•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
من هم خیلی خوشخالم که تونستم برای اولین بار در جمع دوستان جدیدم حاضر بشم.
چون فقط حمید اقا و سینا خان رو شناختم موقع خداحافظی اسم اونا رو بردم و تشکر کردم.
اما از همه دوستان دیگر که این برنامه رو ترتیب دادن و گروه همگام تشکر میکنم.
امیدوارم همه دوستان جدید و دیگر دوستان که در برنامه های دیگر که خواهم دید خوش و خرم باشند.
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , MEGA , سـاناز , nafass , hamid , Pooya.N , shokolat , فرناز , مـه ســـا , earth , Ghost , ELI , baha90 , shahrzad , Sina
اون روز وقتی ساعت پنج صبح با فحش به خودم از خواب بیدار شدم و تو تاریکی خودم رو رسوندم به میدون ونک ، اولین چیزی که باعث شد چشمام گرد بشه جمعیت بزرگ نارنجی پوش بود . خب بچه های سایت خودمون طبیعی بود اما بچه های کوه رو باورم نمیشد که این همه نارنجی باشن . سه تا مینی بوس بودیم که بازم جا کم اومد و یه سواری هم اضافه شد و بالاخره راه افتادیم . صبحانه رو مهمون گروه کوهنوردی همگام بودیم که واقعا دستشون درد نکنه . و اما در فضای جنگل منطقه کوهستانی : به شخصه اصلا انتظار چنین هوایی نداشتم ، بادی که میوزید بیشتر شبیه بادهای بهاری بود . زمین کاملا سفیدپوش از برف اما هوا خیلی خوب بود . بچه های سایت عالی بودن کاملا همراه و همگام . یه مسیری رو پیاده روی کردیم بعد اون بالا کلی برف بازی و ساخت ادم برفی توسط چند تا از بچه ها . بعد هم برگشتیم پایین و ناهار خوردیم . بعد از ناهار دو گروه در کنار هم و با بنری که به یادبود برنامه اون روز نوشته شده بود عکس گرفتند . بچه های سایت هم تندیسی رو به رسم قدردانی از طرف ام اس سنتر به گروه همگام هدیه کردند . روز خوبی بود شاید به عنوان اولین برنامه مشترک همه چی رو برنامه پیش نرفته باشه اما لذت در کنار هم بودن و حرکتی نو رو در کنار هم تجربه کردن فوق العاده است . و اما ممنونم از همه کسانی که باهاشون در این تجربه همراه بودم . از همه کسایی که نتونستن بیان اما انرزی مثبتشون رو فرستادن برای گروه . از مهدی خیری ، استاد و راهنمای عزیزم به خاطر همه مهری که به ما بچه های ام اس سنتر داره . از فربود و تلاشش برای ثبت لحظه لحظه این روز . از مدیران سایت ( حمید ، سینا و فربود ) به خاطر برگزاری چنین روزی . جای تک تکتون که نبویدید خالی . شک ندارم که تو برنامه های اینچنین روز به روز تعدادمون بیشتر میشه . جای ساینا خالی که اگه بود الان یه گزارش درست درمون با اب و تاب می نوشت براتون . و مجددا یه سپااااس بزرگ برای همراهی تک تکتون که بودید که شاید شب قبل رو حتی نخوابیده بودید ولی اومدین بودید و با صبوری در کنار هم قدم برداشتیم . سپاااس به خاطر روز نارنجی
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : MEGA , سـاناز , nafass , hamid , fireboud , TootFarangi , shokolat , Yanis , فرناز , مـه ســـا , earth , Saina , نازلی , yummy , شهرزاد , Ghost , بهــار , parisa2011 , بی تـــا , ELI , O#!!! , baha90 , shahrzad , Sina
من همش دلم اونجا بود چون اون روز هم برنامه خاصی نداشتم جایی نرفتم sad
کاش نزدیک بودین اتفاقا کولم نارنجی مشکی بود smiling میامدم ولی لباس نارنجی نداشتم.
به هر حال خیلی خوشحالم که رفتین و به سلامتی برگشتین ، آخرش ببینیم ما موفق میشیم از ذهن مردم ام اس 20 سال قبل رو پاکش کنیم یا نه ؟
حالا عکساتون رو به ما نشون نمی دین ینی ؟
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nafass , fireboud , neda.n , hamid , nazaninamiri70 , earth , Ghost
. . .

خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشته party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

واقعا دلم پیشتون بود و کلی دوووست داشتم که باهاتون باشم sad2sad2

ایشالا دیدار بعدی میام حتما Angel
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nafass , neda.n , fireboud , Ghost , مهدی نصیری , ELI
یک عدد زیر انداز پیدا شده . نشانی بدید تحویل بگیرید smilingsmiling
آقا جان یعنی یادت نیست زیراندازت رو نبردی ؟ Smile (16)
این دومین باره دارم میگم . دفعه دیگه نمیگم میرم جلو در خونمون میفروشمشا N_aggressive (35)Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , nazaninamiri70 , MEGA , Ghost , baha90 , zhonan
إ حمید مال منه smiling
آدرس می دم بفرست واسم smiling
(2012/12/22, 07:26 PM)nazaninamiri70 نوشته است: إ حمید مال منه smiling
آدرس می دم بفرست واسم smiling

نازی واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟Smile (16)
قربون حواس جمع.یعنی ندیدی که حمید نوشته بود 1 زیر انداز جامونده؟N_aggressive (35)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Ghost , zhonan
وقتی این تاپیک رو می بینم دلم میگیره کلاً در دیدارهائی که بچه ها دور هم جمع میشن چون من نمی تونم شرکت کنم دلم می گیره البته اینم بگم که از طرف دیگه خوشحال هم هستم که دوستان دور هم جمعند همین که یادی از من هم بکنند برام کافیه دیروز یه جورائی حالم خیلی خوب بود ساعت 5 به این فکر می کردم که الان بچه ها راه افتادند یا نه بعد سر نماز صبح از خدا خواستم هوا خوب باشه اتفاقی برای کسی نیفته و به همه خوش بگذره الان همه ی ارسالها رو خوندم خوشحالم که به همه خوش گذشته گزارشات دوستان من رو برد به جنگل برفی و آدم برفی هائی که دوستان درست کردند خیلی خوب بودند راستی عکس نارنجی پوشان کوهنورد رو میشه در سایت قرار بدهید ماها که نبودیم دلمون خوش باشه ؟؟؟!!!!!sad2sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : amirfarhag , neda.n , fireboud , hamid , Ghost , parisa2011
بچه ها یه دستبند بدل هم پیدا شده ، اگه کسی از بچه های خودمون دستبندش رو گم کرده خبر بده
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : نازلی , Ghost
Rainbow 
خیلی خوشحالم که به دوستان گلم خوش گذشته من که روز جمعه هر دفعه که به ساعت نگاه می کردم با خودم می گفتم یعنی الآن بچه ها کجا هستن؟ الآن اون جا بارون می باره؟ کلی هم دعا کردم که اگر هم هوا بارونی شد لااقل رعد و برق نباشه (چون خودم خیلی از رعد و برق می ترسم)، تو روز جمعه هر لحظه به یادتون بودم و از پروردگار خواهش کردم که به سلامتی و شادی برید و برگردید و کلی هم بهتون خوش بگذره خدا رو شکر که این چنین بوده...دوستون دارم دوستان عزیزم
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , Ghost , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,556 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,575 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,125 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,917 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,748 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,001 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,027 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,647 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,866 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,539 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست