•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
بهتره که به صحبتهای دوستان این مطلب را هم اضافه کنم: مگه شهریه های گزافی که دانشگاهها دریافت میکنند هزینه ای واقعی است؟؟!!
پس نگران این نباشید که با دریافت تخفیف، حقی از دانشجویی دیگر ضایع میشه. فقط کمی از سود دانشگاه بابت تعدادی انگشت شمار دانشجو کم میشه که فکر نکنم جای نگرانی باشه..

بهتره این توضیح را هم بدم که همه دانشگاهها صندوقی بابت تخفیفها دارند که اگر موفق به دریافت شهریه از بهزیستی نشدید میتونید از این تخفیف بهره مند شوید.

در ضمن بهتره آینده نگر باشید. شاید فردایی کمک هزینه دارویی نداشتید، شاید شغلی نداشتید، شاید تردد با وسیله نقلیه عمومی یا شخصی براتون دشوار بود و مجبور به پرداخت کرایه زیادی شدید...
و اگر به امیدخدا هیچ مشکلی نداشتید خودتون میتونید یکی از خیرین باشید و به این شکل دینتون را ادا کنید.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , ساغر , paeeze , googoosh , sattar , aylar , Matilat , بابک57 , Ali 324
از سر كنجكاوي مي پرسم. بالاخره كسي تونست كمكي براي شهريه از بهزيستي دريافت كنه؟
 تشکر شده توسط : h.kakavand
نه بابا هفت خوان رستم رو باید طی کنی تا یه تخفیف بهت بدن
خصوصا که الانم رفته بخش خصوصیangry2

فایل‌(های) پیوست شده
.gif   avatar195_25.gif (اندازه: 13.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 121)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : fireboud , anaram
راستش من نمیدونستم شامل روزانه ها نمیشه وقتی واسه تصفیه حساب رفتم پرسیدم تخفیف میدین؟ مسئول امور مالی هزینه خوابگاه رو نگرفت
و اما بهزیستی.. بستگی به شهرتون داره.. بعضیا واسه کوچکترین چیزی اذیت میکنن ولی امتحان کنید
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
(2012/01/14, 02:04 AM)سیما جون نوشته است: راستش من نمیدونستم شامل روزانه ها نمیشه وقتی واسه تصفیه حساب رفتم پرسیدم تخفیف میدین؟ مسئول امور مالی هزینه خوابگاه رو نگرفت
و اما بهزیستی.. بستگی به شهرتون داره.. بعضیا واسه کوچکترین چیزی اذیت میکنن ولی امتحان کنید

روزانه که پول خوابگاه نداره!!!!!!!!!!!شما شبانه ای یا آزاد؟

هزینه خوابگاه رو با کارت بهزیستی بیخیال شدن؟
اصلا بهزیستی بیماران خاص رو تحت پوشش داره مگه؟من پرسیدم گفتن همچین چیزی نیست چرا واقعاا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icon_cryicon_cryicon_cry

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2012/01/15, 12:02 AM)sara.161 نوشته است: روزانه که پول خوابگاه نداره!!!!!!!!!!!شما شبانه ای یا آزاد؟

اصلا بهزیستی بیماران خاص رو تحت پوشش داره مگه؟من پرسیدم گفتن همچین چیزی نیست چرا واقعاا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icon_cryicon_cryicon_cry

چرا روزانه هزینه واسه خوابگاه میگیره ولی نه اونقدر زیاد .
واسه بهزیستی هم بایس بگم ، بعله مقداری رو بهزیستی میده اینو از خود انجمن هم شنیدم که گفتن با کارت بهزیستی فلان درصد تخفیف بهت میدن البته واسه دانشگاه آزاد. اونم شهریه دانشگاه نه هزینه خوابگاه
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/12/23, 12:57 PM)aylar نوشته است: از سر كنجكاوي مي پرسم. بالاخره كسي تونست كمكي براي شهريه از بهزيستي دريافت كنه؟

بله
خیلی ها رو من می شناسم
(2011/11/11, 07:01 PM)zenith نوشته است: اونایی که واقعأ نیاز دارن حقشونه
برمنکرش لعنت!!!!
اما بیاین خدایی به آدمهایی که دارن از حق معلولینت با اسم ام اس استفاده می کنن و وااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعأ هیچی شون نیست و اونی که واااااااااااااااااااااااااااقعأ میشه اسم معلول روش گذاشت نگاه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعأ ام اس انقدر ماهارو ناتوان کرده که از اسم معلول گذاشتن روی خودمون لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

عادی زندگی کردن در کنار مشکلات ام اس خیییییییییییییییییییییلی ارزشمندتر از معلول نام گرفتن کاذب درکنار باور ام اس هست!!!!!!

خانم دکتر
لازم بذکر است که تعریف معلول این نیست که فردی حتما در راه رفتن مشکل داشته باشد و یا رو ویلچر باشه و یا دچار نقصی باشه ،
طبق تعاریف جهانی معلول به کسی گفته می شود که در یک موقعیت مشابه با یک فرد دیگر جامعه، دچار مشکل و یا محدودیت باشد.
آیا ام اس برای ما محدودیت ایجاد نکرده ؟
و توی گفته تون هست که ام اس برای ما مشکل ایجاد کرده و برای افراد مختلف ، فقط متفاوت می باشد
ضمناً ما که خودمون رو عضو بهزیستی به زور نمی کنیم ، اونها مطمئناً و صددرصد قانونی دارند که ما رو عضو بهزیستی قرار می دهند.
(2011/09/11, 12:21 AM)sara.161 نوشته است: شدید و خیلی شدید؟!!!!!!!!!!!!!!!
خب معلومه به کسی چنین درجه ای نمیدن یا شاید باز هم بند پ!

پس مجبوریم اونقدر بخونیم که روزانه قبول شیم,تازه ممکنه بعد قبولی چون خیلی به خودمون فشار آوردیم خدای نکرده طوری بشیم که درجه شدید رو بگیریم...که دیگه تخفیف هم لازم نیست چون روزانه ایمconfused

این قانون ها رو ما سالیان درازه که داریم مرور میکنیم و کاربردی نداشته.
آیه یأس نمیخونم,حقیقت رو میگم.

سارا خانم
حتما لازم نیست دچار مشکل حاد ظاهری شد
من خودم مشکل حادی نداره و خیلی دیگر از دوستان ام اسی رو می شناسم که از نظر ظاهری مثل من هستند و تونستن شدید رو بگیرند
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : zenith
(2012/01/15, 12:02 AM)sara.161 نوشته است: روزانه که پول خوابگاه نداره!!!!!!!!!!!شما شبانه ای یا آزاد؟

icon_cryicon_cryicon_cry
روزانه پول خوابگاه که داره عزیزم فقط کمتره.
من کارت بهزیستی ندارم.
منظور این بود که خیلی به طرفت بستگی داره.
باید بری بهزیستی شهر خودت سوال کنی
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
(2011/03/07, 11:43 PM)nahid نوشته است: من اصلا باورم نمیشه که به ام اسی هایی که دارن سر و مر و گنده برای خودشون میگردن ، اسم معلول روشون بذارن و بیان تخفیف بدن !
آقای کاکاوند ، یکی دونفر دیگه رو هم عضو کنید تا باورمون بشه اشتباهی نشده.smiling
اصلا الان ما تو هر دانشگاهی معلول واقعی داریم ، بپرسید ببینید اونا می تونن تخفیف بگیرن ؟ بهزیستی این همه عضو می پذیره ؟
بیماران شامل 5 نوع بیماری خاص به اضافه فلج اطفال و معلولین واقعی وبیماران قلبی و .....
خانواده های تحت پوشش شامل : بد سرپرستان ، بی سرپرستان و.....

شما مطمئن باشید
(2011/03/07, 01:55 PM)Mahdieh نوشته است: آقاي كاكاوند سلام وتشكر بابت اين راهنمايي تون اين كمك هزينه براي تمام مقاطع تحصيلي هست يانه فقط براي كارشناسي چون ارشد آزاد خيلي هزينه بر استicon_cry

ارشد هم می شود
(2011/09/11, 03:14 PM)leili نوشته است: [quote='nahid' pid='111766' dateline='1315740616']
پرستو جان ، آخه قبلا آقای کاکاوند گفته بودن که بیماران ام اس (حتی بدون مشکل حرکتی ) میتونن به عنوان معلولیت عضو بهزیستی بشن ، مثل خودشون که عضو شدن .

[ليلي/quote]
اونوقت اين تخفيف شامل كسي كه عضو باشه و معلوليت حركتي نداشته باشه ميشه؟

از نظر سازمان بهزیستی هرکس که ام اس داشته باشد بدون در نظر گرفتن ظاهر فیزیکی اش می تواند عضو بهزیستی بشود
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
ما واسه دريافت كارت از 7 خان رد شديم
فكر كنم واسه اين بايد از شونصد خان ردشيم.Dodgy
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : anaram

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,081 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 207,012 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,987 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان