امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه با هم در صعود به آرارات
Rainbow 

فکر می کنم باید از فدراسیون کوهنوردی خواست تا اون ها خبرنگار دعوت کنند و این رویداد مهم ورزشی در اخبار تلویزیون منتشر بشه
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : سمیرا67 , Aram
(2015/08/01, 12:56 AM)fariba 68 نوشته است: سلام دوستان لطف کنید فایل تراکت را ارسال کنید تا ما هم در شهر خودمون پخش کنیم . ممنون

سلام فریبا جان
ممنون از توجه اتicon_question، ببخشید که دیر جواب میدم
از دو تا لینک پائین میتونی فایل پوستر و تراکت رو دریافت کنی عزیزم، بازم از لطفت ممنونمlove51

پوستر

تراکت (سایزشم A5 هست)

(2015/08/01, 03:20 PM)Sajjad نوشته است:

فکر می کنم باید از فدراسیون کوهنوردی خواست تا اون ها خبرنگار دعوت کنند و این رویداد مهم ورزشی در اخبار تلویزیون منتشر بشه

سلام آقا سجاد
ممنون از توجه ات و پیشنهاد عالیتicon_question، خیلی عالیه، حتما باید اینکار رو بکنیم
میشه برامون بگی چطوری میتونیم با فدراسیون تماس بگیریم؟ چند نفره باید تماس بگیریم یا یه نفر کافیه؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : Sajjad
فرزانه جون عصر همراه من اومدن و کلی کمک کرد تا باهم پوستر ها رو بچسبونیم و تراکت هارو پخش کنیم چند تا مطب و مرکز های تصویر برداری و داروخانه ها و ورزشگاه ها و مغازه لوازم ورزشی فروشی را با هم پخش کردیم ,واقعا زحمت کشیدی دوستتتتتمممممlove28love28love28 راستی فرزانه:"مرسی,ممنون,خیلی لطف کردین "laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Aram
(2015/08/01, 10:42 PM)glassheart نوشته است: فرزانه جون عصر همراه من اومدن و کلی کمک کرد تا باهم پوستر ها رو بچسبونیم و تراکت هارو پخش کنیم چند تا مطب و مرکز های تصویر برداری و داروخانه ها و ورزشگاه ها و مغازه لوازم ورزشی فروشی را با هم پخش کردیم ,واقعا زحمت کشیدی دوستتتتتمممممlove28love28love28 راستی فرزانه:"مرسی,ممنون,خیلی لطف کردین "laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

واقعا چه جوری میشه از این همه محبت و پیگیری تشکر کرد، فرزانه جان ممنونمlove51، مریم جان ممنونمlove51 خیلی بهتون افتخار میکنمwink2

دوستان لطفا در مورد اینکه دوشنبه همه با هم با برنامه خندوانه تماس بگیریم و گروه کوهنوردیمون رو بهشون معرفی کنیم نظر بدید
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : glassheart
سلام به همه دوستان
مرسی از این همه فعالیتتون

راجع به فدراسیون بگم که نمیخواد الکی زحمت بکشید چون فدراسیون کاری نمیکنه . خودمون به اندازه کافی تلاش کردیم
البته از چند نفری که تو فدراسیون دارن فعالیت میکنن و تا الان خیلی خیلی به گروه کمک کردن ممنونیم
ولی در کل سیاست های فدراسیون کوهنوردی جوریه که خودشون هم میگن هیچ انتظاری نمیشه از فدراسیون داشت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hessam , glassheart , Aram
(2015/08/01, 11:12 PM)Aram نوشته است: [quote='glassheart' pid='517215' dateline='1438456324']
فرزانه جون عصر همراه من اومدن و کلی کمک کرد تا باهم پوستر ها رو بچسبونیم و تراکت هارو پخش کنیم چند تا مطب و مرکز های تصویر برداری و داروخانه ها و ورزشگاه ها و مغازه لوازم ورزشی فروشی را با هم پخش کردیم ,واقعا زحمت کشیدی دوستتتتتمممممlove28love28love28 راستی فرزانه:"مرسی,ممنون,خیلی لطف کردین "laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

واقعا چه جوری میشه از این همه محبت و پیگیری تشکر کرد، فرزانه جان ممنونمlove51، مریم جان ممنونمlove51 خیلی بهتون افتخار میکنمwink2

[b][size=medium]

سلام....خواهش میکنم آرام جان...خوشحال شدم تونستم نقش کوچیکی ایفا کنم....
BlushBlushBlushBlushBlush

راستی فابلی نداشت مریم جونمlove28love28love28 بیشتر از اینا واسم ارزش داریicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
شمام " مرسی ممنون خیلی لطف کردی "wink2wink2wink2wink2wink2

یه چیز دیگه...من پوستر رو تو چندتا شبکه اجتماعی و یک وب سایت که مدیر بخشش هستم پخش کردم... menmenmen
(2015/08/01, 10:29 PM)Aram نوشته است:

سلام آقا سجاد
ممنون از توجه ات و پیشنهاد عالیتicon_question، خیلی عالیه، حتما باید اینکار رو بکنیم
میشه برامون بگی چطوری میتونیم با فدراسیون تماس بگیریم؟ چند نفره باید تماس بگیریم یا یه نفر کافیه؟

سلام آرام خانم
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم اگه تعداد زیادی از بچه ها اقدام کنند (تلفنی) مؤثرتره حداقل ما کار خودمون رو کردیم هرچند به قول بعضی بچه ها شاید آبی از فدراسیون گرم نشه

آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

(2015/08/02, 06:44 PM)Sajjad نوشته است:
(2015/08/01, 10:29 PM)Aram نوشته است:

سلام آقا سجاد

سلام آرام خانم
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم اگه تعداد زیادی از بچه ها اقدام کنند (تلفنی) مؤثرتره حداقل ما کار خودمون رو کردیم هرچند به قول بعضی بچه ها شاید آبی از فدراسیون گرم نشه

سلام آقا سجاد
کاملا موافقم، حق با شماست، ما باید تلاشمون رو بکنیم، هر چند چون حمید باهاشون مستقیما در ارتباط هست و از شرایط آگاه هست و می خواد ما به زحمت نیوفتیم و دلسرد نشیم، اما ما سعی خودمون رو میکنیم، شاید به امید خدا تماسهای ما باعث تغییر نگاه و سیاست فدراسیون بشه

آقا سجاد لطفا شماره های تماس با فدراسیون رو اینجا برامون درشت بنویس تا از فردا شروع کنیم به تماس گرفتن، ممنون از لطف و توجه اتicon_question

سلام دوستان موعد قرارمون فرا رسیده!
قراره فردا کولاک کنیم و با تماسهامون به برنامه خندوانه و معرفی گروه کوهنوردیمون ازشون بخواهیم یا دوستانمون رو به برنامه دعوت کنن یا بیان و ازشون گزارش تهیه کنن
دوستان قراره فردا با برنامه خندوانه تماس بگیریم
شماره های تماس
02122815057
09398321023
09375872632

تشکر شده توسط : Sajjad , silent
عاليه‏ ‏من‏ ‏هستم‏ ‏فردا‏ ‏زنك‏ ‏ميزنممنم‏ ‏بؤستر‏ ‏رؤ‏ ‏تو‏ ‏كلي‏ ‏شبكه‏ ‏اجتماعي‏ ‏بخش‏ ‏كردم‏ ‏رو‏ ‏عكس‏ ‏برؤفايلمم‏ ‏زدم
البته‏ ‏ي‏ كار‏ ‏ديكه‏ ‏هم‏ ‏قراره‏ ‏انجام‏ ‏بدم‏ ‏اما‏ ‏هنوز‏ ‏قول‏ ‏قطعيشؤ‏ ‏نكرفتم‏ ‏،قطعي‏ ‏شد‏ ‏ميكم‏ ‏
فقط‏ ‏اينكه‏ ‏خيلي‏ ‏ذوق‏ ‏زدم
باز هم سیب بچین حوا بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ....
دیر بازیست شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد
 تشکر شده توسط : coffeedot , Aram , silent
(2015/08/02, 12:38 PM)hamid نوشته است: سلام به همه دوستان
مرسی از این همه فعالیتتون

راجع به فدراسیون بگم که نمیخواد الکی زحمت بکشید چون فدراسیون کاری نمیکنه . خودمون به اندازه کافی تلاش کردیم
البته از چند نفری که تو فدراسیون دارن فعالیت میکنن و تا الان خیلی خیلی به گروه کمک کردن ممنونیم
ولی در کل سیاست های فدراسیون کوهنوردی جوریه که خودشون هم میگن هیچ انتظاری نمیشه از فدراسیون داشت

سلام حمیدرضا من ی دوستی در فدرسیون دارم که با اون موضوع رو مطرح کردم اونم ی چیزایی گفت که حالا تو پ خ برات می‌فرستم به هرحال از قدیم گفتن سنگ مفت گنجشک مفت ما هم ی تیری تو تاریکی میندازیم امیدواریم با ی تیر دو نشون بزنیم (ضرب المثل بارون شد)
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,849 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  گزارش صعود به دماوند 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 57 28,715 2014/08/16, 08:19 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  تقویم ورزشی صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر (6 ماه اول 92) fireboud 19 9,808 2013/08/14, 09:44 AM
آخرین ارسال: damavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان