزیزان سر لوحه زندگی من خواهد بود.

کوهنوردان گروه ام اس سنتر،فربود،حمید،ندا،متین،شهرزاد و مریم عزیز کسب این موفقیت بزرگ که با همت و تلاش و اراده شما عزیزان و حمایت همه دوستان ام اس سنتر بدست اومد رو به با افتخار بهتون تبریک میگم و بهترینها رو براتون آرزو دارم.

ندای عزیزم موفقیت یک گروه در گرو همکاری و تلاش همه اون گروه بدست میاد.همونطور که در برنامه های قبلی هم، هم تیمی هات همین کار رو کردند تا گروه به هدف خودش برسه. از اینکه بی شک میتونستی تیم رو همراهی کنی اما به حرف سرپرست ارج گذاشتی و و با از خود گذشتگی در این راه باعث موفقیت گروه شدی،ممنونم و برات از خدا می خوام که همیشه در اوج قله های زندگی و آرزوهات باشی.در این راه همه گروه و تک تک دوستان ام اس سنتر دکتر مشاور و خانواده ها هم تیمی های من در گروه هم گام که هیچوقت من رو تنها نگذاشتند.همه سهیم بودند و باید به همه شما دست مریزاد و تبریک گفت این افتخار برای همه جامعه ام اس خواهد بود.

دوستان عزیزم از اینکه در این مدت تمام سخت گیری ها و بد اخلاقی های من و تحمل کردید و همه کم و کاستی ها رو دیدید و دم نزدید تشکر دارم و امیدوارم به بزرگواری خودتون بر من ببخشید.خدا رو شاهد می گیرم همه تلاش خودم رو در راه تداوم این کار و بهتر شدن لحظه به لحظه اون با همه توان برای تک تک شما بکار خواهم بست که عقیده دارم همه شما،همه ی همه شما، مثل همین گروه هستید و عزم و ارداه ای همچون کوه دارید، و چیزی از دیگران کم که ندارید به عقیده من ارزش بعضی چیزها رو بهتر درک می کنید و بهتر هم هستید،که مشت نمونه خروار است.
در آخر از همه شما عزیزانم و همه کسانی که در این راه به هر نحوی در این موفقیت نقش داشتند بدون ذکر نام، تشکر ویژه و آرزوی موفقیت دارم.
شاد و سربلند باشید.
گروه هم گام "همسفر"
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : FBF , chipchip , مـه ســـا , hamid , fireboud , nahid , neda.n , paeazan , maryam.N , شيدا رها , Aram , یه غریبه , hamdam , zeinabi , نازی ی , پویش , shahrzad , hilda , رنگین کمان , spring , م.ه , matinfard , nanaz , coffeedot , earth , ماه
حقیقتش من نفهمیدم کجا باید این حرکت بزرگ شما رو تبریک بگم:

فربود گل ، شهرزاد عزیز حمید خان ، ندا جان ، مریم خانوم ، متین جان و

یه بار دیگه باعث شدید من هرجایی برم به داشتن چنین دوستای خوبی افتخار کنم
میدونم اگر بدون اطلاع این حرکت رو انجام میدادید چقدر راحت تر بودین و استرس و فشار کمتری داشتین.

ولی اینکه آدم با هدف کاری رو انجام بده خیلی خیلی ارزشش بیشتره.

دعای خیر ما از پایین همراه شما بود و آرزو ی سلامتی همه ی بچه ها از بلند ترین نقطه ی ایران
به گوش خداوند رسید. من (مث همیشه) سفر بودم و نتونستم به استقبالتون بیام.

یه باریکلا مخصوص هم به خانوم های گلمون بگم (ندا و شهرزاد و من میشناسم و اون دو عزیز هم
خواهم شناخت) واقعا فتح قله ی دماوند توسط شما عزیزان ارزش دو چندان داره خصوصا اینکه
روی آقایون رو کم کردید تعدادتون هم بیشتره. من واقعا از این همه سختی ای که برای من (همدرد)
تحمل کردید تشکر میکنم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : yummy , fireboud , shokolat , neda.n , paeazan , FBF , maryam.N , شيدا رها , Aram , kaveh_plus , kheiri.mahdi , hamdam , N00shin , zeinabi , نازی ی , hamid , shahrzad , spring , م.ه , matinfard , nanaz , coffeedot , earth , ماه
یک قدم ، یک گام
یک قدم موفقیت می تونه کسب یک مقام علمی باشه
یک قدم موفقیت می تونه پیشرفت شغلی باشه
یک قدم موفقیت می تونه اداره یک خانواده باشه
یک قدم موفقیت می تونه خلق یک اثر هنری باشه
یک قدم موفقیت می تونه نتیجه تلاش یکساله یک آموزگار باشه
یک قدم موفقیت می تونه ...
و
یک قدم موفقیت می تونه یک گام باشه بر روی قله
قله ای که فقط و فقط تو ارتفاعات نیست
قله هایی که براحتی میشه اطرافمون پیدا کنیم ، کافیه کمی دقت کنیم و گاهی تلاش

اما همه این ها قدم ها و گام ها فقط با پشتیبانی و تشویق با همکاری همدیگه امکان پذیر هست

خوشحالم که این بار هم گروه کوهنوردی تونست موفقیت دیگری کسب کنه و این موفقیت و مدیون تک تک شما دوستانمون هستیم که همیشه و لحظه به لحظه یادشون با ما بود
یادی که از ابتدای مسیر تا نفس نفس زدن های آخر قله فراموش نشد و باعث شد هر بار که خسته می شدیم زانو هایمان را محکم کنه تا قدم بعدی با انرژی بیشتر برداریم

یک قدم واقعی ، یک قدم بی منت ، یک قدم با یک هدف خالصانه همیشه به دل میشینه

از همه دوستانی که در این مدت به نوعی حامی و پشتیبان بودن خیلی خیلی سپاسگذارم مطمئنا بدون کمک و همیاری دوستان این صعود میسر نبود
از آرام و میهن و مجید و مهسا عزیز خیلی خیلی ممنونم بخاطر زحماتی که کشیدن و روز بازگشت به استقبال اومدن برای شخص من که بسیار ارزشمند بود
از علیرضا(برادر لیلی) هم خیلی ممنون بخاطر زحمات چاپی که همیشه مزاحمش میشیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : FBF , paradise , neda.n , paeazan , sargol , afsaneh , baharan , شيدا رها , Aram , hadisss , kaveh_plus , kheiri.mahdi , یه غریبه , رامنا , shokolat , hamdam , مـه ســـا , N00shin , chipchip , zeinabi , نازی ی , پویش , nahid , hamid , shahrzad , hilda , Nooranta , رنگین کمان , sooorooosh , نازلی , meherafarin , spring , م.ه , matinfard , edarzi , nanaz , coffeedot , tanha9964 , earth , Prime , ماه , نارنجی مدرسه موشها
(2013/08/11, 10:22 PM)fireboud نوشته است: از آرام و میهن و مجید و مهسا عزیز خیلی خیلی ممنونم بخاطر زحماتی که کشیدن و روز بازگشت به استقبال اومدن برای شخص من که بسیار ارزشمند بود
آقا فراتر از وظیفه کاری انجام نشده، وظیفمون بود بیائیم استقبال، به دوستی گفتم مگر اینکه پام بشکنه نرم، که خدا رو شکر نشکستwink2

کاری که شماها انجام دادید جای هزاران بار تشکر و قدردانی داره که اصلا وظیفتون نبود و محبت و ایثار خالص بود

من از هر شش نفرتون صمیمانه تشکر میکنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , FBF , neda.n , kheiri.mahdi , یه غریبه , kaveh_plus , hamdam , zeinabi , hamid , shaytoon , شيدا رها , spring , م.ه , matinfard , nanaz , coffeedot , ماه
فربود عزيز از شما و دوستان ديگه ممنون كه اينقد خوبيد كه به خاطر هدف مشتركمون اين همه زحمت كشيديد...
من كه كاري نكردم.خيلي دوست داشتم مي تونستم يه حركت خيلي كوچيك در برابر كار بزرگ شما انجام بدم... اميدوارم هميشه همينطور موفق باشيد...
 تشکر شده توسط : fireboud , FBF , kheiri.mahdi , neda.n , paeazan , kaveh_plus , Aram , hamdam , zeinabi , hamid , shaytoon , شيدا رها , spring , م.ه , nanaz , coffeedot , earth , ماه
سلام و درود بر شما دلاوران ام.اس
دلتان شاد که دلهای ما را شاد کردید و قدمهای استوارتان همچنان پویا که همت توانستن را در دلهای زیادی رویاندید و امیدشان را برافروختید و ثابت کردید که آن ضعفهاو ناتوانایی هایی که بر ما می بندند از محدویت نگاه و تصور ضعیف آنان است و توان را اگر همت کنی وسعت بخشی. درود بر شما، به وسعت دل عاشق و به صلابت گامهای بلندتان. شماسزاوار عشقیدicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : neda.n , zeinabi , fireboud , hamid , Aram , شيدا رها , FBF , spring , م.ه , matinfard , nanaz , coffeedot , earth , ماه
دمتون خیلی خیلی گرم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
واقعا گل کاشتین
کارتون بهم ثابت کرد که حق ندارم تنبل بودنو کم کاریامو گردن ام اس بندازم چون با ام اس میشه تا قله دماوندم رفت womanwomanmenwomanwomanmen
 تشکر شده توسط : y.saeedi , neda.n , fireboud , zeinabi , hamid , shaytoon , Aram , sooorooosh , شيدا رها , spring , م.ه , matinfard , nanaz , earth
سلام به همه دوستای عزیزم
همه دل نوشته هاتونو بارها و بارها خوندم و از مرورشون خسته نشدم
خیلی خوشحالم و به خودم می بالم که به عنوان عضو کوچکی ازین خانواده ی بزرگ هستم
از تک تک شما ممنونم به خاطر همه ی انرژی های خوب و روحیه ای که به ما دادید
اینقد این شور و هیجان برام ارزش داره که قابل تعویض با هیچی نیست
از همه دوستان عزیز که به عنوان نماینده از ام اس سنتر برای بدرقه و استقبال گروه اومدند و واقعا زحمت کشیدند ممنونم
یه تشکر ویژه هم از گروه همگام که گام به گام با ما اومدند و پشتیبان ما بودند
به امید اینکه این روزای خوب خیلی برام تکرار بشه
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : paeazan , chipchip , fireboud , yummy , kaveh_plus , Aram , hamid , neda.n , hilda , nahid , Nooranta , مـه ســـا , فرناز , رنگین کمان , شيدا رها , FBF , zeinabi , shokolat , N00shin , spring , م.ه , matinfard , یه غریبه , Yanis , عمومهربان , nanaz , kheiri.mahdi , earth , نازی ی , ماه
منم با تمام وجود حضور غرور افرین دوستان گلم بر فراز قله دماوند تبریک می گم و خدا را شاکرم این یعنی لحظه های سخت و تلخ نکنید فقط تا رسیدن به موفقیت تحمل کنید بچه ها واقعا شادمون کردید ممنون
 تشکر شده توسط : شيدا رها , zeinabi , neda.n , spring , fireboud , م.ه , matinfard , shahrzad , sooorooosh , Aram , hamid , یه غریبه , عمومهربان , nanaz , earth
دوستان عزیز تر از جانم بابت تمامی جملات قشنگ و پر انرژی تون سپاسگذارم
و ممنون از این همه انرژی های مثبتتون.واقعا زبانم قاصر هست.
و لازم هست یک توضیح بدم و عذر خواهی کنم از آرام جان و اون این که من به علت اینکه در کوه آنتن دهی خوب نبود به خواهرم نام کاربری و رمز عبورم رو داده بودم تا از طریق سایت از حال من با خبر بشن در واقع کسی که با نام کاربری من وارد میشد در اون سه روز خواهرم بودن.
 تشکر شده توسط : FBF , fireboud , chipchip , matinfard , shahrzad , sooorooosh , neda.n , Aram , hamid , یه غریبه , شيدا رها , kaveh_plus , nanaz , nahid , kheiri.mahdi , earth , hilda , zeinabi , spring , meherafarin

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,265 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان