نظرسنجی: چه کسی جراحی کرده؟
من جراحی کردم
0%
0 0%
قصد جراحی دارم
40.00%
2 40.00%
کسی را میشناسم که جراحی کرده
20.00%
1 20.00%
توصیه میکنم جراحی کنید
0%
0 0%
توصیه نمیکنم جراحی کنید
0%
0 0%
ابدا نباید جراحی کرد
20.00%
1 20.00%
پیشنهاد من لهستان
0%
0 0%
امریکا
20.00%
1 20.00%
مصر
0%
0 0%
سایر کشورها
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی در مورد جراحی روش CCSVI
سلام دوستان همدرد
اگر کسی هست که جراحی کرده،یا قصد جراحی داره و یا احیانا کسی رو میشناسه که جراحی کرده، لطفا برای آگاهی بیشتر بقیه اینجا کامنت بذاره.
همراه شو عزیز
تنها نمان به درد
کاین درد مشترک
هرگز جداجدا
درمان نمیشود
دشوار زندگی
بی رزم مشترک
هرگز برای ما
آسان نمیشود
عزيز جان . جراحي در چه موردي . دقيقتر بگو
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2011/01/08, 11:36 AM)mojtaba2iran نوشته است: عزيز جان . جراحي در چه موردي . دقيقتر بگو

آخه مگه ما تو این سایت درباره چند نوع جراحی حرف میزنیم؟
ccsvi(جراحی عروق گردن)
عنوان ویرایش شد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

آخه این چجور نظر سنجیه.
یکی عمل کرده باشه و بخواد توصیه کنه جراحی کنید و کشورش رو هم بخواد توصیه کنه کدوم گزینه رو بزنه؟
موارد مشترک زیاد داره
confusedبا عرض پوزش من یادم رفت گزینه مربوط به انتخاب بیش از یک آپشن رو فعال کنم.
چطوری میشه این کارو کرد؟HuhHuh
این امکان فراهم شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : goli61
این نظرسنجی چه نتیجه ای می تونه براتون داشته باشه. گزینه هاش هیچ ارتباط منطقی باهم ندارن. وقتی یه درمانی هنوز بالینی نشده و متخصصین هم هنوز خودشون نظر قطعی ندادن چطور انتظار دارین بیمارا بیان پیشنهاد کنن جراحی کنید یا نکنید یا کجا جراحی کنید. امید چیز خوبیه. اما یکم منطقی تر باشیم بهتره. صبر داشته باشین مطمئنن جواب همه سوالاتون رو می گیرین. اما من یه پیشنهاد دارم که اگه وضعیت جسمانی تون با ثباته و بیماریتون در مرحله پیشرونده نیست خودتون رو پیش قراول آزمایشات نکنید. بذارین تموم این تستا تموم بشه بعد که نتیجه قطعی گرفته شد اقدام کنین.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : nazaninn , TootFarangi
امید سرمایه زندگی و پیشرفته.چرا ما بشینیم ببینیم چی میشه و چه درمانی کی به ما میرسه؟!
یادمه اون اوایل که بیمار شده بودم رفتم پیش دکتر بابک زمانی.من خیلی دپرس شده بودم.دکتر به من گفت بیماریت اصلا وحشتناک نیست،اگه به یکی که در سوییس زندگی میکنه بگن دوست داری ام اس بگیری یا تو ایران زندگی کنی، ام اس رو انتخاب میکنه!
خب حالا فکر کنیم که آدم هم ام اس داشته باشه هم تو ایران زندگی کنه!!!Sad
هرکس خودش تصمیم میگیره میخواد چکار کنه و از اونجا که این درمان هنوز فراگیر نشده باید دنبال تجربه افراد دیگه گشت.
ضمنا این روش بر پایه سالیان سال تحقیقات علمی در سراسر دنیا پایه گذاری شده.
(2011/01/09, 01:23 AM)mehdi.abdn نوشته است: آخه این چجور نظر سنجیه.
یکی عمل کرده باشه و بخواد توصیه کنه جراحی کنید و کشورش رو هم بخواد توصیه کنه کدوم گزینه رو بزنه؟
موارد مشترک زیاد داره

دوست گرامی مشکل برطرف شد.
لطفا رای بدین.
 تشکر شده توسط : earth , بهرنگ , آلوورا
دوست عزیز من قصد مخالفت ندارم اما خیلی بهتر که آدم واقع بین باشه
اولا این روش سالیان سال پشتوانه تحقیق علمی نداره. دوم اینکه خود ابداع کنندش سال پیش تو یه کنفرانس تو امریکا اعلام کرد که فعلا اکیدا توصیه میشه بیمارایی که حالت پیشرونده دارند از این روش به صورت آزمایشی استفاده کنند. برای اینکه یه روش جراحی مدوله بشه باید مکانیزم عمل تعیین بشه که متاسفانه هنوز در این روش تکمیل نشده. یعنی معلوم نیست واقعا بهبود علایمه یا درمان قطعی؟
من امیدوارم که حتما نتایج مطلوبی داشته باشه مخصوصا می دونم سینا تو تبریز پیگیره این قضیه است. اما بازم بهتون توصیه می کنم اگه با ام اس مشکل حاد ندارین صبر کنین ببینین چی میشه.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : TootFarangi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,514 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,429 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,111 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,686 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,762 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  همفكري در مورد كمك به يك بيمار ام اسي گل mohammad.1979 13 7,719 2014/01/13, 08:31 AM
آخرین ارسال: mohammad.1979
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 11,928 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  يك كار پژوهشي در مورد ام اس ا.افسانه 23 16,329 2011/12/19, 12:12 AM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست