•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
من از 4 شنبه هی به حمید گفتم بارندگی میشه ها smiling

گوش نکرد که نکرد

همش گفت هواشناسی اونجا گفته آفتابیه agreement2

ایشالا که خوش گذشته باشه به همه بچه ها

ولی کلک ها هرچیزی هم شده باشه میان میگن خوش گذشت evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : ghaside , Pooya.N
جهت اطلاع در هنگام اجرای برنامه ، بارندگی نداشتیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , Saina , Yanis , Ghost , مهدی نصیری , بابک57 , nazaninamiri70 , شهرزاد , sargol , paeazan , Hasty , nead , shokolat , ابراهیم , ghaside , nafass , Pooya.N , earth , سـاناز , TootFarangi
اتفاقا خیلی هم خوبه تو جنگل زیره بارون قدم بزنی ، من که خیلی دوست دارم agreement2
امیدوارم به همتون خوش گذشته باشه agreement2مطمئنم که خوش گذشتهsmiling
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , paeazan , Hasty , nead , ابراهیم , Pooya.N , earth
سلام سلام
یه 40 دقیقه ای میشه که رسیدم خونه .
دیشب که نیم ساعت خوابیدم ، حدود نیم ساعت هم کف مینی بوس smiling خوابیدم و بازم نیم ساعت روی صندلی . یعنی کلا تو این 48 ساعت گذشته 1:30 خوابیدم ولی انقدر که با بودن در کنار دوستان لذت بردم اصلا متوجه کم خوابی نشدم .

برنامه فوق العاده بود . درسته خیلی تو ماشین بودیم و اذیت شدیم ولی بقیه چیزها خوب بود .
بارندگی نداشتیم ولی برف نشسته بر روی زمین در داخل جنگل فضای دلنشینی ایجاد کرده بود.

تعداد بچه های ام اس سنتر 19 نفر بود که همه داخل یه مینی بوس جمع شدیم .
و تعداد افراد گروه همگام هم نزدیک به 40 نفر بود که 2 مینی بوس دیگه رو تکمیل کرده بودن . ( ندا و فربود هم جزو گروه همگام بودن ولی با ما هم بودن )

همه چی عالی بود ، از گروه همگام و مخصوصا دوست عزیزمون مهدی تشکر مخصوص دارم .
از دوستان خودمون که تشریف اوردن بی نهایت ممنونم

دیگه اینکه عکس دسته جمی واسه سایت هم گرفتیم ولی فعلا نمیتونیم در سایت قرار بدیم چون قراره برنامه امروز در خبرگزاری ها منتشر بشه . پس مجبوریم تا انتشار برنامه امروز از گذاشتن عکس صرف نظر کنیم ولی حتما در سایت عکس های امروز که حالت عمومی داشتند رو قرار خواهیم داد.

یه تشکر خیلی مخصوص باید از داداش گلم سید رضا عزیز داشته باشم که همیشه بهش زحمت میدیم و زحمت تهیه تندیس اهدایی به گروه همگام رو کشیدن .

و آخرین مورد هم اینکه یکی از بچه ها زیر اندازش رو داخل مینی بوس جا گذاشته ، لطفا بهم پیغام خصوصی بده که زیر انداز رو بهش برسونم

انشالا برنامه های آتی گروه کوهنوردی ام اس سنتر همچون این برنامه با کیفیت مطلوب برگذار بشه و شاهد حضور دوستان بیشتری باشیم .

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , شهرزاد , سـاناز , sargol , مـه ســـا , paeazan , فرناز , Hasty , nead , shokolat , shahrzad , ابراهیم , ghaside , seyyed reza , Yanis , رنگین کمان , nafass , fireboud , Pooya.N , earth , MEGA , Saina , baran , baha90
برای این خیلی خوشحال هستم که به شمادوستان گرامی خوش گذشته است وبرای این خیلی ناراحتم که چرامن ازسعادت دیدارشما بی نصیب شدمsad2sad2sad2sad2مشتاق دیدارهمه دوستان هستم

دست آقاحمیدوسیناوفربودومه سا وسانازوهمه زحمتکشان سایت دردنکندعجب برنامه های عالی برگزارمیکنندوعالیترهم میشودکه یک برنامه اردویی دیداردریکی شهرستان دورمثل چابهاربرگزارکنید.من میدونم همه ی برنامه های شمازحمتکشان حساب شده است.امیدوارم درهمه مراحل زندگی موفق وپیروزوسالم باشید
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , Hasty , hamid , ابراهیم , ghaside , earth , parisa2011 , Sina
رسیدن بخیر و خسته نباشیدicon_question

حتما خوش گذشته با این بگراند زیباییlove28love28 که جنگل داشتهagreement2

مرسی آقا مدیر که عکس هم گرفتی.هورااااااااااااااااااااااicon_biggrinicon_biggrin
Smile (16)

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nead , hamid , ابراهیم , ghaside
تا کی باید منتظر باشیم که عکساتونو ببینیم Huh
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : ابراهیم
حالا حالاها باید منتظر بمونیSmile (16)
من هنوز سبیله 17 آذر حمید و سینا رو ندیدمlaughing3laughing3
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ابراهیم
بچه ها خداقوتicon_biggrin
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Yanis , hamid , Pooya.N , earth , Hasty
خدارو شکر ک خوش گذشته و خوب خوابیدین امیدوارم که خیلی خیلی خوش گذشته باشه من ک سعادته همراهیتونو نداشتم ولی یکروزام ک شده میام همگی اینجا ب یادتون بودیم من ک کلی برنامه بارون اومدن ام براتون پیش بینی کرده بودمwink2wink2 خدارو شکر ک بارون نیومده و خوش گذشته آفرین بر شما ک همت و اراده قوی دارینicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionagreement2agreement2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : hamid , earth , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 86,447 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 70,122 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 253,993 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 13,064 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,551 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,238 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,735 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,863 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,913 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,565 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست