•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
Man eghdam kardam alan moshkeli ham nadaram akhe ms yeroz khobi yeroz bad vali karte maaloliat va bime takmilio berahati baraton anjam midan.hata pesarani ke madareshon ms daram az sarbzi moaf mishan.tashilat dige mesle hoghogh ke khodeshon migan haghe parastari khdamate mesle vilcher va gheire baraton madadkar mizaran va on tashkhis mide. Khodam ba koliyeie madarki ke aghaye khakhavand goftan raftam va besiyar azashn mamnonam.
 تشکر شده توسط : h.kakavand
اولا ممنون جهت اطلاع رسانی:
ثانیا من که دانشگام جدانمیزاره بریزم چی؟؟

به من میگه یا مستمری یا تخفیف؟
خودشون هم نمیدونم چه جوری باید راهنمایی کنند(بهزیستی)confused2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : h.kakavand
من اقدام کردم اما بهزیستی کرج از ابتدای مرداد تمامی تسهیلاتش را قطع کرده و در این مورد هم جواب منفی داد و گفتند چندماهی هست که قطع شده.confused2
من هم ام اس داشتم.
من هم خبرنداشتم اقدام کنمangry2angry2angry2angry2
مااز این شانس ها نداریمconfusedconfusedconfused
اضافه ازمون نگیرندتخفیف وتسهیلات پیشکشlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

این خبر اگه صحت نداره کلا تاپیک رو حذفش کنید

آدم با ذوق میاد 3 صفحه رو میخونه آخرش اینطوری

80 درصد وسوسه انگیزهevilgrin0039.gif

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

خبرش درسته چون دانشگاه هم اطلاع داشت. شاید شهرهای دیگه هنوز پرداخت کنند اما کرج از وقتی استان شده دیگه بهزیستی هیچ خدماتی نمیده!confused2
من هم ام اس داشتم.
به نظر من این موارد همه اش سو استفاده از اسم مریضیمونه!!!!!!!!!!
اکثر ماها 90 درصدمون مثل همه داریم عادی زندگی میکنیم
حالمون خدارو شکر خوبه
فعالیتهایی سخت تر از فعالیتهای مردم عادی داریم
اونوقت..........
بخاطر تخفیف شهریه یا هر امکانات دیگه ای که حق خودمون میدونیمو اما در واقع نیست
(چون چیزیمون نیس) خودمونوبه هزار در میزنیم!!!!!!!!
کلی مرحله سخت اداری
کلی مکافات
که چی بشه؟؟؟
اسممون بیادتوی بهزیبستی؟!!!!!!!!
یکی که داره عادی زندگی میکنه چه نیازی داره اسمش جزو بهزیستی باشه؟؟؟؟!!!!!!!
واقعأ معلولید که حق معلولیت میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
یعنی حس معلولیت انقدربراتون راحته که حاضرید بخاطرش سر اینکه حق خفیفشو گرفتید؛شدیدشو گرفتیدو..........افتخار کنید!!!!!!!!
حالا فرض کنید گرفتید........
بعدش چی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
اونموقع که دارید بدون هیچ مشکلی از اون امکانات استفاده میکنید برنمیگردید به خودتون بگید این پولی که اکثرش باکمک مردمی جمع شده واقعأ اونایی که این پولو دادن واسه یکی مثل منی که دارم عادی زندگی میکنم دادن یا یه آدم واقعأ واقعأ واقعأ معلولی که توی زندگیش کلی مشکل داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعأ ادای معلولیت در اوردن با معلول بودن یکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
امیدوارم به کسی جسارت نشه
اما به عقیده من:
کوفت باشه مفت باشه متأسفانه خیلی توی زندگی آدمها داره پررنگ میشه!!!!!!!!!!!!
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : baran1390
نباید اینطوری قضاوت کنی...............

شاید یه بیمار ام اس اگه شرایطش بهتر بود یه دانشگاه بهتر قبول میشد,شاید نیازی نبود واسه تحصیلش هزینه بده ولی چون شرایطش خاص بوده نتونسته نتیجه مورد نظر رو کسب کنه.

بازم توضیح بدم؟

شاید شما داروهاتون واستون عوارض نداره ولی خیلی ها با داروهاشون مشکل دارن ودر واقع زندگیشون مثل مردم عادی نیست و به سری خدمات نیازمندند.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : شفا یافته , zabih , TootFarangi , ساغر , Matilat , h.kakavand
(2011/11/11, 06:35 PM)sara.161 نوشته است: نباید اینطوری قضاوت کنی...............

شاید یه بیمار ام اس اگه شرایطش بهتر بود یه دانشگاه بهتر قبول میشد,شاید نیازی نبود واسه تحصیلش هزینه بده ولی چون شرایطش خاص بوده نتونسته نتیجه مورد نظر رو کسب کنه.

بازم توضیح بدم؟

شاید شما داروهاتون واستون عوارض نداره ولی خیلی ها با داروهاشون مشکل دارن ودر واقع زندگیشون مثل مردم عادی نیست و به سری خدمات نیازمندند.

اونایی که واقعأ نیاز دارن حقشونه
برمنکرش لعنت!!!!
اما بیاین خدایی به آدمهایی که دارن از حق معلولینت با اسم ام اس استفاده می کنن و وااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعأ هیچی شون نیست و اونی که واااااااااااااااااااااااااااقعأ میشه اسم معلول روش گذاشت نگاه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعأ ام اس انقدر ماهارو ناتوان کرده که از اسم معلول گذاشتن روی خودمون لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

عادی زندگی کردن در کنار مشکلات ام اس خیییییییییییییییییییییلی ارزشمندتر از معلول نام گرفتن کاذب درکنار باور ام اس هست!!!!!!
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
سلام بچه ها
بعضی ها ، بعضی وقتها سالم و خوب هستن. بعضی وقتها حمله هایی دارن که منجر به معلولیتشون میشه. حتی اگر موقتی باشه خیلی طول میکشه تا خوب بشن. وقتی دست و پای ادم از کار بیفته، معلولیت نیست؟ وقتی به خاطر از کار افتادن دست و پاها و خستگی زیاد از کار اخراجت کنن، از کجا میخوای شهریه بدی؟ وقتی همسرت به خاطر بیماری طلاقت داده باشه و خانواده ت هزینه هاتو به گردن نگیرن، از کجا میخوای شهریه بدی؟confused2
چه مجرد، چه متاهل، چه مطلقه، چه شاغل، چه بیکار حق ادامه تحصیل داریم. خوبه که کمکمون کنن.
منو به خاطر بیماری از کار اخراج کردن، همسرم طلاقم داد. دانشجو بودم، چون نتونستم شهریه دانشگاه سراسری (شبانه) بدم مجبور شدم انصراف بدم. قبلا اونکس میزدم، الان بعضی وقتا سینووکس میزنم. چون ندارم که بخوام ماهی بیست هزار تومن هزینه کنم. من یه جورایی معلولم. چون اولا سالی سه بار حمله دارم، هر حمله هم منجر به بی حسی کامل دست و پام میشه و دو سه ماه طول میکشه تا خوب بشم.
دلشوره داري از حال پريشونم! ميگي كه آروم باش، من با توام جونم! تو گوش من ميگي: بايد تحمل كرد، اين چند روز عمرو، زيبا تصور كرد! دستامو ميگيري، ميگي كه من اينجام... كاشكي مي‏دونستي من با توام تنها! كاشكي مي‏دونستي، زانو زدم تو گل! درياي بي موجم، درياي بي ساحل... كاشكي مي‏دونستي دلتنگ بارونم... دلتنگ چيزي كه، حتي نمي‏دونم!
 تشکر شده توسط : maedeh , TootFarangi , شفا یافته , paeeze , nahid

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,778 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,447 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,808 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست