امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هوای گرم بر میزان «هشیاری» مبتلایان به MS تأثیر منفی دارد
من دیروز با دکترم صحبت کردم و بهش گفتم حمله به چشمهام دوباره عود کرده گفت کسایی که حمله به چشمهاشون داشتن وقتی تو گرما قرار می گیرند دوباره تاری چشم به سراغشون می یاد ولی باید از گرما و آفتاب دور باشند. حالا من فردا بلیط دارم برای قطب جنوب یه چند ماهی برم اونجا پیش خرسهای قطبی. تا دوباره پاییز بشه.icon_biggrinWink
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : زهراجون , DavidBili , Hasty , okhtapus , yummy , arezooo82
من برام گرما اهمیتی نداره . کلا عاشق گرما و عرق ریختنم . فقط نمیدونم توی عود حملات برام تاثیر داره یا نه . یکم میترسم ...!!!!>>>>
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
میگم پس چرا من همیشه سردمه و گرمارو دوست دارم؟؟؟؟؟icon_cry
البته زیادش نه ولی حالم تو گرما بد نمیشه
حتما جای سرد زندگی میکنی که گرما رو دوست داری وگرنه حال ادم بهم میخوره از گرما اه اه اهangry3
 تشکر شده توسط : arezooo82
همین گرما باز کار دست چشام دادconfused
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : arezooo82
من همیشه توی گرما تمرکزم را از دست میدهم و درست نمی تونم فکر کنم.angry3sadangry3sadangry3sad
سلام دوستان
گز گز دست وپا هم ميتونه از اثرات گرما باشه ؟ من هم بي حسي دستام بدتر شده هم زانوهام كمي بي حس شده
البته يك ماه است كه بايد داروي سينوكس مصرف كنم ولي خودم تصميم گرفتم كه استفاده نكنمconfused2
نميدونم اين علايم از گرماست يا از استفاده نكردن دارو
لطفا راهنماييم كنيد . ممنون
 تشکر شده توسط : ثریا
(2012/06/12, 07:06 AM)صحرا نوشته است: سلام دوستان
گز گز دست وپا هم ميتونه از اثرات گرما باشه ؟ من هم بي حسي دستام بدتر شده هم زانوهام كمي بي حس شده
البته يك ماه است كه بايد داروي سينوكس مصرف كنم ولي خودم تصميم گرفتم كه استفاده نكنمconfused2
نميدونم اين علايم از گرماست يا از استفاده نكردن دارو
لطفا راهنماييم كنيد . ممنون

ببین هم میتونه از گرما باشه هم میتونه به خاطر استفاده نکردن از دارو..من خودم شخصا اینطور علائم فقط به خاطر گرما میاد سراغم.ولی از اونجایی که هیچوقت دو تا ام اسی شبیه هم نیستن،تنها کسی که میتونه در این مورد کمکت کنه دکترته
من الان گرما دست و پامو بی حس کرده...کاش تابستون همیشه خنک بود.حال و هواشو دوست دارم اما امان از گرماش ....
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
(2012/06/12, 08:40 AM)arezooo82 نوشته است: ببین هم میتونه از گرما باشه هم میتونه به خاطر استفاده نکردن از دارو..من خودم شخصا اینطور علائم فقط به خاطر گرما میاد سراغم.ولی از اونجایی که هیچوقت دو تا ام اسی شبیه هم نیستن،تنها کسی که میتونه در این مورد کمکت کنه دکترته
من الان گرما دست و پامو بی حس کرده...کاش تابستون همیشه خنک بود.حال و هواشو دوست دارم اما امان از گرماش ....

من از مصرف دارو خيلي ميترسم
اول اينكه با مصرف دارو ديگه حسابي باورم ميشه كه ام اس دارم
دوم اينكه به خاطر عوارض دارو خانوادم ممكنه متوجه بشن
سوم اينكه دكترم گفتن نبايد باردار بشي

حالا به نظرتون دلايلم منطقيه؟ يا اينكه بهتره استفاده كنم؟
ميترسم دوباره مجبور بشم پالس تراپي كنمHuh
(2012/06/12, 08:50 AM)صحرا نوشته است: من از مصرف دارو خيلي ميترسم
اول اينكه با مصرف دارو ديگه حسابي باورم ميشه كه ام اس دارم
دوم اينكه به خاطر عوارض دارو خانوادم ممكنه متوجه بشن
سوم اينكه دكترم گفتن نبايد باردار بشي

حالا به نظرتون دلايلم منطقيه؟ يا اينكه بهتره استفاده كنم؟
ميترسم دوباره مجبور بشم پالس تراپي كنمHuh

ببین بازم نمیشه گفت.من الان دقیقا دو ساله سینووکس رو خودسرانه کنار گداشتم اما به هیچکس پیشنهاد نمیکنم اینکارو بکنه چون بازم میگم دو تا ام اسی رو کره زمین نمیتونی پیدا کنی که شبیه هم باشن..من با دارو مشکل داشتم.اذیتم میکرد.کنار گذاشتم اما در کنارش روحیات و افکار منفی رو هم کنار گذاشتم و فقط و فقط به این فکر کردم که درمان ام اس به همین زودیا پیدا میشه و بدون هیچ نگرانی و استرس دارم از زندگی نهایت لذت رو میبرم.برو پیش پزشکت..هر علائمی حمله نیست و ممکنه به خاطر گرما و ... زودگذر باشه پس نگران پالس نباش و با دکترت مشورت کن
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : صحرا , sooorooosh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش حفاظتی ویتامین B در تحلیل رفتن عصب مبتلایان به ام اس # پریسا # 12 9,939 2016/03/12, 01:49 PM
آخرین ارسال: niloofary
  بازیهای آنلاین برای مبتلایان به ام اس! mohammad.ali 4 5,222 2015/11/26, 01:11 AM
آخرین ارسال: SSA
  نکاتی که مبتلایان به MS و اطرافیان آنها باید بدانند. sara 29 19,761 2013/12/05, 11:55 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکلات فکری در مبتلایان به ام اس (MS) paeazan 14 9,616 2013/12/03, 11:14 PM
آخرین ارسال: roya7116
  دولت و مجلس مبتلایان به ام اس را فراموش کرده اند hamdam 1 2,581 2013/06/02, 04:28 PM
آخرین ارسال: anaram
  مبتلایان به ام اس دستهای خودرامرتب شستشوبدهند sargol 0 2,180 2013/02/20, 10:02 AM
آخرین ارسال: sargol
  غذا و احساسات در مبتلایان ام اس maya 2 3,961 2012/01/26, 09:05 PM
آخرین ارسال: parastoo joon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان