نظرسنجی: چه کسی جراحی کرده؟
من جراحی کردم
0%
0 0%
قصد جراحی دارم
40.00%
2 40.00%
کسی را میشناسم که جراحی کرده
20.00%
1 20.00%
توصیه میکنم جراحی کنید
0%
0 0%
توصیه نمیکنم جراحی کنید
0%
0 0%
ابدا نباید جراحی کرد
20.00%
1 20.00%
پیشنهاد من لهستان
0%
0 0%
امریکا
20.00%
1 20.00%
مصر
0%
0 0%
سایر کشورها
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی در مورد جراحی روش CCSVI
من با نظر مهدی عزیز 100% موافقم
یه نظر دیگم دارم که این دکتری که نام برید ظاهرا از امید دادن به بیمارش چیزی نمیدونه !
به نظر من اصلا مثال جالبی نزد و برعکس عمل کرد .
ایشون نه ام اس رو بیماری خوبی جلوه داد و نه زندگی در ایران رو .
بستگی به دید خودتون داره که چطوری به قضیه نگاه کنید .
تو همین سایت بسیارند کسانی که از بیماری خودشون ، حالا راضی که 100% نه ! ولی ناراضی هم نیستند .

راجع به : چرا ما بشینیم ببینیم چی میشه و چه درمانی کی به ما میرسه؟!
هم باید بگم که اگه قراره موش آزمایشگاهی بشیم و آزمایشی که بعد از چندین و چند سال تحقیق از سوی بسیاری از مراکز معتبر رد شده رو انجام بدیم بهتره که بشینیم و ببینیم چی میشه .

چون هنوز درمانی پیدا نشده که بخوایم ببینیم کی به ما میرسه .

به نظر من زیاد عجله نکنید اگه مشکل حادی ندارید تحمل داشته باشید .
از طرف دیگه هم اصلا نا امیدتون نمیکنم امیدوارم هر راهی رو که انتخاب میکنید در اون موفق باشید ولی تمام حرفام عین حقیقته و فکر نمیکنم کسی بتونه با دلیل و منطق حرفام رو رد کنه .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2011/01/09, 03:13 PM)goli61 نوشته است: امید سرمایه زندگی و پیشرفته.چرا ما بشینیم ببینیم چی میشه و چه درمانی کی به ما میرسه؟!
یادمه اون اوایل که بیمار شده بودم رفتم پیش دکتر بابک زمانی.من خیلی دپرس شده بودم.دکتر به من گفت بیماریت اصلا وحشتناک نیست،اگه به یکی که در سوییس زندگی میکنه بگن دوست داری ام اس بگیری یا تو ایران زندگی کنی، ام اس رو انتخاب میکنه!
خب حالا فکر کنیم که آدم هم ام اس داشته باشه هم تو ایران زندگی کنه!!!Sad
هرکس خودش تصمیم میگیره میخواد چکار کنه و از اونجا که این درمان هنوز فراگیر نشده باید دنبال تجربه افراد دیگه گشت.
ضمنا این روش بر پایه سالیان سال تحقیقات علمی در سراسر دنیا پایه گذاری شده.

دوست گرامی مشکل برطرف شد.
لطفا رای بدین.

چه جالب.هم ام اس هم زندگی تو ایران!تا به حال بهش فکر نکرده بودم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2011/01/09, 03:13 PM)goli61 نوشته است: امید سرمایه زندگی و پیشرفته.چرا ما بشینیم ببینیم چی میشه و چه درمانی کی به ما میرسه؟!
یادمه اون اوایل که بیمار شده بودم رفتم پیش دکتر بابک زمانی.من خیلی دپرس شده بودم.دکتر به من گفت بیماریت اصلا وحشتناک نیست،اگه به یکی که در سوییس زندگی میکنه بگن دوست داری ام اس بگیری یا تو ایران زندگی کنی، ام اس رو انتخاب میکنه!
خب حالا فکر کنیم که آدم هم ام اس داشته باشه هم تو ایران زندگی کنه!!!Sad
هرکس خودش تصمیم میگیره میخواد چکار کنه و از اونجا که این درمان هنوز فراگیر نشده باید دنبال تجربه افراد دیگه گشت.
ضمنا این روش بر پایه سالیان سال تحقیقات علمی در سراسر دنیا پایه گذاری شده.

دوست گرامی مشکل برطرف شد.
لطفا رای بدین.
یعنی زندگی تو ایران این همه وحشتناکه؟ confused
یه چیز هست و اونم اینکه اکثر کسایی که اینجا هستن ام اس نوع پیشرونده نیستن. بعضی ها مدت هاست دچار حمله نشدن. بعضی ها هم یک تا سه ساله درگیر این بیماری هستن. برای همین به ام اس از نظر ما خیلی هم بد نیست و این از نظر روحی برای ما خیلی خوبه.
اما بعضی ها هستن که بخاطر ام اس با واکر راه میرن بعضی ها هستن که بخاطر ام اس رو ویلچر هستن بعضی ها هستن که نابینا شدن بعضی ها هستن که کنترل ادرار ندارن و....
اینکه زندگی در ایران بهتره یا ام اس بیشتر یه مزاح هست چون نمیشه همه ام اسی ها رو در یه دسته قرار داد.
اما در مورد بخش دوم.
مشکل برطرف شد اما مشکل دوم اینه که من دیشب رای دادم و دیگه نمیتونم رای بدم agreement2
من 7 ساله که ام اس دارم.برام تشخیص عودکننده بهبودپذیر دادن اما حالا ازنوع پیشرونده ثانویه شده.هرچند جزئی از زندگیم شده اما خیلی آزارم میده.بنابراین خیلی طبیعیه که دنبال درمان باشم.حتما به لینک زیر سر بزنید و عضو بشید.افراد مختلفی رو پیدا میکنید از سراسر دنیا که ام اس دارن با طیف گسترده ای از علایم.نتایج درمانی اونا رو هم پیگیری کنید.
http://ccsvi.co

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,513 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,427 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,110 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,678 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  همفكري در مورد كمك به يك بيمار ام اسي گل mohammad.1979 13 7,718 2014/01/13, 08:31 AM
آخرین ارسال: mohammad.1979
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 11,927 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  يك كار پژوهشي در مورد ام اس ا.افسانه 23 16,329 2011/12/19, 12:12 AM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان