امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقویم ورزشی صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر (6 ماه اول 92)
درود
در راستای ارتقا سطح ورزشی و روحی در سایت ام اس سنتر ، این بار مفتخریم برنامه تیم انتخابی صعود به دماوند را ارائه دهیم .
امیدواریم در برنامه های عمومی با حضور مستمر دیگر اعضا روز به روز تیم کوهنوردی ام اس سنتر ارتقا پیدا کرده و همچنین رفته رفته بتوانیم حضور تیم های کوهنوردی ام اس سنتر را در شهر های دیگر نیز شاهد باشیم .

[تصویر:  MScenter2.jpg]

با تشکر گروه کوه نوردی ام اس سنتر
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , بی تـــا , hamid , paeazan , chipchip , شهرزاد , یه غریبه , سمانه , hilda , paeeze , sargol , blue sky , matinfard , بابک57 , Mehdi Marjani , رنگین کمان , شيدا رها , nahid , shahrzad , م.ه , hessam , Maz , رامنا , leili , sooorooosh , mahdiye1989
آقا فربود این برنامه ها برای همه است؟ یعنی همه میتونن شرکت کنن؟؟icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud
(2013/04/21, 11:26 PM)یه غریبه نوشته است: آقا فربود این برنامه ها برای همه است؟ یعنی همه میتونن شرکت کنن؟؟icon_question
نه دیگه اگه تاپیک های قبلی کوهنوردی رو با دقت مطالعه کرده باشید و همین طور که در همین تاپیک هم ذکر شده این برنامه مختص تیم انتخابی(افرادی که بر اساس یکسری معیار در برنامه های پیشین برگزیده شدن) است .
البته احتمال زیاد 2 برنامه عمومی هم که در برنامه بالا ذکر شده برای همه برگزار کنیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

بله. در جریان بودم. برای همین پرسیدم. گفتم چون تاپیک عمومی ه شاید منظورتون برای همه است. در هر صورت ممنونicon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , movahedi
براي پيروزي شما دعا ميكنيم(ببخشيداصلاح ميكنم رو نيكمكت ضخيره ها)sad2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : neda.n , movahedi , fireboud , shahrzad , matinfard
من عضو گروه نیستم امیدوارم بتونم عضو گروه کوهنوردی بشم.برای همه اعضای گروه آرزوی موفقیت دارم.ممنونم از اینکه برنامه ها و اخبار گروه رو اطلاع رسانی میکنید.من هر وقت متوجه میشم که گروه صعود داشته خیلی انگیزه پیدا میکنم که منم میتونم .از هر حرکتی که اقتدار اعضا رو نشون میده بی اندازه انرژی میگیرم.آقا فربود مرسی icon_questionicon_biggrin
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad , matinfard , Maz
موفق باشید
من از ارتفاع میترسم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , shahrzad
مرسی فربود بابت برنامه ریزی عالیت...
امیدوارم خدا توانش رو بده، همراهتون باشم...
Smile Smile Smile
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad
موفق باشین!
شدیدا منتظر صعود دماوندم!
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad , matinfard
فربودخان ایشالابعدازصعودموفقیت آمیزدماوند من مطمنم شماباعزم وارده تون بزرگترین کوههای جهان رابه زانودرمیاریدمن خیلی دوست دارم حتی برای یکبارهم که شده افتخار همنوردی باشمارابیابم به امید اونروز که شدیدامنتظرش هستم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,270 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,454 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,859 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,819 2015/09/07, 12:57 PM
  همه با هم در صعود به آرارات Aram 46 28,750 2015/08/11, 10:11 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,634 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,909 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,910 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,591 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,809 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست