امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك كار پژوهشي در مورد ام اس
سلام
من افسانه هستم، دانشجوي رشته روانشناسي. در يك كار پژوهشي كه با هدف بهبود خدمات روانشناختي و همچنين ديگر خدمات ارائه شده در اين حيطه انجام ميگيرد، در صدد بررسي برخي ويژگيهاي روانشناختي و تاثير گذاري آنها در روند بيماري ام اس هستم.

اگر مايل به همكاري در اين پژوهش هستيد، پرسشنامه ها را از طريق سايت دانلود كنيد، آنها را در اولين فرصت تكميل كرده و همراه با نام كاربري خود، به آدرس ايميل من:afsane_akhani@yahoo.com، بفرستيد.
در ضمن نتايج كلي پژوهش در نهايت در سايت قرار خواهد گرفت و همچنين در صورت تمايل به صورت خصوصي براي شما ارسال ميگردد.
لازم به ذكر است: اين كار پژوهشي و روند آن، توسط هيئت مديره سايت تاييد شده است.
اين پژوهش صرفا در مورد بيماري ام اس ميباشد و مسلما پاسخهاي كاربرهايي كه به بيماري ام اس مبتلا نيستند نمره گذاري نخواهد شد.

همكاري شما در روند اين پژوهش بسيار كمك كننده خواهد بود.
پيشاپيش از همكاري شما متشكرم.icon_question
هر سؤال، نظر يا پيشنهادي در زمينه اين كار يا كارهاي پژوهشي در اين حوزه داشتيد،در خدمت هستم.

به اميد بهروزي.
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , fireboud , paeeze , havaars , maryamm , نازلی , hamid , MAHDI , parvaneh , SSA , roya7116 , ارزو
وای سلام افسانه. فکر می‌کردم چطوری باهات تماس بگیرم چون فکر می‌کردم رد شده پیشنهادت و خجالت می‌کشیدم که نشد کاری بکنم برات. موفق باشی.
حالا من یعنی به سوالاتت که فرستاده بودی جواب بدم؟ آره؟!agreement2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : ا.افسانه
سلام
خوبید؟
من هم میخوام در این کار پژوهشی سهمی داشته باشم سوالات رو برا منم بفرستید
با تشکر
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
من هم تو این پژوهشتون شرکت می کنم

اگه زحمتی نیست لطفا سوال ها رو برای من هم بفرستین
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2011/07/06, 03:48 PM)tanha_f20 نوشته است: سلام
خوبید؟
من هم میخوام در این کار پژوهشی سهمی داشته باشم سوالات رو برا منم بفرستید
با تشکر
سلام
متشكرم.
پرسشنامه ها روي سايت پيوست شد.ممنون و منتظر پاسخهاي شما هستم.

مرسی افسانه جان....

فرم که پر شد چیکارش کنیم؟

فرم 5 و آخری یه جوری هستن.حس میکنم گیج شدمicon_cry

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/07/07, 09:18 PM)sara.161 نوشته است: مرسی افسانه جان....

فرم که پر شد چیکارش کنیم؟

فرم 5 و آخری یه جوری هستن.حس میکنم گیج شدمicon_cry

سلام

بله شما درست مي فرمائيد، فرم 5 براي پاسخ اينترنتي كمي دشواره.بايد گزينه مورد نظر از بين اعداد انتخاب بشه مثلا اگر پاسخ مورد نظرتون متوسط هست، از بين 4 و 5 و 6 يك عدد را انتخاب كنيد كه بيشتر با نظر شما منطبق هست. ميتونيد عدد مورد نظر را كنار گزينه ها تايپ كنيد يا كاري كه يكي از دوستان كردند رنگ اعداد رو عوض كردند!كه به نظرم جالب اومد.هر طور كه راحتتر هستيد و من متوجه ميشوم پاسخ بديد.ممنونم.
در مورد فرم آخر(8) هم نظرم اين هست كه اگر عدد اي دي اس اس رو توي مداركتون پيدا كردين يا از پزشكتون پرسيديد اون عدد رو بنويسيد.اينطوري خيلي دقيق تره.
در موردش زياد ازم سؤال ميشه: اين عدد روند بيماري رو نشون ميده و بين صفر و ده هست و معمولا رفت و برگشت داره. اگر توي مدارك پزشكي پيداش نكردين يك گزينه از موارد ارائه شده در فرم 8 رو كه بيشتر نشان دهنده وضعيت كنوني بيماري شما هست انتخاب كنيد و مقابل آن علامت بزنيد.
در نهايت ممنون ميشم كه پاسخها را از طريق ايميل، به آدس ايميلم(afsane_akhani@yahoo.com) بفرستيد، همانطور كه عرض كردم اگر لطف كنيد و نام كاربري خود رو هم بنويسيد بسيار ممنون ميشم، براي اينكه راحتتر بتونم با دوستاني كه فرم پر كردند در ارتباط باشم. در ضمن، پاسخ اين فرمها كاملا محرمانه خواهد ماند.
اميدوارم پاسخ سؤالاتتون رو داده باشم .
خوشحال ميشم اگر هر سؤال ديگري در رابطه با گزينه هاي پرسشنامه ها داشتيد در خدمتتون باشم.
ممنونم از لطف شما.love28

دوستان عزيزم لطف كنيد و همه صفحات را بعد از پركردن براي من ارسال كنيد براي وارد كردن نمره پرسشنامه ها، 8 پرسشنامه و صفحه اول لازم ميباشند.
ممنونم از لطف شما.love28
سلام به همگی
دوستان لطف کنید و این پرسشنامه هایی که توسط افسانه عزیز محیا شده رو اماده کنید
شاید از همین گونه پرسشنامه ها به نتایج ارزشمندی دست پیدا کنیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : goli61 , ا.افسانه
دوستان عزيزم
ممنونم از اينكه در اين پژوهش شركت كرديد، اميدوارم نتايج سودمندي از اين كار بگيريم.
دوستاني كه لطف كردند و پرسشنامه ها رو دانلود كردند و همچنين افرادي كه مايلند در اين پژوهش شركت كنند و هنوز فرصت نكرده اند، ممنون ميشوم پرسشنامه ها رو تا اوايل هفته آينده(دوم الي سوم مرداد) براي من ارسال كنند.
فرصت كار من داره به انتها ميرسه!!
هر سؤال يا مشكلي در پر كردن پرسشنامه ها داشتيد در خدمتتون هستم.همانطور كه در پاسخ به يكي از دوستان هم گفتم به هر نحوي كه من متوجه بشوم(مثل تايپ عدد گزينه مورد نظر در كنار سؤالها يا تغيير دادن رنگ اعداد، بخصوص در مورد پرسشنامه شماره 5)، به سؤالها پاسخ بدهيد.اگر در مورد محتواي سؤالها هم مشكلي بود، هم از طريق سايت و هم آدرس ايميلم در خدمتتون هستم.
همچنان منتظر پاسخهاي شما هستم(تا 2 الي 3 مرداد!).

روزگارتان خوشicon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , BanOoOo
خیلی طولانی شد ، اما بالاخره تمومش می کنم و براتون می فرستم icon_biggrin
پاییز بهاری است که عاشق شده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,136 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,864 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,818 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  همفكري در مورد كمك به يك بيمار ام اسي گل mohammad.1979 13 7,799 2014/01/13, 08:31 AM
آخرین ارسال: mohammad.1979
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 12,046 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  نظرسنجی در مورد جراحی روش CCSVI goli61 13 9,645 2011/01/10, 02:04 PM
آخرین ارسال: goli61

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست